App Store Google Play

Денисенко назвав вихід з політики через лікарню кращим варіантом для Вілкула

08.12.2017 09:00
Денисенко назвав вихід з політики через лікарню кращим варіантом для Вілкула

«Ми вже можемо й не побачити повернення Вілкула-старшого на робоче місце, бо найкращий для нього сценарій - піти з посади за станом здоров‘я», - так прокоментував звістку про термінову госпіталізацію міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула, поширену місцевими ЗМІ напередодні народний депутат Андрій Денисенко, повідомляє Дніпроград.

На думку народного обранця, для Юрія Вілкула - це єдиний спосіб зберегти обличчя, життєві сили і не сісти в тюрму за наявності цілої низки кримінальних проваджень проти нього, в ході розслідування яких заарештовано декількох високопосадовців Кривого Рогу, а його перший заступник Євген Удод пустився навтіки. 

«За час керівництва Вілкула місту завдані збитки на сотні мільйонів гривень, і усе це зафіксовано правоохоронцями», - зауважує Денисенко. – «Влада, зокрема керівництво ГПУ, наскільки мені відомо, готова змилостивитися над старим, який усе це робив «во ім‘я пославшого мя сина», давши йому піти по тихому, передавши справи в руки погоджених із Банковою осіб».

Народний депутат побажав особисто Юрію Григоровичу здоров‘я і побільше часу надалі приділяти онукам, зрікшись нарешті політичних і кримінальних авантюр авторства свого ненажерного сина.

«Невідомо, чи будуть у Кривбасі чергові позачергові вибори мера, чи його обов‘язки до місцевих виборів виконуватиме якась технічна фігура. Відомо лише, що ера Вілкулбургу добігає кінця і ми спостерігаємо розвал промосковського Карфагену, розтрощеного ударами Оксани Томчук і генеральної прокуратури», - резюмував свій коментар Андрій Денисенко.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила розкрадання державних коштів, які виділялися з бюджету на утримання мережі автомобільних доріг Кривого Рогу. В лютому цього року багатомільйонні фінасові порушення були виявлені у діяльності "Кривбасводоканалу" та низки інших комунальних підприємств.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...