App Store Google Play

Дніпровський планетарій проведе благодійне свято

14.12.2017 13:20
Дніпровський планетарій проведе благодійне свято

У неділю, 17 грудня, у Дніпровському планетарії буде проведено благодійне свято до дня Святого Миколая для допомоги дітям зі шкіл у прифронтовій зоні. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів.

До заходу запросили виробників солодощів і торгівців канцтоварами. Відвідувачі зможуть придбати якийсь товар і передати його представникам благочинної акції для дітей у прифронтовій зоні у селі Троїцьке.

Свято у Планетарії проходитиме наступним чином: до вистави діти будуть зайняті різноманітними іграми, участю у майстер-класах, виготовленням солодощів, пряників, після сеансу будуть мати змогу з батьками придбати кондитерські вироби чи канцтовари та передати їх представникам акції. Ціна білету на сеанс залишається незмінною.

«Ми сподіваємось, що жителі міста відгукнуться на цю скромну, але добру акцію і зрозуміють, що там діти обділені увагою та турботою. Дітям, що знаходяться у тій страшній та небезпечній зоні необхідна наша підтримка», - розповідає директор Планетарію Сергій Линговський.

Як повідомляє волонтер Тетяна Гаврилова, школа у селі Троїцьке, що у Луганській області, знаходиться у жахливому стані. Її намагаються відбудувати після обстрілів, уже обставили шість класних кімнат та привели до ладу ділянку перед школою. Дітей нараховують близько 70 осіб.

«Діти там дійсно дуже обділені, оскільки їм недоступно багато благ цивілізації. Керівництво школи намагається їх відволікати від того, що відбувається у прифронтовій зоні та, навіть, дома, бо через відсутність роботи та бідність, батьки не приділяють достатньо уваги своїй малечі», - зазначає Тетяна Гаврилова – «Але кожній дитині приємно отримати у подарунок чи олівець, чи фабри, солодощі, ручку та інше. Сподіваємось на підтримку городян та  на їх добрі серця».

Захід відбудеться 17 грудня у будівлі Дніпровського планетарію, що за адресою узвіз Крутогірний, 10. Будуть три сеанси з 10:30 до 13:00. Також за додатковою інформацією можна звернутись до Тетяни Гаврилової у Facebook чи зателефонувати їй за номером 0676358713.

Нагадаймо, що нещодавно відкрили Фабрику Святого Миколая у підтримку дітей з малозабезпечених сімей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...