App Store Google Play

За 2017 рік у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули

10 Січня 20:00
За 2017 рік у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули

Упродовж 2017 року у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули. Попри це, в багатьох випадках мешканці міста нехтують правилами безпечного використання газових приладів у побуті. Про це сьогодні, 10 січня, кореспонденту Дніпрограда розповів фахівець зі зв’язків із громадськістю ПАТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін.

Зі слів фахівця, основне завдання ПАТ «Дніпогаз» - безперервне та рівномірне постачання газу для споживачів Дніпра, а також виявлення порушень безпеки.

«Попри теплу зиму, все ж очікується похолодання, тому безвідповідальне використання газових приладів може створювати загрозу для життя мешканців міста», - зауважив Микита Лучкін.

Серед найбільш розповсюджених технічних порушень безпеки він відзначив наявність витоку газу та самовільну заміну або установку додаткових газових приладів. Варто пам’ятати, що для заміни устаткування потрібно отримати відповідну документацію та укласти договір зі спеціалістами «Дніпрогазу».

«Витік можна виявити, відчувши специфічний запах. Для запобігання трагічних наслідків варто тримати димохід в належному стані, а при наявному витоку газу або ж інших проблем - звертатися до спеціалістів», - пояснив фахівець.

Микита Лучкін зазначив, що наприкінці 2017 року для споживачів Дніпра проводились профілактичні акції. Всі бажаючі змогли отримати необхідну інформацію.

Нагадаємо, що важливо не забувати: газові прилади потрібно використовувати виключно за призначенням. Газову плиту не можна використовувати для сушки білизни, тому що в таких випадках можливі пожежі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...