App Store Google Play

Синельниківський навчально-виховний комплекс реконструюють вперше за 30 років

12.12.2017 14:40
Синельниківський навчально-виховний комплекс реконструюють вперше за 30 років

У Синельниковому капітально ремонтують навчально-виховний комплекс №7. Будівлю осучаснюють від покрівлі до ґанків. Різнокольоровий утеплений фасад, оновлені актова та спортивна зали, класи і коридори. Реконструюють і спортивний блок – там розташують філію місцевої ДЮСШ. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інфомує Дніпроград.

«Приводимо до ладу всі опорні та основні школи в області – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Осучаснюємо й Синельниківський навчально-виховний комплекс. Будівлі майже 30 років, її жодного разу не реконструювали. Після капремонту школярі матимуть комфортні умови для навчання та занять спортом», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівлю школи звели ще за радянських часів – за «кримським проектом». Зовнішні стіни були занадто тонкі й легко втрачали тепло. Тому капремонт розпочали з термомодернізації. Нова утеплена покрівля, сучасні вікна та яскравий енергоефективний фасад – навіть поки що не завершений – вже добре зберігають тепло.

«Ми всі – і учні, і вчителі, і батьки – дуже радіємо змінам, які відбуваються в нашому закладі. Вдячні губернаторові – без його підтримки ми б ще довго чекали цього капремонту, – розповіла директор НВК Галина Сіроух. – Раніше я й не вірила, що в нас буде тепло відразу після осучаснення покрівлі, вікон та фасаду. Але тепер бачу – новітні технології таки працюють».

Фасад будівлі з боку внутрішнього подвір’я – вже новий, різнокольоровий. Замість старого асфальту там поклали сучасну тротуарну плитку. Зараз підрядники осучаснюють зовнішні стіни. Приводять до ладу і ґанки – їх облаштують пандусами. 

На другому та третьому поверхах тривають оздоблювальні роботи. Стіни та двері у класах будуть різнокольоровими.

На фініші – осучаснення актової зали. Височенна акустична стеля, що поглинає відлуння, великі вікна, світлі стіни, сучасне енергозберігаюче освітлення – у такому комфортному приміщенні відтепер проходитимуть шкільні вечори та свята.

В оновленій після ремонту спортивній залі вже проходять уроки фізкультури та тренування з футболу й волейболу. Там також все нове – вікна, двері, освітлення. Замість старої обдертої дерев’яної підлоги – сучасний спортивний лінолеум.

«Нам всім тепер дуже подобаються уроки фізкультури – тут стало так світло й затишно, – поділилася 9-класниця Маргарита Фещенко. – А грати у волейбол – взагалі класно. М’яч сильно підскакує – супер!». 

Нині у розпалі – капремонт спортивного блоку навчально-виховного комплексу. Там оновлюють спортзал, роблять тренерські кімнати, роздягальні та душові. А ще – облаштовують спортивну залу з м’якою підлогою.

«Очікуємо завершення реконструкції із нетерпінням, – сказав учитель фізкультури Володимир Ходаковський. – Нарешті зможемо займатися гімнастикою – нова підлога буде спеціально пристосована для цього, та й молодшим школярам там зручніше буде».

Після капремонту в навчально-виховному комплексі відкриють філію Синельниківської ДЮСШ. Бажаючих займатися футболом і легкою атлетикою з кожним роком все більше, а старе приміщення не розраховане на таку кількість вихованців. 

Наступного року в навчально-виховному комплексі планують осучаснити шкільний стадіон – там облаштують футбольне поле, бігові доріжки, ворк-аут зону. Зроблять і глядацькі трибуни.

Всі роботи підрядники завершать у 2018-му. 

Загалом цьогоріч обласним коштом реконструюють 25 шкіл Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...