App Store Google Play

Дніпряни протестуватимуть проти знущань над тваринами

10 Січня 09:40
Дніпряни протестуватимуть проти знущань над тваринами

Вже цієї п'ятниці, 12 січня, у Дніпрі пройде акція протесту під стінами міської ради присвячена жорстокому поводженню з тваринами у Цирку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку заходу у Facebook.

Зоозахисники вкотре намагаються привернути увагу людей до жорстокості та знущань у таких розважальних закладах, як Цирк.

"18 листопада 2017 року волонтери-зоозахисники Дніпра виходили на протестну акцію проти програми "Смугастий рейс" у Дніпровського цирку. Дресирувальники Юлія і Микола Козирєви, чиї номери з хижаками були "цвяхом програми", все ще виступають в Дніпрі - на цей раз в новорічному шоу, яке йде зараз в цирку", - йдеться у повідомленні.

Волонтери оприлюднили кілька відеороликів, на яких видно жорстокість артистів по відношенню до тварин: тигри і леви виглядають виснаженими і хворими. Загалом тварини дуже худі, у них просвічують хребти і тазостегнові кістки. Хижаки мляві, у однієї левиці тече слина,  а тіло - в шрамах. 

Тож зоозахисники звертаються до усіх небайдужих містян із закликом долучитися до акції протесту.

"Захід відбудеться під стінами Дніпровської мерії, щоб звернути увагу міської влади на жорстокість і знущання над тваринами, які відбуваються просто у них під носом", - пояснюють організатори.

Стартує мітинг об 11:00.

Нагадаємо, у рамках реформування сфери управління державною власністю державне підприємство «Дніпропетровський державний цирк» планують приватизувати разом  із Національним цирком України та іншими вітчизняними цирками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...