App Store Google Play

В обласному управлінні з питань ЖКГ прозвітували за 2017 рік

05.01.2018 12:00
В обласному управлінні з питань ЖКГ прозвітували за 2017 рік

Незважаючи на критичний стан житлово-комунального господарства Дніпропетровської області, яке знищувалося протягом років, у 2017 зроблено декілька кроків назустріч оптимізації роботи комунальних підприємств, їхньої модернізації та розвитку. Зокрема, важливу роль у цьому відіграє питання енергозбереження та енергоефективності, яким щільно займаються в Управлінні житлово-комунального господарства та комунальної власності обласної ради, повідомляє Дніпроград.

Завдяки співпраці між обласною владою та міжнародними партнерами,
у Дніпропетровському регіоні реалізується низка проектів, направлених на модернізацію комунального господарства. Протягом останніх років, зокрема і 2017-го, завдяки діяльності німецької організації GIZ було залучено 27 мільйонів гривень інвестицій в міста області. Також було реконструйовано 14 освітніх, три соціальних та дві медичних установи.

Також у 2017 році начальником управління з питань ЖКГ Валерієм Безусом
була презентована Стратегія енергозбереження, енергоефективності та розвитку відновлювальних джерел енергії у Дніпропетровській області на 2018-2035 роки, яку 1 грудня підтримала сесія обласної ради.

Головна мета стратегії — гарантування енергетичної безпеки області та підвищення рівня енергоефективності за рахунок втілення заходів раціонального використання ПЕР у бюджетній сфері, ЖКГ та промислово-господарському секторі.

Також протягом року успішно функціювала програма “Питна вода” Тільки за півроку в Дніпропетровській області було введено в експлуатацію більше 107 км водопровідних мереж у Дніпрі та в Апостолівському, Межівському, Нікопольському, Павлоградському, Солонянському і Широківському районах.

До кінця 2018 року за рахунок усіх джерел фінансування очікується введення в дію 255 км побудованих, реконструйованих та відремонтованих водопровідних мереж, що дозволить забезпечити централізованим водопостачанням більше ніж 59 тис. мешканців 49 населених пунктів області.

У 2018 році за програмою планується будівництво та реконструкція 250 км водопровідних мереж для покращення якості послуг водопостачання та забезпечення послугами централізованого водопостачання 84 тис. осіб сільської місцевості.

Окрім цього, в поточному році для КП "Марганецький ГУ ВГК”ДОР”, КП" Жовтоводський водоканал”ДОР” та КП "Аульський водовід”ДОР” за сприяння заступника голови облради Валерія Безуса для населення було знижено тариф на водопостачання та водовідведення. Також було врятовано Марганець від чергової катастрофи у комунальній сфері, яке місту готувала його мер Олена Жадько.

У 2017 році надходження від надання в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад Дніпропетровської області склали 31 915,98 тис.грн.

У порівнянні з минулими роками,  надходження від оренди нерухомого майна в середньому зросли на 47%.
- 2015 рік надходження від оренди склали 14 362,06 тис. грн.;
- 2016 рік надходження від оренди склали 19 605,23 тис. грн.;
- 2017 рік надходження від оренди складали 31 915,98 тис. грн.

Обласною радою за період 2015-2016 років було проведено 34 конкурси на право укладання договорів оренди. Під керівництвом заступника голови облради Валерія Безуспішно за період з березня по грудень 2017 року спеціалістами відділу оренди було організовано та проведено 80 конкурсів з надання в оренду нерухомого майна за зверненням керівників комунальних підприємства, закладів та установ. 

Самими ж комунальними підприємствами, установами та закладами у 2015 році було проведено 211 конкурсів, у 2016 -  131 конкурс, 2017 – 176 конкурсів на право укладення договорів оренди.

“Добіг кінця ще один непростий для кожного з нас рік. Рік, який був сповнений пошуком шляхів до кращих змін, рік становлення та певних перемог. Саме таким він ввійде в нашу історію та пам'ять. Події, які ми разом пережили за останні роки, не лише зміцнили жагу до перемоги, а й допомогли усвідомити, що майбутнє України залежить від кожного з нас. Нехай усі Ваші негаразди залишаться у минулому році, а наступний рік буде сповнений позитивних змін та рішучих дій, спрямованих на світле майбутнє. Хай Новий рік стане для Вас роком добрих змін, а для України - роком соціально-економічного зростання, перемог та зміцнення державності”, - зазначив Валерій Безус, начальник управління
житлово-комунального господарства та комунальної власності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...