App Store Google Play

У Дніпрі студентів-майбутніх фахівців ознайомили з туристичною стратегією міста

14.12.2017 09:40
У Дніпрі студентів-майбутніх фахівців ознайомили з туристичною стратегією міста

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі 40 студентів-першокурсників Університету митної справи та фінансів ознайомилися зі стратегією туристичного потенціалу міста на 2018–2027 роки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

У приміщенні «Агентства розвитку Дніпра» студенти спеціальності «Туризм» предметно ознайомитися з тим, що вже за декілька років будуть особисто впроваджувати – із стратегією туристичного потенціалу міста на 2018–2027 роки.

Крім того, їх проінформували про Програму активізації туристичного потенціалу на 2018–2020 роки, яка була ухвалена 6 грудня під час сесії міськради.

Керівник туристичного напрямку агентства Анна Колєда звернула увагу студентів на досвід, який вони набувають під час навчання, про важливість проходження практик і напрацювання особистих успішних кейсів та безперебійне самонавчання – все це, як можливість взяти відповідальність за своє життя, не перекладаючи її ані на батьків, викладачів, ані на когось іншого.

 «Ми тішимось подібним візитам. Адже це майбутні співробітники туристичної сфери і дуже важливо, щоб вони розуміли свою роль на шляху перетворень нашого міста», – зазначила Анна Колєда.

У свою чергу керівник напрямку ребрендінгу та іміджу Ярослав Ярошенко навів приклади, як сприймається Дніпро містянами, з чим ототожнюють його місцеві мешканці та гості, з іноземними включно.

Раніше повідомлялося, що екскурсія Дніпром для школярів 9 класів завершилася інтелектуальною історичною розвагою – настільною грою «Українська Революція 1917-1921 років». Її провели в приміщенні «Агентства розвитку Дніпра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...