App Store Google Play

Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

14.12.2017 08:00
Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі співробітника відділу реєстрації в Самарському районі позбавили премії через неналежне надання адмінпослуг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувачки обов’язки заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило у Facebook.

Яніка Мерило зазначила, що моніторинг якості надання адміністративних послуг як в ЦНАП Дніпра, так і в прийомних для видачі довідок про склад сім'ї та реєстрацію проводиться постійно.

«Ми направляємо таємних клієнтів, дослухаємось до наших відвідувачів, висилаємо після візиту опитувальники і є ще деякі маленькі секрети перевірки. Якість надання послуги для нас є пріоритетом. А для цього ми й працюємо, при цьому поступово вбиваючи бюрократію.», - йдеться у дописі.

За результатами перевірок, працівник відділу реєстрації Самарського району Дніпра отримав догану у вигляді позбавлення премії.

Однак, за словами Яніки Мерило, є позитивні наслідки. Наприклад, після догани в Соборному районі всі зауваження були враховані, а якість послуг поліпшилася.

Нагадаємо, що під час таємної перевірки були застосовані заходи стосовно співробітників Соборної райради Дніпра, які поставилися до громадян з неповагою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...