App Store Google Play

У Дніпрі відремонтують найбільш занедбані частини парку Писаржевського та Зеленого гаю

14.12.2017 15:40
У Дніпрі відремонтують найбільш занедбані частини парку Писаржевського та Зеленого гаю

У Дніпрі проведуть відновлювані роботи в найбільш занедбаних частинах парку Писаржевського та Зеленого гаю. Про це сьогодні, 14 грудня, кореспонденту Дніпрограда розповіли розробники ремонтних проектів.

Парк Писаржевського має статус меморіального. Ця територія до 1980-х років була відведена під кладовище, на базі якого створили парк.

"Поки що ми не можемо здіснити реконструкцію, тому проведемо глобальний капітальний ремонт. Через відсутність якісного інженерного постачаннчя в парку, першочергово плануємо забезпечити подачу води, створити систему освітлення, а також встановити сміттєві урни", - розповів керівник проектів реконструкції Сергій Полюшкін.

Також планується під'єднати велодоріжки парку до центральної мережі, виокремивши меморіальні зони. Крім того, будуть створені два дитячі майданчики.

Ремонтні роботи стосуватимуться лише частини парку - трьох з восьми гектарів території. Реалізація проекту розпочнеться наступного року. Тоді ж буде вирахувана вартість робіт. Основне завдання - благоустрій території та санування зелених зон.

За словами фахівців, реконструкція парку Зелений гай ускладнюється через рельєф, який складається з проблемних ділянок та має сейсмічні зони. Тому роботи, які розпочалися місяць тому, розраховані на оновлення тратуарної плитки та обігрів частини сходинок з вхідних зон.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі КП «Міська інфраструктура» реконструює парк Зелений гай. А точніше - його центральну алею. Місце відпочинку знаходиться у верхній частині проспекту Поля - між ТЦ «Славутич» і ЮМЗ.

Сума договору - майже 19 млн грн. Однак поки що з бюджету виділили менше 4 мільйонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...