App Store Google Play

За 2017 рік 200 мільйонерів Дніпропетровщини задекларували свої доходи

9 Січня 11:40
За 2017 рік 200 мільйонерів Дніпропетровщини задекларували свої доходи

Протягом 2017 року тривала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2016 році. За цей період 200 мільйонерів Дніпропетровщини задекларували більше 1 мільярда гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДФС області.

Як зазначається, за рік декларацію про майновий стан і доходи надали понад 47 тисяч громадян.

За даними, загальна сума задекларованого громадянами доходу за 2016 рік складає більше двох мільярдів 800 мільйонів гривень.

Податок на доходи, який необхідно сплатити фізичним особам до бюджету становить понад 101 мільйона гривень. Це майже на 20 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

До того ж, сума військового збору складає майже 16,5 мільйонів гривень, що перевищує позаминулорічні показники на 2,5 мільйонів гривень.  

Керівник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук повідомила, що у минулому році право на податкову знижку використали більш, ніж 8,5 тисяч громадян області. Таким чином вони мають право на повернення з бюджету 12,7 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, 200 мільйонерів Дніпропетровщини задекларували доходи у розмірі одного мільярда 148 мільйона гривень. В свою чергу сума сплати до бюджету складає близько 28 мільйонів гривень у вигляді податку на доходи фізичних осіб, а також 3,6 мільйони гривень військового збору.

Раніше повідомлялося, що з початку року казна Дніпропетровської області поповнилась майже на 18,8 мільярдів гривень. Це на 4 млрд. 62 млн. гривень, або на 27,6 відсотків більше, ніж за січень - листопад 2016 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...