App Store Google Play

Для нас було важливо зберегти людей, які стояли за ім'ям Дніпра, - Михайленко

2 Січня 12:00
Для нас було важливо зберегти людей, які стояли за ім'ям Дніпра, - Михайленко

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко розповів, як проходили переговори з футболістами, яким запропонували перейти з «Дніпра» в його нинішню команду, і підвів підсумки першої половини чемпіонату. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Ukraine football.

"Коли немає чіткого розуміння, що з тобою буде завтра, команда живе домислами і чутками. Команда черпає інформацію з інтернету, з якихось розмов з друзями, більше не було звідки брати інформацію. І чим ближче кінець сезону, тим важче з усім цим справлятися", - повідомив Михайленко.
 
Він тако зазначив, що в кінці минулого сезону все було вдало, була серія без поразок, але чим ближче кінець гри, чим складніше була ситуація з майбутнім клубу, тим важче було управляти командою.

"Все було в великому тумані, не було ніякої перспективи. Потім з'явилася інформація, що створюється клуб СК "Дніпро-1", мені подзвонив Юрій Береза, дізнався моєї думки щодо того, чи готовий я очолити команду за умови, що залишаються люди, залишається більшість людей, академія. Для нас це було дуже важливе питання, адже "Дніпро" - це також і люди, які стоять за цим ім'ям. Для нас було дуже важливо зберегти людей. Ці умови було для мене найважливішим, зберегти людей, зберегти ту структуру, яка напрацьовувалась тривалий час", - поділився головний тренер "Дніпра-1".

За словами Дмитра Михайленка, для команди було важливим дізнатися, що буде далі, були можливості вести переговори з гравцями.

"Ми розуміли, що нова команда буде грати у Другій лізі. Розуміли, що більшість не захоче залишитися. Нам довелося багато розмовляти. Це був перший паросток того, що ми зараз бачимо", - зазначив Михайленко в інтерв'ю «34 каналу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...