App Store Google Play

Влада, громадськість та релігійні громади Дніпра зійшлися в боротьбі проти наркотиків

18.12.2017 09:20
Влада, громадськість та релігійні громади Дніпра зійшлися в боротьбі проти наркотиків

Представники релігійних громад Дніпра взяли активну участь в ініційованому Громадською Радою Дніпровської міської ради колоквіумі «Духовне здоров'я особистості в контексті формирование здорового способу життя молоді» який пройшов в єпархіальному управлінні Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник міського голови у справах національностей та зв'язків із релігійними громадами Олег Ростовцев, передає Дніпроград.

У колоквіумі взяли участь представники різних державних установ - правоохоронних, соціальних, медичних, освітніх, провідні громадські організації і, що найважливіше, представники різних конфесій.

На колоквіумі різко позначилися дві точки зору. Правоохоронці, використовуючи офіційну статистику, вказували, що ніякого вибухового зростання наркоманії не відбувається, що все приблизно так само, як завжди, що мова йде про десятки випадків, по яких відкриті справи і притягнуто до відповідальності підозрюваних, що в містах все більш-менш під контролем, а проблема, в основному, на околицях, в маленьких селищах і в селах.

Громадські працівники та релігійні діячі, які займаються цією проблемою, навпаки ж, говорили про катастрофічне зростання, про хвилю наркоманії, яка затоплює місто, про те, що ані правоохоронні органи, ані суспільство просто не усвідомлюють зростання рівня наркоманії за останні декілька років, і не тільки не в змозі скільки-небудь ефективно реагувати, але навіть осмислити не можуть, з чим мають справу.

Багато хто висловлював переконаність в невипадковість вибухового характеру цієї соціальної епідемії, звучали слова «диверсія» і «гібридна війна проти молоді».

Дискусія завершилася прийняттям меморандуму, в якому вказані конкретні кроки по комплексній боротьбі з наркоманією, як явищем, в тісній співпраці всіх сторін.

«Тільки якщо ми будемо, з одного боку, кожен боротися на своїй ділянці, робити свою справу, але при цьому бачити спільну мету, битися у взаємодії з іншими, ми зможемо здолати цього дракона, перемогти цю чуму", - зазначив Олег Ростовцев, - "Те, що відбувається зараз - це війна проти майбутнього, і щоб перемогти, або хоча б зупинити противника, нам потрібна координація, взаємодія і спільне бачення. Так, у нас різні функції, різна зброя, різні сфери впливу - але тільки у взаємодії державних організацій, інститутів громадянського суспільства, і релігійних структур мені бачиться шлях якщо не до повної перемоги, то до серйозних успіхів».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...