App Store Google Play

За 2017 рік 200 мільйонерів Дніпропетровщини задекларували свої доходи

9 Січня 11:40
За 2017 рік 200 мільйонерів Дніпропетровщини задекларували свої доходи

Протягом 2017 року тривала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2016 році. За цей період 200 мільйонерів Дніпропетровщини задекларували більше 1 мільярда гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДФС області.

Як зазначається, за рік декларацію про майновий стан і доходи надали понад 47 тисяч громадян.

За даними, загальна сума задекларованого громадянами доходу за 2016 рік складає більше двох мільярдів 800 мільйонів гривень.

Податок на доходи, який необхідно сплатити фізичним особам до бюджету становить понад 101 мільйона гривень. Це майже на 20 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

До того ж, сума військового збору складає майже 16,5 мільйонів гривень, що перевищує позаминулорічні показники на 2,5 мільйонів гривень.  

Керівник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук повідомила, що у минулому році право на податкову знижку використали більш, ніж 8,5 тисяч громадян області. Таким чином вони мають право на повернення з бюджету 12,7 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, 200 мільйонерів Дніпропетровщини задекларували доходи у розмірі одного мільярда 148 мільйона гривень. В свою чергу сума сплати до бюджету складає близько 28 мільйонів гривень у вигляді податку на доходи фізичних осіб, а також 3,6 мільйони гривень військового збору.

Раніше повідомлялося, що з початку року казна Дніпропетровської області поповнилась майже на 18,8 мільярдів гривень. Це на 4 млрд. 62 млн. гривень, або на 27,6 відсотків більше, ніж за січень - листопад 2016 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...