App Store Google Play

У Дніпрі відремонтують найбільш занедбані частини парку Писаржевського та Зеленого гаю

14.12.2017 15:40
У Дніпрі відремонтують найбільш занедбані частини парку Писаржевського та Зеленого гаю

У Дніпрі проведуть відновлювані роботи в найбільш занедбаних частинах парку Писаржевського та Зеленого гаю. Про це сьогодні, 14 грудня, кореспонденту Дніпрограда розповіли розробники ремонтних проектів.

Парк Писаржевського має статус меморіального. Ця територія до 1980-х років була відведена під кладовище, на базі якого створили парк.

"Поки що ми не можемо здіснити реконструкцію, тому проведемо глобальний капітальний ремонт. Через відсутність якісного інженерного постачаннчя в парку, першочергово плануємо забезпечити подачу води, створити систему освітлення, а також встановити сміттєві урни", - розповів керівник проектів реконструкції Сергій Полюшкін.

Також планується під'єднати велодоріжки парку до центральної мережі, виокремивши меморіальні зони. Крім того, будуть створені два дитячі майданчики.

Ремонтні роботи стосуватимуться лише частини парку - трьох з восьми гектарів території. Реалізація проекту розпочнеться наступного року. Тоді ж буде вирахувана вартість робіт. Основне завдання - благоустрій території та санування зелених зон.

За словами фахівців, реконструкція парку Зелений гай ускладнюється через рельєф, який складається з проблемних ділянок та має сейсмічні зони. Тому роботи, які розпочалися місяць тому, розраховані на оновлення тратуарної плитки та обігрів частини сходинок з вхідних зон.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі КП «Міська інфраструктура» реконструює парк Зелений гай. А точніше - його центральну алею. Місце відпочинку знаходиться у верхній частині проспекту Поля - між ТЦ «Славутич» і ЮМЗ.

Сума договору - майже 19 млн грн. Однак поки що з бюджету виділили менше 4 мільйонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...