App Store Google Play

У Новомосковську місцеві чиновники заробляють мільйони на дитячому харчуванні

6 Січня 08:00
У Новомосковську місцеві чиновники заробляють мільйони на дитячому харчуванні

Управління освіти виконкому Новомосковської міської ради більшість договорів на поставку продуктів або надання аналогічних послуг уклала з двома пов’язаними між собою фірмами: ТОВ «Контракт продрезерв 5» і ТОВ «Наше майбутнє». Про це повідомляє Громадський контроль, передає Дніпроград.

«Громадський контроль порахував, що станом на 22 грудня  управління уклало 33 таких договорів на загальну суму 9,46 млн грн., які були витрачені на дитяче харчування. 20 з них на загальну суму 6,42 млн грн. були підписані з «Контракт продрезерв 5» та «Наше майбутнє. Співвласником «Контракт продрезерв 5» вказана Шаркун Діана Олександрівна, яка проживає в Новомосковську за адресою: вул. Радянська 15, кв.52. За цією ж адресою проживає Шаркун Тетяна Анатоліївна. Вона є засновником ТОВ «ВП-Трейд», яке має однаковий номер телефону з ТОВ «Наше майбутнє» Олени Полякової та зареєстровано за однією адресою з «Контракт продрезерв 5», - йдеться у повідомленні.

Обидва підприємства знаходяться в підпорядкуванні екс-депутата Новомосковської міської ради від «Батьківщини» Олександра Шаркуна.

Другим співвласником ТОВ «Контракт продрезерв 5» є Діана Сергіївна Петровська. Це ж саме П.І.Б. має і дочка начальниці управління аудиту Новомосковської податкової інспекції.

За даними системи «Прозорро», у 2017 році «Контракт продрезерв 5» отримав замовлень на 52 млн грн. Прокуратура вважає, що перемоги в тендерних процедурах були не зовсім чесними. Тому «Контракт продрезерв 5» фігурує в кримінальних провадженнях, пов’язаних з підробкою документів, змовою з метою розтрати бюджетних коштів і завищенням цін.

"З огляду на зв'язок управління освіти (Замовник) та ТОВ "Контракт Продрезерв 5" (Постачальник), а також цікавий список засновників постачальників, робимо невтішний висновок: ряд чиновників не гребує робити гроші навіть на харчуванні дітей. Головне щоб в схемах були "правильні" люди, в тому числі і з перевіряючих структур", - підсумовують активісти.

Нагадаємо, за іфнормацією Громадського контролю, на Дніпропетровщині половина звільнених після атестації міліціонерів стали поліцейськими ще й відсудили мільйони компенсації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...