App Store Google Play

Криворізькі депутати відмовили дітям до 18 років у пільговому проїзді у громадському транспорті

15.12.2017 17:00
Криворізькі депутати відмовили дітям до 18 років у пільговому проїзді у громадському транспорті

У криворізькому бюджеті не знайшлося коштів на забезпечення знижки 50% дітям віком до 18 років на поїздки у громадському пасажирському транспорті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Кривий Ріг Life.

Жителька Кривого Рогу Валентина Матус зареєструвала відповідну електронну петицію, у якій зазначила, що дітям віком до 18 років необхідно надати право на пільговий проїзд, оскільки ця категорія пасажирів, за словами автора петиції, знаходиться на повному утриманні і не має ніяких джерел доходів. Причому тільки на період навчального року - з 1 вересня до 31 травня. Діти повинні всебічно розвиватись і відвідувати різноманітні спортивні секції чи творчі гуртки, а через географічну особливість міста (велика протяжність), школярам доводиться до навчальних та позашкільних закладів добиратися громадським транспортом, що за нинішню ціну проїзду в 6 гривень досить складно.

«Є міста, наприклад, Чернігів, Кіровоград, Дніпро, де курсують маршрутки, в яких дітей возять або з пільгами, або безкоштовно взагалі. Чому в нашому промисловому місті не можна зробити не безкоштовний, а хоча б пільговий зі знижкою в 50% проїзд? », - звернулася Валентина Матус до депутатів.

Одна частина депутатів відповіли, що оскільки освіта безкоштовна, батьки повинні оплачувати хоча б проїзд дитини на гурти і секції. Інші, навпаки, підтримали суть петиції. Деякі депутати поцікавилися, скільки потрібно виділити коштів на пільговий проїзд для дітей з названою знижкою.

Як повідомила начальник міського управління освіти Тетяна Кріпак, це сума понад 20 мільйонів гривень. Притому, що раніше начальник транспортного відділу Сергій Сиротюк на робочій комісії заявив, що для пільгового проїзду школярів комунальним електротранспортом необхідно 3 мільйони гривень.

Після гучних дебатів депутати проголосували: з 40 зареєстрованих петицію підтримали лише 20 депутатів. За підсумком рішення не прийнято: криворізькі школярі їздитимуть в трамваях/тролейбусах і маршрутках за повною вартістю проїзду: 2,50 грн і 6 грн.

Нагадаймо, що очікуваного підвищення тарифу на транспорт у Дніпрі не буде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...