App Store Google Play

Для нас було важливо зберегти людей, які стояли за ім'ям Дніпра, - Михайленко

2 Січня 12:00
Для нас було важливо зберегти людей, які стояли за ім'ям Дніпра, - Михайленко

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко розповів, як проходили переговори з футболістами, яким запропонували перейти з «Дніпра» в його нинішню команду, і підвів підсумки першої половини чемпіонату. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Ukraine football.

"Коли немає чіткого розуміння, що з тобою буде завтра, команда живе домислами і чутками. Команда черпає інформацію з інтернету, з якихось розмов з друзями, більше не було звідки брати інформацію. І чим ближче кінець сезону, тим важче з усім цим справлятися", - повідомив Михайленко.
 
Він тако зазначив, що в кінці минулого сезону все було вдало, була серія без поразок, але чим ближче кінець гри, чим складніше була ситуація з майбутнім клубу, тим важче було управляти командою.

"Все було в великому тумані, не було ніякої перспективи. Потім з'явилася інформація, що створюється клуб СК "Дніпро-1", мені подзвонив Юрій Береза, дізнався моєї думки щодо того, чи готовий я очолити команду за умови, що залишаються люди, залишається більшість людей, академія. Для нас це було дуже важливе питання, адже "Дніпро" - це також і люди, які стоять за цим ім'ям. Для нас було дуже важливо зберегти людей. Ці умови було для мене найважливішим, зберегти людей, зберегти ту структуру, яка напрацьовувалась тривалий час", - поділився головний тренер "Дніпра-1".

За словами Дмитра Михайленка, для команди було важливим дізнатися, що буде далі, були можливості вести переговори з гравцями.

"Ми розуміли, що нова команда буде грати у Другій лізі. Розуміли, що більшість не захоче залишитися. Нам довелося багато розмовляти. Це був перший паросток того, що ми зараз бачимо", - зазначив Михайленко в інтерв'ю «34 каналу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...