App Store Google Play

Для нас було важливо зберегти людей, які стояли за ім'ям Дніпра, - Михайленко

2 Січня 12:00
Для нас було важливо зберегти людей, які стояли за ім'ям Дніпра, - Михайленко

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко розповів, як проходили переговори з футболістами, яким запропонували перейти з «Дніпра» в його нинішню команду, і підвів підсумки першої половини чемпіонату. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Ukraine football.

"Коли немає чіткого розуміння, що з тобою буде завтра, команда живе домислами і чутками. Команда черпає інформацію з інтернету, з якихось розмов з друзями, більше не було звідки брати інформацію. І чим ближче кінець сезону, тим важче з усім цим справлятися", - повідомив Михайленко.
 
Він тако зазначив, що в кінці минулого сезону все було вдало, була серія без поразок, але чим ближче кінець гри, чим складніше була ситуація з майбутнім клубу, тим важче було управляти командою.

"Все було в великому тумані, не було ніякої перспективи. Потім з'явилася інформація, що створюється клуб СК "Дніпро-1", мені подзвонив Юрій Береза, дізнався моєї думки щодо того, чи готовий я очолити команду за умови, що залишаються люди, залишається більшість людей, академія. Для нас це було дуже важливе питання, адже "Дніпро" - це також і люди, які стоять за цим ім'ям. Для нас було дуже важливо зберегти людей. Ці умови було для мене найважливішим, зберегти людей, зберегти ту структуру, яка напрацьовувалась тривалий час", - поділився головний тренер "Дніпра-1".

За словами Дмитра Михайленка, для команди було важливим дізнатися, що буде далі, були можливості вести переговори з гравцями.

"Ми розуміли, що нова команда буде грати у Другій лізі. Розуміли, що більшість не захоче залишитися. Нам довелося багато розмовляти. Це був перший паросток того, що ми зараз бачимо", - зазначив Михайленко в інтерв'ю «34 каналу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...