App Store Google Play

Голова Дніпропетровської облради привітав єврейську громаду з Ханукою

20.12.2017 10:40
Голова Дніпропетровської облради привітав єврейську громаду з Ханукою

Вчора, 19 грудня, єврейська громада Дніпра  святкувала іудейське свято Хануку. Привітав представників громади голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Хаг Ханука самеах – саме так вітають один одного іудеї, прославляючи світло кожної з восьми ханукальних свічок. З приводу свята у Дніпровському центрі Менора зібралась представники єврейської громади.

Як зазначається, серед присутніх відзначилися: голова правління організації «Джойнт» Йоні Лейфер та директор благодійного фонду «Хесед Менахем» Анатолій Плескачевський.

За повідомленням, рабин Шмуель Каменецький урочисто підпалив останню, восьму, свічку.

Гліб Пригунов підкреслив, що єврейська община є однією з найактивніших в області, та нагородив її видатних членів спеціальними відзнаками.

«Я гордий привітати єврейську громаду зі святом Хануки, адже всі ми – українці. Ми живемо разом,  в одній державі, в одному місті. Незалежно від віросповідання, ми підтримуємо один одного. У цьому році до Центру Менора за запрошенням рабина приїжджав наш православний Патріарх Філарет. Це, мабуть, унікальний випадок, який доводить високу ступінь толерантності між різними культурами. Бажаю усім нам миру, якого сьогодні так не вистачає, добробуту та здоров’я рідним!» - додав голова облради.

Раніше повідомлялося, що організація «РУХ Громадська Варта» ініціювала допомогу єврейській громаді у проведенні святкування Хануки у Кам'янському. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...