App Store Google Play

Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

14.12.2017 08:00
Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі співробітника відділу реєстрації в Самарському районі позбавили премії через неналежне надання адмінпослуг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувачки обов’язки заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило у Facebook.

Яніка Мерило зазначила, що моніторинг якості надання адміністративних послуг як в ЦНАП Дніпра, так і в прийомних для видачі довідок про склад сім'ї та реєстрацію проводиться постійно.

«Ми направляємо таємних клієнтів, дослухаємось до наших відвідувачів, висилаємо після візиту опитувальники і є ще деякі маленькі секрети перевірки. Якість надання послуги для нас є пріоритетом. А для цього ми й працюємо, при цьому поступово вбиваючи бюрократію.», - йдеться у дописі.

За результатами перевірок, працівник відділу реєстрації Самарського району Дніпра отримав догану у вигляді позбавлення премії.

Однак, за словами Яніки Мерило, є позитивні наслідки. Наприклад, після догани в Соборному районі всі зауваження були враховані, а якість послуг поліпшилася.

Нагадаємо, що під час таємної перевірки були застосовані заходи стосовно співробітників Соборної райради Дніпра, які поставилися до громадян з неповагою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...