App Store Google Play

Для нас було важливо зберегти людей, які стояли за ім'ям Дніпра, - Михайленко

2 Січня 12:00
Для нас було важливо зберегти людей, які стояли за ім'ям Дніпра, - Михайленко

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко розповів, як проходили переговори з футболістами, яким запропонували перейти з «Дніпра» в його нинішню команду, і підвів підсумки першої половини чемпіонату. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Ukraine football.

"Коли немає чіткого розуміння, що з тобою буде завтра, команда живе домислами і чутками. Команда черпає інформацію з інтернету, з якихось розмов з друзями, більше не було звідки брати інформацію. І чим ближче кінець сезону, тим важче з усім цим справлятися", - повідомив Михайленко.
 
Він тако зазначив, що в кінці минулого сезону все було вдало, була серія без поразок, але чим ближче кінець гри, чим складніше була ситуація з майбутнім клубу, тим важче було управляти командою.

"Все було в великому тумані, не було ніякої перспективи. Потім з'явилася інформація, що створюється клуб СК "Дніпро-1", мені подзвонив Юрій Береза, дізнався моєї думки щодо того, чи готовий я очолити команду за умови, що залишаються люди, залишається більшість людей, академія. Для нас це було дуже важливе питання, адже "Дніпро" - це також і люди, які стоять за цим ім'ям. Для нас було дуже важливо зберегти людей. Ці умови було для мене найважливішим, зберегти людей, зберегти ту структуру, яка напрацьовувалась тривалий час", - поділився головний тренер "Дніпра-1".

За словами Дмитра Михайленка, для команди було важливим дізнатися, що буде далі, були можливості вести переговори з гравцями.

"Ми розуміли, що нова команда буде грати у Другій лізі. Розуміли, що більшість не захоче залишитися. Нам довелося багато розмовляти. Це був перший паросток того, що ми зараз бачимо", - зазначив Михайленко в інтерв'ю «34 каналу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...