App Store Google Play

Очі Донбасу: дніпрян запрошують переглянути фільми про війну на Сході

9 Січня 20:00
Очі Донбасу: дніпрян запрошують переглянути фільми про війну на Сході

16 січня мешканців Дніпра та області запрошують на презентацію фільмів про жінок та дітей, яким довелося пережити гарячі події в Донбасі та Криму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Юрій Кочкаров - корінний донеччанин, україномовний письменник та поет, а також сценарист й режисер. Більшість його творів присвячені його малій батьківщині - шахтарському краю Донбасу. Війна та окупація змусили його покинути Донеччину, але не забути про неї. 

В стрічці «Війна жіночого роду» героїні постануть перед глядачами як у довоєнних образах, так і розповідатимуть про події, що трапилися під час конфліктів. Історії переселенок і біженок зможуть надихнути на життя і боротьбу як вимушених переселенців, так і місцевих мешканців Січеславського краю.

Короткометражний фільм «Очі Донбасу» не залишить байдужим публіку. В картині поставлена історія маленьких луганчан, яких розділили війна. Але незважаючи на це, маленькі герої вірять в спільне майбутнє.

Як зазначається, географія знімальних робіт досить широка, деякі сцени зняті безпосередньо в Дніпрі. Фільми також висвітлюють військові події у сирійській столиці - Дамаску.

Презентація фільмів відбудеться в межах Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Показ відбудеться в садибі Дмитра Яворницького за адресою: площа Шевченко, 5. Початок о 18:00. Вхід безкоштовний (благодійний внесок).

Організатори запрошують усіх бажаючих приєднатися до кіноперегляду.

Нагадаємо, що дніпряни переглянули документальний фільм «Паралелі», в якому розповідається про життя українських воїнів "на нулі" - в зоні ведення війни. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...