App Store Google Play

У Дніпрі студентів-майбутніх фахівців ознайомили з туристичною стратегією міста

14.12.2017 09:40
У Дніпрі студентів-майбутніх фахівців ознайомили з туристичною стратегією міста

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі 40 студентів-першокурсників Університету митної справи та фінансів ознайомилися зі стратегією туристичного потенціалу міста на 2018–2027 роки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

У приміщенні «Агентства розвитку Дніпра» студенти спеціальності «Туризм» предметно ознайомитися з тим, що вже за декілька років будуть особисто впроваджувати – із стратегією туристичного потенціалу міста на 2018–2027 роки.

Крім того, їх проінформували про Програму активізації туристичного потенціалу на 2018–2020 роки, яка була ухвалена 6 грудня під час сесії міськради.

Керівник туристичного напрямку агентства Анна Колєда звернула увагу студентів на досвід, який вони набувають під час навчання, про важливість проходження практик і напрацювання особистих успішних кейсів та безперебійне самонавчання – все це, як можливість взяти відповідальність за своє життя, не перекладаючи її ані на батьків, викладачів, ані на когось іншого.

 «Ми тішимось подібним візитам. Адже це майбутні співробітники туристичної сфери і дуже важливо, щоб вони розуміли свою роль на шляху перетворень нашого міста», – зазначила Анна Колєда.

У свою чергу керівник напрямку ребрендінгу та іміджу Ярослав Ярошенко навів приклади, як сприймається Дніпро містянами, з чим ототожнюють його місцеві мешканці та гості, з іноземними включно.

Раніше повідомлялося, що екскурсія Дніпром для школярів 9 класів завершилася інтелектуальною історичною розвагою – настільною грою «Українська Революція 1917-1921 років». Її провели в приміщенні «Агентства розвитку Дніпра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...