App Store Google Play

Миколай про тебе не забуде: Благодійна акція шукає волонтерів

06.12.2017 15:40
Миколай про тебе не забуде: Благодійна акція шукає волонтерів

11 грудня у Дніпрі буде проведено відкриття Фабрики св. Миколая в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Про це повідомляє Дніпроград зі слів координаторів акції у Дніпрі.

Акція «Миколай про тебе не забуде» стартувала першого грудня й набирає обертів, тому зараз представники акції знаходяться у пошуку волонтерів – помічників св. Миколая. Кожен має змогу стати уособленням св. Миколая та принести радість дітям з малозабезпечених сімей. Немає ніяких обмежень ні вікових, ні соціальних. Бажаючі можуть прийняти участь працюючи на фабриці, канцелярії, збирати подарунки у супермаркетах формувати та розносити подарунки. Власники автомобілів мають можливість стати водіями Святого Миколая та розвозити волонтерів по домівках дітей. Також будь-який житель міста може організувати централізований збір подарунків у себе на роботі чи навчанні.

Отже, волонтери можуть долучитись до Фабрики св. Миколая. У цьому році вона буде знаходитись у школі №46, що за адресою вул. Робоча, 75 А. Урочисте відкриття фабрики відбудеться о 15 годині.

Щоб зареєструватись волонтером потрібно заповнити електрону google-форму на сайті акції або просто зателефонувати координатору.

Більш детально про акцію можна дізнатися за посиланням, на сторінці Facebook або за телефоном (096)9334036 – Ніна Медвєдєва, координатор акції «Миколай про тебе не забуде» у Дніпрі.

«Також у цьому році у пакуванні подарунків приймуть участь воїни АТО. Це буде як своєрідна відповідь від воїнів, так як зазвичай діти протягом року допомогають робити подарунки на схід», - зазначила Ніна Медвєдєва.

Пакування та організація подарунків будуть відбуватись до 16 грудня, 16-19 грудня вже будуть розвозити пакунки дітям. Усіх охочих закликають прийняти участь у доброму ділі.

Нагадаймо, що на вихідних відбувся благодійний концерт у підтримку акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...