App Store Google Play

Підривник у Нікопольському суді дізнався про наміри підозрюваних підкупити суддю

15.12.2017 08:00
Підривник у Нікопольському суді дізнався про наміри підозрюваних підкупити суддю

Дружина Руслана Тапаєва, який під час засідання суду у Нікополі підірвав дві гранати, розповіла, що чоловік дізнався про наміри підсудних підкупити суддю і уникнути покарання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське.

Як повідомила Галина Тапаєва, на передостанньому засіданні чоловік підслухав, що підозрювані обговорювали суму хабара для судді. 

«Після станнього суду чоловік приїхав засмучений. Він розповів, що Роман Жмурко, один з підсудних, готується на вихід. Руслан Тапаєв пояснив, що залишився в залі, коли суд пішов у нарадчу кімнату. Саме тоді обвинувачений спілкувався зі своїм адвокатом. Він говорив, що набридло вже сидіти та наказував адвокату піти й запитати у судді, скільки він там хоче – вісім чи десять тисяч, а може Лексус поміняти?», — зазначила жінка Руслана Тапаєва. 

Передостаннє засідання, на якому Руслан Тапаєв почув розмову підозрюваних, було у жовтні. 

Зазначимо, що Роману Жмурко та Денису Подоляку, що обвинувачуються у вбивстві Різвана Тапаєва 10 лютого 2016 року, не продовжили термін тримання під вартою, котрий сплив 3 грудня.

Раніше повідомлялося, що 30 листопада об 11:20 у Нікопольському суді під час слухання справи за фактом вбивства, батько потерпілого витягнув дві гранати та підірвав їх.

Нагадаємо, що від вибуху сам чоловік загинув на місці. Осколкові поранення отримали троє підсудних, два працівники конвойної служби, співробітник суду та одна цивільна особа. Всіх потерпілих доставили до лікарні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...