App Store Google Play

За 2017 рік у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули

10 Січня 20:00
За 2017 рік у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули

Упродовж 2017 року у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули. Попри це, в багатьох випадках мешканці міста нехтують правилами безпечного використання газових приладів у побуті. Про це сьогодні, 10 січня, кореспонденту Дніпрограда розповів фахівець зі зв’язків із громадськістю ПАТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін.

Зі слів фахівця, основне завдання ПАТ «Дніпогаз» - безперервне та рівномірне постачання газу для споживачів Дніпра, а також виявлення порушень безпеки.

«Попри теплу зиму, все ж очікується похолодання, тому безвідповідальне використання газових приладів може створювати загрозу для життя мешканців міста», - зауважив Микита Лучкін.

Серед найбільш розповсюджених технічних порушень безпеки він відзначив наявність витоку газу та самовільну заміну або установку додаткових газових приладів. Варто пам’ятати, що для заміни устаткування потрібно отримати відповідну документацію та укласти договір зі спеціалістами «Дніпрогазу».

«Витік можна виявити, відчувши специфічний запах. Для запобігання трагічних наслідків варто тримати димохід в належному стані, а при наявному витоку газу або ж інших проблем - звертатися до спеціалістів», - пояснив фахівець.

Микита Лучкін зазначив, що наприкінці 2017 року для споживачів Дніпра проводились профілактичні акції. Всі бажаючі змогли отримати необхідну інформацію.

Нагадаємо, що важливо не забувати: газові прилади потрібно використовувати виключно за призначенням. Газову плиту не можна використовувати для сушки білизни, тому що в таких випадках можливі пожежі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...