App Store Google Play

Керівництво обласних водоканалів ознайомилося із інноваційними практиками з енергоефективності

12 Січня 15:00
Керівництво обласних водоканалів ознайомилося із інноваційними практиками з енергоефективності

Сьогодні, 12 січня, у приміщені Дніпропетровської обласної ради за ініціативи заступника голови облради Валерія Безуса відбувся черговий круглий стіл “Актуальні проблеми енергоефективності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства Дніпропетровської області”. Участь у заході взяли менеджери комунальних підприємств, представники приватних компаній та народні депутати Андрій Денисенко та Валентин Дідич, повідомляє Дніпроград.

Як і під час попередніх круглих столів, учасники ознайомилися із вже реалізованими проектами на обласних водоканалах, а також і з майбутніми планами модернізації комунальних підприємств. 

“З кожним проведенням круглого столу ми намагаємося підняти наш рівень. Я радий, що сьогодні в засіданні беруть участь майже всі керівники підприємства. Також присутні і депутати, які живуть проблемами нашого регіону і мають досвід лобіювання інтересів нашої галузі - це шановні Валентин Дідич і Андрій Денисенко. Сьогоднішній круглий стіл ми намагаємося сфокусувати на напрямку енергоефективності. Це не тільки економічна, а і безпекова складова, забезпечення національної безпеки. Більше половини затратної частини діяльності підприємств - це електроенергія, тому іншого шляху, ніж займатися розвитком енергозбереження і альтернативних джерел енергії у нас немає”, - зазначив Валерій Безус.

Учасникам круглого столу із ознайомчою метою були представлені декілька успішних проектів модернізації водоканалів, які завдяки інноваціям зуміли зменшити витрати енергії на забезпечення роботи підприємств. Зокрема, це КП “Дніпроводоканал”, КП “Аульський водовід” та КП “Жовтоводський водоканал”.

У свою чергу, присутні народні депутати запевнили учасників зустрічі, що інтереси комунальних підприємств області отримають необхідну підтримку на найвищих рівнях державної влади.

“Я радий можливості взяти участь у вашій роботі. Я тут вперше, але ця галузь для мене не чужа, ми постійно працюємо в робочому порядку із комунальними підприємствами. І що стосується лобіювання проектів модернізації, я можу запевнити вас про свою підтримку у цій сфері. Прошу вас бути максимально відвертими, критичними і скористатися прямою комунікацію з нами, аби поставити усі проблемні питання галузі на розгляд. Наша задача з паном Валентином Дідичем прагматична — розв’язати проблеми галузі не тільки на законодавчому рівні, бо політика це - мистецтво можливого, але й з акцентом на конкретний результат”, - зазначив народний депутат Андрій Денисенко.

Окрім цього, свою готовність до співпраці із підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства Дніпропетровської області висловили представники компаній “Інтенжін” та “Сіменс Україна”. Менеджери цих організацій зазначили, що готові допомогти обласним підприємствам як практично так і теоретично.

“На минулій сесії нам вдалося прийняти Регіональну стратегію енергоефективності. В рамках цієї регіональної стратегії ми маємо врахувати всі нюанси та створити цільову програму, яка має передбачати певні заходи і відповідний рівень фінансування. Я хочу зорієнтувати всіх вас на потужну взаємну спільну роботу. І я хочу щоб ми були першими хто розробить цільову програму в рамках стратегії”, - додав Валерій Безус.

Як підсумок, заступник голови ДОР анонсував проведення у березні масштабної регіональної конференції з питань розвитку водопровідно-каналізаційних підприємств Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року обласна рада прийняла Стратегію розвитку енергоефективності та відновлювальних джерел енергії до 2035 року. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...