App Store Google Play

Творити добро весело: у Дніпрі відкрили Фабрику святого Миколая

11.12.2017 19:00
Творити добро весело: у Дніпрі відкрили Фабрику святого Миколая

Сьогодні, 11 грудня, було проведено урочисте відкриття Фабрики святого Миколая в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Акція «Миколай про тебе не забуде» започаткована у місті Львові. У Дніпрі все восьмий рік поспіль ця акція проводиться силами волонтерів Дніпропетровського обласного благодійного фонду «Твори добро!». Метою цієї акції є привітання дітей з малозабезпечених сімей зі святом св. Миколая. Минулого року в рамках акції вдалося привітати більше 1500 дітей з малозабезпечених родин Дніпра. В цьому році планують відвідати близько 2000 дітей.

Зараз числиться близько 100 волонтерів, але активними серед них є значно менша кількість. Тому організація потребує ще більше людей, які готові допомагати. Кожен має змогу стати уособленням св. Миколая та принести радість дітям з малозабезпечених сімей. Немає ніяких обмежень ні вікових, ні соціальних. Бажаючі можуть прийняти участь працюючи на фабриці, канцелярії, збирати подарунки у супермаркетах формувати та розносити подарунки. Власники автомобілів мають можливість стати водіями Святого Миколая та розвозити волонтерів по домівках дітей.

«Я рада, що ми маємо нагоду збирати подарунки у такий спосіб, а не просто закупляти масово предмети. Так як завдяки такому підходу, кожен подарунок є особливий та індивідуальний для діточок», - розповідає Ніна Медвєдєва.

Координатор акції закликає бути активнішими та спробувати себе у якості помічника св. Миколая. Просить звернути увагу на різноманітність подарунків, так як кожна дитина є індивідуальною, особливо це стосується дітей старше 10 років. Кожен подарунок складається з трьох комплектуючих: солодощі, канцелярське приладдя та іграшка.

У цьому році Фабрика знаходиться школі №46, що за адресою вул. Робоча, 75 А. Усі бажаючі можуть навідуватись з 10 до 20 години та допомагати. Збір подарунків буде проходити до 16 числа, з 16 по 19 буде розвезення по домівкам.

Більш детально про акцію можна дізнатися за посиланням, на сторінці Facebook або за телефоном (096)9334036 – Ніна Медвєдєва, координатор акції «Миколай про тебе не забуде» у Дніпрі.

Нагадаймо, що у Дніпрі буде проведено забіг Миколайчиків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...