App Store Google Play

Голова Дніпропетровської облради привітав єврейську громаду з Ханукою

20.12.2017 10:40
Голова Дніпропетровської облради привітав єврейську громаду з Ханукою

Вчора, 19 грудня, єврейська громада Дніпра  святкувала іудейське свято Хануку. Привітав представників громади голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Хаг Ханука самеах – саме так вітають один одного іудеї, прославляючи світло кожної з восьми ханукальних свічок. З приводу свята у Дніпровському центрі Менора зібралась представники єврейської громади.

Як зазначається, серед присутніх відзначилися: голова правління організації «Джойнт» Йоні Лейфер та директор благодійного фонду «Хесед Менахем» Анатолій Плескачевський.

За повідомленням, рабин Шмуель Каменецький урочисто підпалив останню, восьму, свічку.

Гліб Пригунов підкреслив, що єврейська община є однією з найактивніших в області, та нагородив її видатних членів спеціальними відзнаками.

«Я гордий привітати єврейську громаду зі святом Хануки, адже всі ми – українці. Ми живемо разом,  в одній державі, в одному місті. Незалежно від віросповідання, ми підтримуємо один одного. У цьому році до Центру Менора за запрошенням рабина приїжджав наш православний Патріарх Філарет. Це, мабуть, унікальний випадок, який доводить високу ступінь толерантності між різними культурами. Бажаю усім нам миру, якого сьогодні так не вистачає, добробуту та здоров’я рідним!» - додав голова облради.

Раніше повідомлялося, що організація «РУХ Громадська Варта» ініціювала допомогу єврейській громаді у проведенні святкування Хануки у Кам'янському. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...