App Store Google Play

Дніпровський планетарій проведе благодійне свято

14.12.2017 13:20
Дніпровський планетарій проведе благодійне свято

У неділю, 17 грудня, у Дніпровському планетарії буде проведено благодійне свято до дня Святого Миколая для допомоги дітям зі шкіл у прифронтовій зоні. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів.

До заходу запросили виробників солодощів і торгівців канцтоварами. Відвідувачі зможуть придбати якийсь товар і передати його представникам благочинної акції для дітей у прифронтовій зоні у селі Троїцьке.

Свято у Планетарії проходитиме наступним чином: до вистави діти будуть зайняті різноманітними іграми, участю у майстер-класах, виготовленням солодощів, пряників, після сеансу будуть мати змогу з батьками придбати кондитерські вироби чи канцтовари та передати їх представникам акції. Ціна білету на сеанс залишається незмінною.

«Ми сподіваємось, що жителі міста відгукнуться на цю скромну, але добру акцію і зрозуміють, що там діти обділені увагою та турботою. Дітям, що знаходяться у тій страшній та небезпечній зоні необхідна наша підтримка», - розповідає директор Планетарію Сергій Линговський.

Як повідомляє волонтер Тетяна Гаврилова, школа у селі Троїцьке, що у Луганській області, знаходиться у жахливому стані. Її намагаються відбудувати після обстрілів, уже обставили шість класних кімнат та привели до ладу ділянку перед школою. Дітей нараховують близько 70 осіб.

«Діти там дійсно дуже обділені, оскільки їм недоступно багато благ цивілізації. Керівництво школи намагається їх відволікати від того, що відбувається у прифронтовій зоні та, навіть, дома, бо через відсутність роботи та бідність, батьки не приділяють достатньо уваги своїй малечі», - зазначає Тетяна Гаврилова – «Але кожній дитині приємно отримати у подарунок чи олівець, чи фабри, солодощі, ручку та інше. Сподіваємось на підтримку городян та  на їх добрі серця».

Захід відбудеться 17 грудня у будівлі Дніпровського планетарію, що за адресою узвіз Крутогірний, 10. Будуть три сеанси з 10:30 до 13:00. Також за додатковою інформацією можна звернутись до Тетяни Гаврилової у Facebook чи зателефонувати їй за номером 0676358713.

Нагадаймо, що нещодавно відкрили Фабрику Святого Миколая у підтримку дітей з малозабезпечених сімей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...