App Store Google Play

Приміряти бронежилет та шолом: на Дніпропетровщині триває шкільна мандрівка шляхами героїв

12.12.2017 19:00
Приміряти бронежилет та шолом: на Дніпропетровщині триває шкільна мандрівка шляхами героїв

Вчора, 11 грудня, гіди-екскурсоводи з Дніпра завітали до школярів у містечко Межиріч, аби показати якими шляхами крокували герої на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на сторінку співорганізатора Руслана Сергічука у Facebook.

Школярі, заповнивши дві класні аудиторії, поринули в неформальні дискусії-розмови про героїчні вчинки жителів Дніпропетровщини та всієї України в умовах сучасної україно-російської війни.

Особливість в тому, що лекторами для учнів школи, яка розташована неподалік від Павлограду, стали волонтери та учасники бойових дій.

Крім того, усі школярі мали змогу приміряти броніжилети, випробувати навички надання першої медичної допомоги, а саме накласти джгути. Бійці та волонтери надавали поради та пояснювали значення дій воїнів зі Сходу для жителів України.

"Школа зустріла дуже привітно. Дуже швидко та оперативно, ніби на бойову тривогу, зібрали всіх учнів, щоб зустрічати "шалених гідів". Дякую за вірші та побажання", - йдеться у дописі.

Як зазначається, дітям набагато цікавіше сприймати інформацію в такому форматі, аніж нудитися на лінійках. Вони з захопленням одягали на себе окуляри, шоломи, мацали бандажі та змагалися на швидкість.

Раніше повідомлялося, що патріотичні екскурсії «Шляхами Героїв» відвідали майже 3 тисячі десятикласників Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...