App Store Google Play

Робітники комунальних підприємств Дніпра прокоментували підвищення власних зарплат

16.12.2017 09:00
Робітники комунальних підприємств Дніпра прокоментували підвищення власних зарплат

Вчора, 15 грудня, у Дніпрі на урочистостях з нагоди 120-річчя міського трамваю та 70-річчя тролейбусу зібралися близько 700 представників комунальних підприємств і служб міста. Про це повідомляє Дніпроград  посиланням на офіційний сайт міськради.

Темою обговорень стала ініціатива очільника Дніпра Бориса Філатова щодо збільшення зарплат водіїв, енергетиків, сантехніків, машиністів і операторів котельних.

«Коли я йшов на вибори, моєю обіцянкою було відродження дешевого муніципального електротранспорту. Після того, як я став до виконання обов’язків, моя команда сконцентрувалася на цьому завданні. Ми купуватимемо нові трамваї. Ми вкладатимемо кошти у рухомий склад і контактні мережі. Та перш за все ми вкладатимемо кошти в людей. Тому я прийняв рішення про підвищення зарплат робітникам комунального господарства у середньому до 26%. Місто – великий роботодавець», – наголосив мер Дніпра.

Завдяки ініціативі міського голови понад 11 тис. родин працівників комунального господарства Дніпра зможуть покращити свій добробут. На збільшення зарплат водіїв, енергетиків, сантехніків, машиністів і операторів котельних у мерії виділять близько 200 млн грн. У середньому прибутки цих робітників зростуть на 26%. Борис Філатов назвав цю ініціативу доленосною.

Галина Новікова працює водієм трамваю 28 років. Розповідає: це була робота її мрії ще з дитинства, адже рух вагонів завжди зачаровував, однак питання заробітної плати у її родині завжди було на порядку денному. Тепер, нарешті, добрі новини.

«При нашому нинішньому житті підвищення заробітної плати – це дуже й дуже добре. Куди витратити гроші – знайдемо, ви вже повірте», – запевняє вона.

Ольга Дудкіна працює старшим диспетчером служби руху. Сьогодні вона вітає колег не лише з професійним святом, а й з підвищенням заробітної платні.

«Гроші підуть на родину. Дітки навчаються, їх треба підтримувати. Я не отримувала якось надзвичайно багато раніше. Для мене це прекрасна новина. Вірю в нашого мера та його обіцянки», – розповіла жінка.

Загалом працівники електротранспорту та інших комунальних підприємств відзначають якісні зрушення у міському господарстві Дніпра.

«Усе залежить від керівника міста. Я бачу зміни. Становище стало кращим. Купують новий рухомий склад, підвищують зарплату. Працювати стало комфортніше. Підвищення зарплат – прекрасна новина. Можна сказати, життєво необхідна допомога», – переконаний водій першого тролейбусного депо Сергій Римзін.

Нагадаємо, на початку року у міськраді обіцяли погасити усі заборгованості по зарплаті перед медичними працівниками.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...