App Store Google Play

День людей з інвалідністю у Дніпрі: фахівці розповіли про допомогу і статистику у місті

05.12.2017 09:00
День людей з інвалідністю у Дніпрі: фахівці розповіли про допомогу і статистику у місті

Сьогодні, 4 грудня, на прес-конференції розповіли про День інвалідності у Дніпрі та про допомогу, яку отримують дніпряни у медичних центрах. Про це повідомляє Дніпроград зі слів фахівців.

До міжнародного дня інвалідності в центрах первинної медико-санітарної допомоги проводиться декадник з 1 по 13 грудня. В рамках цього декадника проводяться профілактичні огляди людей з інвалідністю в тому числі і не мобільних груп.

«На даний момент перебувають на диспансерному обліку приблизно 18 тисяч дорослих і 3200 дітей з інвалідністю. Люди забезпечуються препаратами та технічними засобами на пільговій основі», - зазначає заступник начальника відділу з організації первинної медичної допомоги управління якістю медичної допомоги департаменту охорони здоров'я населення Дніпровського міської ради Юлія Вікліенко.

В рамках декадника та протягом року запрошують на профілактичні огляди. Для визначення подальшої тактики лікування, виписки ліків та технічних засобів і подальшого спостереження у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. В амбулаторних умовах люди мають змогу отримати допомогу і необхідні препарати безкоштовно.

«Серед дітей переважають захворювання центральної нервової системи і захворювання опорно-рухового апарату. Такі діти часто зустрічаються дільничним лікарям. Їм оформляють індивідуальний план реабілітації і все з необхідного дитина отримує протягом року. Стаціонари міста надають дітям допомогу неврологічну, ортопедичну, онкологічну та інші види допомоги» - розповідає заступник головного лікаря з питань дитинства та материнства КП «Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 10» Світлана Філянович.

Також дітям проводять ультразвукові обстеження, лабораторні, направляють на санаторно-курортне лікування. Для пацієнтів, які є не мобільними, роблять виїзди на виклик з усім необхідним спектром обстеження та лікуванням.

Як зазначають фахівці, у Дніпрі допомога людям з інвалідністю проходить на високому рівні.

Нагадаймо, що у Дніпрі людям з інвалідністю виплатять фінансову допомогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...