App Store Google Play

Депутат райради, впійманий на крадіжці продуктів, пообіцяв спалити супермаркет

1 Січня 17:00
Депутат райради, впійманий на крадіжці продуктів, пообіцяв спалити супермаркет

Депутатом райради, який намагався вкрасти продукти із супермаркету напередодні Нового року, виявився представник Опозиційного блоку Вадим Рощин. У новорічну ніч він розмістив пост на своїй сторінці в Facebook, в якому намагається виправдати себе, а заразом звинуватити патрульних в недобросовісному виконанні своїх обов’язків, інформує Дніпроград.

Як йдеться в дописі, Роман Рощин зібрав з полиць продукти і, знаючи що в нього немає грошей, проніс їх через касу і замкнув у камері схову, бо "вирішив позичити грошей". Він запевняє, що про все домовився і навіть пообіцяв подарунки, щоправда невідомо кому.

На виході із магазину депутата Самарської райради зупинили охоронці і викликали патрульних, які й затримали зловмисника. За що опоблоківець, не підбираючи слова, висловив зневіру у патрульній поліції, у реформі загалом, а також він впевнений, що його відвели до “старої міліції”, яка єдина здатна працювати.

“Одна надія на стару міліцію, вони бачили і знають всю правду! Реформа поліції - це фейк. Клоуни повні. Оголошую їм війну. І буду про це кричати всьому світу!”, - погрожує Рощин.

Окрім цього, розгніваний депутат запевнив, що буде викрадати лише мільярди, начебто відібрані у народу, і роздаватиме їх власникам, а супермаркет обіцяв спалити.

“Супермаркет знаходиться по вул. 20 років Перемоги, 43-д (ж/м Придніпровськ). Жителі будинку 43 дуже скаржаться на нестерпне життя від Варуса, який знаходиться з порушеннями пожежної безпеки до цього дому! Разом з народом ми його спалимо”, - наголосив Рощин, після чого є серйозні підстави сумніватися в його адекватності.

Зазначимо, що у Самарській райраді адепт Сашка Вілкула числиться як безробітний.

Нагадаємо, 28 грудня, близько першої години ночі патрульні затримали крадія. Як з’ясувалося, він, набравши продуктів у пакет, вийшов із торгової зони і поклав його до камери схову. Потім знову зайшов до магазину, узяв ще трохи, розрахувався і забравши пакунок несплачених продуктів на понад тисячу гривень, намагався вийти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...