App Store Google Play

Приміряти бронежилет та шолом: на Дніпропетровщині триває шкільна мандрівка шляхами героїв

12.12.2017 19:00
Приміряти бронежилет та шолом: на Дніпропетровщині триває шкільна мандрівка шляхами героїв

Вчора, 11 грудня, гіди-екскурсоводи з Дніпра завітали до школярів у містечко Межиріч, аби показати якими шляхами крокували герої на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на сторінку співорганізатора Руслана Сергічука у Facebook.

Школярі, заповнивши дві класні аудиторії, поринули в неформальні дискусії-розмови про героїчні вчинки жителів Дніпропетровщини та всієї України в умовах сучасної україно-російської війни.

Особливість в тому, що лекторами для учнів школи, яка розташована неподалік від Павлограду, стали волонтери та учасники бойових дій.

Крім того, усі школярі мали змогу приміряти броніжилети, випробувати навички надання першої медичної допомоги, а саме накласти джгути. Бійці та волонтери надавали поради та пояснювали значення дій воїнів зі Сходу для жителів України.

"Школа зустріла дуже привітно. Дуже швидко та оперативно, ніби на бойову тривогу, зібрали всіх учнів, щоб зустрічати "шалених гідів". Дякую за вірші та побажання", - йдеться у дописі.

Як зазначається, дітям набагато цікавіше сприймати інформацію в такому форматі, аніж нудитися на лінійках. Вони з захопленням одягали на себе окуляри, шоломи, мацали бандажі та змагалися на швидкість.

Раніше повідомлялося, що патріотичні екскурсії «Шляхами Героїв» відвідали майже 3 тисячі десятикласників Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...