App Store Google Play

Денисенко назвав вихід з політики через лікарню кращим варіантом для Вілкула

08.12.2017 09:00
Денисенко назвав вихід з політики через лікарню кращим варіантом для Вілкула

«Ми вже можемо й не побачити повернення Вілкула-старшого на робоче місце, бо найкращий для нього сценарій - піти з посади за станом здоров‘я», - так прокоментував звістку про термінову госпіталізацію міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула, поширену місцевими ЗМІ напередодні народний депутат Андрій Денисенко, повідомляє Дніпроград.

На думку народного обранця, для Юрія Вілкула - це єдиний спосіб зберегти обличчя, життєві сили і не сісти в тюрму за наявності цілої низки кримінальних проваджень проти нього, в ході розслідування яких заарештовано декількох високопосадовців Кривого Рогу, а його перший заступник Євген Удод пустився навтіки. 

«За час керівництва Вілкула місту завдані збитки на сотні мільйонів гривень, і усе це зафіксовано правоохоронцями», - зауважує Денисенко. – «Влада, зокрема керівництво ГПУ, наскільки мені відомо, готова змилостивитися над старим, який усе це робив «во ім‘я пославшого мя сина», давши йому піти по тихому, передавши справи в руки погоджених із Банковою осіб».

Народний депутат побажав особисто Юрію Григоровичу здоров‘я і побільше часу надалі приділяти онукам, зрікшись нарешті політичних і кримінальних авантюр авторства свого ненажерного сина.

«Невідомо, чи будуть у Кривбасі чергові позачергові вибори мера, чи його обов‘язки до місцевих виборів виконуватиме якась технічна фігура. Відомо лише, що ера Вілкулбургу добігає кінця і ми спостерігаємо розвал промосковського Карфагену, розтрощеного ударами Оксани Томчук і генеральної прокуратури», - резюмував свій коментар Андрій Денисенко.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила розкрадання державних коштів, які виділялися з бюджету на утримання мережі автомобільних доріг Кривого Рогу. В лютому цього року багатомільйонні фінасові порушення були виявлені у діяльності "Кривбасводоканалу" та низки інших комунальних підприємств.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...