App Store Google Play

У Дніпрі студентів-майбутніх фахівців ознайомили з туристичною стратегією міста

14.12.2017 09:40
У Дніпрі студентів-майбутніх фахівців ознайомили з туристичною стратегією міста

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі 40 студентів-першокурсників Університету митної справи та фінансів ознайомилися зі стратегією туристичного потенціалу міста на 2018–2027 роки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

У приміщенні «Агентства розвитку Дніпра» студенти спеціальності «Туризм» предметно ознайомитися з тим, що вже за декілька років будуть особисто впроваджувати – із стратегією туристичного потенціалу міста на 2018–2027 роки.

Крім того, їх проінформували про Програму активізації туристичного потенціалу на 2018–2020 роки, яка була ухвалена 6 грудня під час сесії міськради.

Керівник туристичного напрямку агентства Анна Колєда звернула увагу студентів на досвід, який вони набувають під час навчання, про важливість проходження практик і напрацювання особистих успішних кейсів та безперебійне самонавчання – все це, як можливість взяти відповідальність за своє життя, не перекладаючи її ані на батьків, викладачів, ані на когось іншого.

 «Ми тішимось подібним візитам. Адже це майбутні співробітники туристичної сфери і дуже важливо, щоб вони розуміли свою роль на шляху перетворень нашого міста», – зазначила Анна Колєда.

У свою чергу керівник напрямку ребрендінгу та іміджу Ярослав Ярошенко навів приклади, як сприймається Дніпро містянами, з чим ототожнюють його місцеві мешканці та гості, з іноземними включно.

Раніше повідомлялося, що екскурсія Дніпром для школярів 9 класів завершилася інтелектуальною історичною розвагою – настільною грою «Українська Революція 1917-1921 років». Її провели в приміщенні «Агентства розвитку Дніпра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...