App Store Google Play

Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

14.12.2017 08:00
Перевірка ЦНАПів Дніпра: співробітник відділу реєстрації отримав догану

Вчора, 13 грудня, у Дніпрі співробітника відділу реєстрації в Самарському районі позбавили премії через неналежне надання адмінпослуг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувачки обов’язки заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило у Facebook.

Яніка Мерило зазначила, що моніторинг якості надання адміністративних послуг як в ЦНАП Дніпра, так і в прийомних для видачі довідок про склад сім'ї та реєстрацію проводиться постійно.

«Ми направляємо таємних клієнтів, дослухаємось до наших відвідувачів, висилаємо після візиту опитувальники і є ще деякі маленькі секрети перевірки. Якість надання послуги для нас є пріоритетом. А для цього ми й працюємо, при цьому поступово вбиваючи бюрократію.», - йдеться у дописі.

За результатами перевірок, працівник відділу реєстрації Самарського району Дніпра отримав догану у вигляді позбавлення премії.

Однак, за словами Яніки Мерило, є позитивні наслідки. Наприклад, після догани в Соборному районі всі зауваження були враховані, а якість послуг поліпшилася.

Нагадаємо, що під час таємної перевірки були застосовані заходи стосовно співробітників Соборної райради Дніпра, які поставилися до громадян з неповагою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...