App Store Google Play

Підривник у Нікопольському суді дізнався про наміри підозрюваних підкупити суддю

15.12.2017 08:00
Підривник у Нікопольському суді дізнався про наміри підозрюваних підкупити суддю

Дружина Руслана Тапаєва, який під час засідання суду у Нікополі підірвав дві гранати, розповіла, що чоловік дізнався про наміри підсудних підкупити суддю і уникнути покарання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське.

Як повідомила Галина Тапаєва, на передостанньому засіданні чоловік підслухав, що підозрювані обговорювали суму хабара для судді. 

«Після станнього суду чоловік приїхав засмучений. Він розповів, що Роман Жмурко, один з підсудних, готується на вихід. Руслан Тапаєв пояснив, що залишився в залі, коли суд пішов у нарадчу кімнату. Саме тоді обвинувачений спілкувався зі своїм адвокатом. Він говорив, що набридло вже сидіти та наказував адвокату піти й запитати у судді, скільки він там хоче – вісім чи десять тисяч, а може Лексус поміняти?», — зазначила жінка Руслана Тапаєва. 

Передостаннє засідання, на якому Руслан Тапаєв почув розмову підозрюваних, було у жовтні. 

Зазначимо, що Роману Жмурко та Денису Подоляку, що обвинувачуються у вбивстві Різвана Тапаєва 10 лютого 2016 року, не продовжили термін тримання під вартою, котрий сплив 3 грудня.

Раніше повідомлялося, що 30 листопада об 11:20 у Нікопольському суді під час слухання справи за фактом вбивства, батько потерпілого витягнув дві гранати та підірвав їх.

Нагадаємо, що від вибуху сам чоловік загинув на місці. Осколкові поранення отримали троє підсудних, два працівники конвойної служби, співробітник суду та одна цивільна особа. Всіх потерпілих доставили до лікарні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...