App Store Google Play

Паркуюсь як хочу: як автомобілісти Дніпра заважають руху громадського транспорту

08.12.2017 16:20
Паркуюсь як хочу: як автомобілісти Дніпра заважають руху громадського транспорту

Восьмого грудня у Дніпрі на зупинці громадського транспорту по вулиці Глінки зібралися представники мерії та поліції, щоб показати журналістам порушення з боку водіїв. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Автомобілісти паркують свої машини з обох боків вулиці, заважаючи нормальній роботі громадського транспорту.

«Водії тролейбусів та автобусів не можуть зупинятися у визначених місцях, щоб приймати пасажирів. Через припарковані автівки вони вимушені робити зупинку посеред проїжджої частини. А це перешкоджає пасажирам та інших водіям. До нас надходить багато скарг з цього приводу», – сказав заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Швецов.

Наразі на вулиці Глінки розташована зупинка одного тролейбусу, з 9 грудня тут курсуватиме ще один. А з 15 грудня на цій ділянці зупинятимуться тролейбуси вже трьох маршрутів.

«Таким чином на цій вулиці буде зосереджено 15 графіків тролейбусів. Але через те, що тут ми бачимо хаос у паркуванні, то тролейбуси не можуть нормально працювати. Наші водії мають під'їжджати до бордюру. А якщо є пасажир з інвалідністю, то опускати пандус. А зараз ми цього робити не можемо», – зазначив заступник директора КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

На вулиці висять попереджувальні знаки, що зупинка приватного транспорту заборонена. А на дорозі та бордюрі нанесена спеціальна жовта розмітка, яка демонструє зупинку громадського транспорту. Проте водії ігнорують правила і залишають свої автівки. Поліція попереджує: якщо ситуація не зміниться, вживатимуть радикальні заходи вже наступного тижня.

«Авто, які суттєво перешкоджають руху громадського транспорту, будуть евакуйовані. При чому послуги евакуатора сплачуватиме водій. Буде виписано також штраф за паркування у забороненому місці», – сказав в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Дніпрі Олександр Сергієнко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...