App Store Google Play

Творити добро весело: у Дніпрі відкрили Фабрику святого Миколая

11.12.2017 19:00
Творити добро весело: у Дніпрі відкрили Фабрику святого Миколая

Сьогодні, 11 грудня, було проведено урочисте відкриття Фабрики святого Миколая в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Акція «Миколай про тебе не забуде» започаткована у місті Львові. У Дніпрі все восьмий рік поспіль ця акція проводиться силами волонтерів Дніпропетровського обласного благодійного фонду «Твори добро!». Метою цієї акції є привітання дітей з малозабезпечених сімей зі святом св. Миколая. Минулого року в рамках акції вдалося привітати більше 1500 дітей з малозабезпечених родин Дніпра. В цьому році планують відвідати близько 2000 дітей.

Зараз числиться близько 100 волонтерів, але активними серед них є значно менша кількість. Тому організація потребує ще більше людей, які готові допомагати. Кожен має змогу стати уособленням св. Миколая та принести радість дітям з малозабезпечених сімей. Немає ніяких обмежень ні вікових, ні соціальних. Бажаючі можуть прийняти участь працюючи на фабриці, канцелярії, збирати подарунки у супермаркетах формувати та розносити подарунки. Власники автомобілів мають можливість стати водіями Святого Миколая та розвозити волонтерів по домівках дітей.

«Я рада, що ми маємо нагоду збирати подарунки у такий спосіб, а не просто закупляти масово предмети. Так як завдяки такому підходу, кожен подарунок є особливий та індивідуальний для діточок», - розповідає Ніна Медвєдєва.

Координатор акції закликає бути активнішими та спробувати себе у якості помічника св. Миколая. Просить звернути увагу на різноманітність подарунків, так як кожна дитина є індивідуальною, особливо це стосується дітей старше 10 років. Кожен подарунок складається з трьох комплектуючих: солодощі, канцелярське приладдя та іграшка.

У цьому році Фабрика знаходиться школі №46, що за адресою вул. Робоча, 75 А. Усі бажаючі можуть навідуватись з 10 до 20 години та допомагати. Збір подарунків буде проходити до 16 числа, з 16 по 19 буде розвезення по домівкам.

Більш детально про акцію можна дізнатися за посиланням, на сторінці Facebook або за телефоном (096)9334036 – Ніна Медвєдєва, координатор акції «Миколай про тебе не забуде» у Дніпрі.

Нагадаймо, що у Дніпрі буде проведено забіг Миколайчиків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...