App Store Google Play

СК "Дніпро-1" проводить трансфери і міжсезоння з прицілом на першу лігу, - Михайленко

7 Січня 19:00
СК "Дніпро-1" проводить трансфери і міжсезоння з прицілом на першу лігу, - Михайленко

Вчора, 6 січня, головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко відповів на запитання стосовно планів та змін футбольного клубу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт СК "Дніпро-1".

Зі слів головного тренера на зборах команді з боку суперників нічого нового очікувати не варто, адже будуть протистояти команди, що захищаються усім складом і СК "Дніпро-1" буде проходити крізь щільну оборону - доведеться тренувати позиційну атаку, навчитися зламувати захист.

"У нас зараз є чудовий шанс навчитися це робити не поспішаючи, тому що в Першій лізі, а тим більш в УПЛ, вже потрібно буде працювати над іншими якостями. На даний момент є можливість напрацювати такий елемент гри, який важко піддається тренуванню і під час чемпіонату на це небагато часу. Команда буде працювати над покращенням колективної гри як у захисті, так і в атаці", - зазначив тренер.

Стосовно розкладу міжсезоння у команди буде фактично чотири етапи підготовки: 21 січня футболісти виходять з відпустки і до 2 лютого знаходяться на базі в Дніпрі – це буде перший етап. Потім з 3 лютого по 8 березня проведяться два збори в Туреччині з п’яти-шостиденною перервою у Дніпрі. І заключний етап вже буде проходити на базі команди, під час якого буде проведено кілька спарингів, вже безпосередньо перед стартом третього кола чемпіонату України.

Дмитро Михайленко розповів, що команду залишили гравці Микола Ляшенко, Ярослав Ткаченко, Юрій Захарків та Святослав Шаповалов. Причини, через які учасники залишили команду, у всіх різні, але перш за все вони стосуються конкуренції. Також тренер зазначив, що гравці, які прийшли (Артур Карноза, Максим Білик і Стас Передистий), є сильними та мають високий рівень. 

"Ми будемо знаходити баланс, але ми і розуміємо, наскільки важкою буде Перша ліга, наскільки там серйозна конкуренція і без досвідчених виконавців ми не зуміємо пробитися в УПЛ. А молодь гратиме, і ми дуже розраховуємо на зростання в їх майстерності за ці півроку, що у нас залишились у Другій лізі, розраховуємо на їх прогрес на зборах, тому наша трансферна компанія спрямована, у першу чергу, на підвищення конкуренції. Ми не збираємось когось з гравців пригальмовувати, а хочемо зробити сильну команду з тих хлопців, хто у нас вже є, це і молодь, але тільки з молодими гравцями ми не впораємося", - розповідає Дмитро Михайленко про зміни складі команди.

Скоріш за все у поточне міжсезоння активна трансферна діяльність скінчиться, але планують взяти хлопців з Академії, щоб залучати їх у дорослий футбол і перекривати проблемні позиції. Крім того, команді потрібно мати не менше 20 футболістів для повноцінних тренувань.

Нагадаймо, що Зозуля змушений змінити свій номер у "Альбасете" через регламент.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...