App Store Google Play

Миколай про тебе не забуде: Благодійна акція шукає волонтерів

06.12.2017 15:40
Миколай про тебе не забуде: Благодійна акція шукає волонтерів

11 грудня у Дніпрі буде проведено відкриття Фабрики св. Миколая в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Про це повідомляє Дніпроград зі слів координаторів акції у Дніпрі.

Акція «Миколай про тебе не забуде» стартувала першого грудня й набирає обертів, тому зараз представники акції знаходяться у пошуку волонтерів – помічників св. Миколая. Кожен має змогу стати уособленням св. Миколая та принести радість дітям з малозабезпечених сімей. Немає ніяких обмежень ні вікових, ні соціальних. Бажаючі можуть прийняти участь працюючи на фабриці, канцелярії, збирати подарунки у супермаркетах формувати та розносити подарунки. Власники автомобілів мають можливість стати водіями Святого Миколая та розвозити волонтерів по домівках дітей. Також будь-який житель міста може організувати централізований збір подарунків у себе на роботі чи навчанні.

Отже, волонтери можуть долучитись до Фабрики св. Миколая. У цьому році вона буде знаходитись у школі №46, що за адресою вул. Робоча, 75 А. Урочисте відкриття фабрики відбудеться о 15 годині.

Щоб зареєструватись волонтером потрібно заповнити електрону google-форму на сайті акції або просто зателефонувати координатору.

Більш детально про акцію можна дізнатися за посиланням, на сторінці Facebook або за телефоном (096)9334036 – Ніна Медвєдєва, координатор акції «Миколай про тебе не забуде» у Дніпрі.

«Також у цьому році у пакуванні подарунків приймуть участь воїни АТО. Це буде як своєрідна відповідь від воїнів, так як зазвичай діти протягом року допомогають робити подарунки на схід», - зазначила Ніна Медвєдєва.

Пакування та організація подарунків будуть відбуватись до 16 грудня, 16-19 грудня вже будуть розвозити пакунки дітям. Усіх охочих закликають прийняти участь у доброму ділі.

Нагадаймо, що на вихідних відбувся благодійний концерт у підтримку акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....