App Store Google Play

Робітники комунальних підприємств Дніпра прокоментували підвищення власних зарплат

16.12.2017 09:00
Робітники комунальних підприємств Дніпра прокоментували підвищення власних зарплат

Вчора, 15 грудня, у Дніпрі на урочистостях з нагоди 120-річчя міського трамваю та 70-річчя тролейбусу зібралися близько 700 представників комунальних підприємств і служб міста. Про це повідомляє Дніпроград  посиланням на офіційний сайт міськради.

Темою обговорень стала ініціатива очільника Дніпра Бориса Філатова щодо збільшення зарплат водіїв, енергетиків, сантехніків, машиністів і операторів котельних.

«Коли я йшов на вибори, моєю обіцянкою було відродження дешевого муніципального електротранспорту. Після того, як я став до виконання обов’язків, моя команда сконцентрувалася на цьому завданні. Ми купуватимемо нові трамваї. Ми вкладатимемо кошти у рухомий склад і контактні мережі. Та перш за все ми вкладатимемо кошти в людей. Тому я прийняв рішення про підвищення зарплат робітникам комунального господарства у середньому до 26%. Місто – великий роботодавець», – наголосив мер Дніпра.

Завдяки ініціативі міського голови понад 11 тис. родин працівників комунального господарства Дніпра зможуть покращити свій добробут. На збільшення зарплат водіїв, енергетиків, сантехніків, машиністів і операторів котельних у мерії виділять близько 200 млн грн. У середньому прибутки цих робітників зростуть на 26%. Борис Філатов назвав цю ініціативу доленосною.

Галина Новікова працює водієм трамваю 28 років. Розповідає: це була робота її мрії ще з дитинства, адже рух вагонів завжди зачаровував, однак питання заробітної плати у її родині завжди було на порядку денному. Тепер, нарешті, добрі новини.

«При нашому нинішньому житті підвищення заробітної плати – це дуже й дуже добре. Куди витратити гроші – знайдемо, ви вже повірте», – запевняє вона.

Ольга Дудкіна працює старшим диспетчером служби руху. Сьогодні вона вітає колег не лише з професійним святом, а й з підвищенням заробітної платні.

«Гроші підуть на родину. Дітки навчаються, їх треба підтримувати. Я не отримувала якось надзвичайно багато раніше. Для мене це прекрасна новина. Вірю в нашого мера та його обіцянки», – розповіла жінка.

Загалом працівники електротранспорту та інших комунальних підприємств відзначають якісні зрушення у міському господарстві Дніпра.

«Усе залежить від керівника міста. Я бачу зміни. Становище стало кращим. Купують новий рухомий склад, підвищують зарплату. Працювати стало комфортніше. Підвищення зарплат – прекрасна новина. Можна сказати, життєво необхідна допомога», – переконаний водій першого тролейбусного депо Сергій Римзін.

Нагадаємо, на початку року у міськраді обіцяли погасити усі заборгованості по зарплаті перед медичними працівниками.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...