App Store Google Play

Криворізькі депутати відмовили дітям до 18 років у пільговому проїзді у громадському транспорті

15.12.2017 17:00
Криворізькі депутати відмовили дітям до 18 років у пільговому проїзді у громадському транспорті

У криворізькому бюджеті не знайшлося коштів на забезпечення знижки 50% дітям віком до 18 років на поїздки у громадському пасажирському транспорті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Кривий Ріг Life.

Жителька Кривого Рогу Валентина Матус зареєструвала відповідну електронну петицію, у якій зазначила, що дітям віком до 18 років необхідно надати право на пільговий проїзд, оскільки ця категорія пасажирів, за словами автора петиції, знаходиться на повному утриманні і не має ніяких джерел доходів. Причому тільки на період навчального року - з 1 вересня до 31 травня. Діти повинні всебічно розвиватись і відвідувати різноманітні спортивні секції чи творчі гуртки, а через географічну особливість міста (велика протяжність), школярам доводиться до навчальних та позашкільних закладів добиратися громадським транспортом, що за нинішню ціну проїзду в 6 гривень досить складно.

«Є міста, наприклад, Чернігів, Кіровоград, Дніпро, де курсують маршрутки, в яких дітей возять або з пільгами, або безкоштовно взагалі. Чому в нашому промисловому місті не можна зробити не безкоштовний, а хоча б пільговий зі знижкою в 50% проїзд? », - звернулася Валентина Матус до депутатів.

Одна частина депутатів відповіли, що оскільки освіта безкоштовна, батьки повинні оплачувати хоча б проїзд дитини на гурти і секції. Інші, навпаки, підтримали суть петиції. Деякі депутати поцікавилися, скільки потрібно виділити коштів на пільговий проїзд для дітей з названою знижкою.

Як повідомила начальник міського управління освіти Тетяна Кріпак, це сума понад 20 мільйонів гривень. Притому, що раніше начальник транспортного відділу Сергій Сиротюк на робочій комісії заявив, що для пільгового проїзду школярів комунальним електротранспортом необхідно 3 мільйони гривень.

Після гучних дебатів депутати проголосували: з 40 зареєстрованих петицію підтримали лише 20 депутатів. За підсумком рішення не прийнято: криворізькі школярі їздитимуть в трамваях/тролейбусах і маршрутках за повною вартістю проїзду: 2,50 грн і 6 грн.

Нагадаймо, що очікуваного підвищення тарифу на транспорт у Дніпрі не буде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...