App Store Google Play

Приміряти бронежилет та шолом: на Дніпропетровщині триває шкільна мандрівка шляхами героїв

12.12.2017 19:00
Приміряти бронежилет та шолом: на Дніпропетровщині триває шкільна мандрівка шляхами героїв

Вчора, 11 грудня, гіди-екскурсоводи з Дніпра завітали до школярів у містечко Межиріч, аби показати якими шляхами крокували герої на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на сторінку співорганізатора Руслана Сергічука у Facebook.

Школярі, заповнивши дві класні аудиторії, поринули в неформальні дискусії-розмови про героїчні вчинки жителів Дніпропетровщини та всієї України в умовах сучасної україно-російської війни.

Особливість в тому, що лекторами для учнів школи, яка розташована неподалік від Павлограду, стали волонтери та учасники бойових дій.

Крім того, усі школярі мали змогу приміряти броніжилети, випробувати навички надання першої медичної допомоги, а саме накласти джгути. Бійці та волонтери надавали поради та пояснювали значення дій воїнів зі Сходу для жителів України.

"Школа зустріла дуже привітно. Дуже швидко та оперативно, ніби на бойову тривогу, зібрали всіх учнів, щоб зустрічати "шалених гідів". Дякую за вірші та побажання", - йдеться у дописі.

Як зазначається, дітям набагато цікавіше сприймати інформацію в такому форматі, аніж нудитися на лінійках. Вони з захопленням одягали на себе окуляри, шоломи, мацали бандажі та змагалися на швидкість.

Раніше повідомлялося, що патріотичні екскурсії «Шляхами Героїв» відвідали майже 3 тисячі десятикласників Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...