App Store Google Play

Підривник у Нікопольському суді дізнався про наміри підозрюваних підкупити суддю

15.12.2017 08:00
Підривник у Нікопольському суді дізнався про наміри підозрюваних підкупити суддю

Дружина Руслана Тапаєва, який під час засідання суду у Нікополі підірвав дві гранати, розповіла, що чоловік дізнався про наміри підсудних підкупити суддю і уникнути покарання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське.

Як повідомила Галина Тапаєва, на передостанньому засіданні чоловік підслухав, що підозрювані обговорювали суму хабара для судді. 

«Після станнього суду чоловік приїхав засмучений. Він розповів, що Роман Жмурко, один з підсудних, готується на вихід. Руслан Тапаєв пояснив, що залишився в залі, коли суд пішов у нарадчу кімнату. Саме тоді обвинувачений спілкувався зі своїм адвокатом. Він говорив, що набридло вже сидіти та наказував адвокату піти й запитати у судді, скільки він там хоче – вісім чи десять тисяч, а може Лексус поміняти?», — зазначила жінка Руслана Тапаєва. 

Передостаннє засідання, на якому Руслан Тапаєв почув розмову підозрюваних, було у жовтні. 

Зазначимо, що Роману Жмурко та Денису Подоляку, що обвинувачуються у вбивстві Різвана Тапаєва 10 лютого 2016 року, не продовжили термін тримання під вартою, котрий сплив 3 грудня.

Раніше повідомлялося, що 30 листопада об 11:20 у Нікопольському суді під час слухання справи за фактом вбивства, батько потерпілого витягнув дві гранати та підірвав їх.

Нагадаємо, що від вибуху сам чоловік загинув на місці. Осколкові поранення отримали троє підсудних, два працівники конвойної служби, співробітник суду та одна цивільна особа. Всіх потерпілих доставили до лікарні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...