App Store Google Play

Робітники комунальних підприємств Дніпра прокоментували підвищення власних зарплат

16.12.2017 09:00
Робітники комунальних підприємств Дніпра прокоментували підвищення власних зарплат

Вчора, 15 грудня, у Дніпрі на урочистостях з нагоди 120-річчя міського трамваю та 70-річчя тролейбусу зібралися близько 700 представників комунальних підприємств і служб міста. Про це повідомляє Дніпроград  посиланням на офіційний сайт міськради.

Темою обговорень стала ініціатива очільника Дніпра Бориса Філатова щодо збільшення зарплат водіїв, енергетиків, сантехніків, машиністів і операторів котельних.

«Коли я йшов на вибори, моєю обіцянкою було відродження дешевого муніципального електротранспорту. Після того, як я став до виконання обов’язків, моя команда сконцентрувалася на цьому завданні. Ми купуватимемо нові трамваї. Ми вкладатимемо кошти у рухомий склад і контактні мережі. Та перш за все ми вкладатимемо кошти в людей. Тому я прийняв рішення про підвищення зарплат робітникам комунального господарства у середньому до 26%. Місто – великий роботодавець», – наголосив мер Дніпра.

Завдяки ініціативі міського голови понад 11 тис. родин працівників комунального господарства Дніпра зможуть покращити свій добробут. На збільшення зарплат водіїв, енергетиків, сантехніків, машиністів і операторів котельних у мерії виділять близько 200 млн грн. У середньому прибутки цих робітників зростуть на 26%. Борис Філатов назвав цю ініціативу доленосною.

Галина Новікова працює водієм трамваю 28 років. Розповідає: це була робота її мрії ще з дитинства, адже рух вагонів завжди зачаровував, однак питання заробітної плати у її родині завжди було на порядку денному. Тепер, нарешті, добрі новини.

«При нашому нинішньому житті підвищення заробітної плати – це дуже й дуже добре. Куди витратити гроші – знайдемо, ви вже повірте», – запевняє вона.

Ольга Дудкіна працює старшим диспетчером служби руху. Сьогодні вона вітає колег не лише з професійним святом, а й з підвищенням заробітної платні.

«Гроші підуть на родину. Дітки навчаються, їх треба підтримувати. Я не отримувала якось надзвичайно багато раніше. Для мене це прекрасна новина. Вірю в нашого мера та його обіцянки», – розповіла жінка.

Загалом працівники електротранспорту та інших комунальних підприємств відзначають якісні зрушення у міському господарстві Дніпра.

«Усе залежить від керівника міста. Я бачу зміни. Становище стало кращим. Купують новий рухомий склад, підвищують зарплату. Працювати стало комфортніше. Підвищення зарплат – прекрасна новина. Можна сказати, життєво необхідна допомога», – переконаний водій першого тролейбусного депо Сергій Римзін.

Нагадаємо, на початку року у міськраді обіцяли погасити усі заборгованості по зарплаті перед медичними працівниками.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...