App Store Google Play

Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

14.12.2017 08:00
Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі співробітника відділу реєстрації в Самарському районі позбавили премії через неналежне надання адмінпослуг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувачки обов’язки заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило у Facebook.

Яніка Мерило зазначила, що моніторинг якості надання адміністративних послуг як в ЦНАП Дніпра, так і в прийомних для видачі довідок про склад сім'ї та реєстрацію проводиться постійно.

«Ми направляємо таємних клієнтів, дослухаємось до наших відвідувачів, висилаємо після візиту опитувальники і є ще деякі маленькі секрети перевірки. Якість надання послуги для нас є пріоритетом. А для цього ми й працюємо, при цьому поступово вбиваючи бюрократію.», - йдеться у дописі.

За результатами перевірок, працівник відділу реєстрації Самарського району Дніпра отримав догану у вигляді позбавлення премії.

Однак, за словами Яніки Мерило, є позитивні наслідки. Наприклад, після догани в Соборному районі всі зауваження були враховані, а якість послуг поліпшилася.

Нагадаємо, що під час таємної перевірки були застосовані заходи стосовно співробітників Соборної райради Дніпра, які поставилися до громадян з неповагою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...