App Store Google Play

Депутат райради, впійманий на крадіжці продуктів, пообіцяв спалити супермаркет

1 Січня 17:00
Депутат райради, впійманий на крадіжці продуктів, пообіцяв спалити супермаркет

Депутатом райради, який намагався вкрасти продукти із супермаркету напередодні Нового року, виявився представник Опозиційного блоку Вадим Рощин. У новорічну ніч він розмістив пост на своїй сторінці в Facebook, в якому намагається виправдати себе, а заразом звинуватити патрульних в недобросовісному виконанні своїх обов’язків, інформує Дніпроград.

Як йдеться в дописі, Роман Рощин зібрав з полиць продукти і, знаючи що в нього немає грошей, проніс їх через касу і замкнув у камері схову, бо "вирішив позичити грошей". Він запевняє, що про все домовився і навіть пообіцяв подарунки, щоправда невідомо кому.

На виході із магазину депутата Самарської райради зупинили охоронці і викликали патрульних, які й затримали зловмисника. За що опоблоківець, не підбираючи слова, висловив зневіру у патрульній поліції, у реформі загалом, а також він впевнений, що його відвели до “старої міліції”, яка єдина здатна працювати.

“Одна надія на стару міліцію, вони бачили і знають всю правду! Реформа поліції - це фейк. Клоуни повні. Оголошую їм війну. І буду про це кричати всьому світу!”, - погрожує Рощин.

Окрім цього, розгніваний депутат запевнив, що буде викрадати лише мільярди, начебто відібрані у народу, і роздаватиме їх власникам, а супермаркет обіцяв спалити.

“Супермаркет знаходиться по вул. 20 років Перемоги, 43-д (ж/м Придніпровськ). Жителі будинку 43 дуже скаржаться на нестерпне життя від Варуса, який знаходиться з порушеннями пожежної безпеки до цього дому! Разом з народом ми його спалимо”, - наголосив Рощин, після чого є серйозні підстави сумніватися в його адекватності.

Зазначимо, що у Самарській райраді адепт Сашка Вілкула числиться як безробітний.

Нагадаємо, 28 грудня, близько першої години ночі патрульні затримали крадія. Як з’ясувалося, він, набравши продуктів у пакет, вийшов із торгової зони і поклав його до камери схову. Потім знову зайшов до магазину, узяв ще трохи, розрахувався і забравши пакунок несплачених продуктів на понад тисячу гривень, намагався вийти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...