App Store Google Play

День людей з інвалідністю у Дніпрі: фахівці розповіли про допомогу і статистику у місті

05.12.2017 09:00
День людей з інвалідністю у Дніпрі: фахівці розповіли про допомогу і статистику у місті

Сьогодні, 4 грудня, на прес-конференції розповіли про День інвалідності у Дніпрі та про допомогу, яку отримують дніпряни у медичних центрах. Про це повідомляє Дніпроград зі слів фахівців.

До міжнародного дня інвалідності в центрах первинної медико-санітарної допомоги проводиться декадник з 1 по 13 грудня. В рамках цього декадника проводяться профілактичні огляди людей з інвалідністю в тому числі і не мобільних груп.

«На даний момент перебувають на диспансерному обліку приблизно 18 тисяч дорослих і 3200 дітей з інвалідністю. Люди забезпечуються препаратами та технічними засобами на пільговій основі», - зазначає заступник начальника відділу з організації первинної медичної допомоги управління якістю медичної допомоги департаменту охорони здоров'я населення Дніпровського міської ради Юлія Вікліенко.

В рамках декадника та протягом року запрошують на профілактичні огляди. Для визначення подальшої тактики лікування, виписки ліків та технічних засобів і подальшого спостереження у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. В амбулаторних умовах люди мають змогу отримати допомогу і необхідні препарати безкоштовно.

«Серед дітей переважають захворювання центральної нервової системи і захворювання опорно-рухового апарату. Такі діти часто зустрічаються дільничним лікарям. Їм оформляють індивідуальний план реабілітації і все з необхідного дитина отримує протягом року. Стаціонари міста надають дітям допомогу неврологічну, ортопедичну, онкологічну та інші види допомоги» - розповідає заступник головного лікаря з питань дитинства та материнства КП «Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 10» Світлана Філянович.

Також дітям проводять ультразвукові обстеження, лабораторні, направляють на санаторно-курортне лікування. Для пацієнтів, які є не мобільними, роблять виїзди на виклик з усім необхідним спектром обстеження та лікуванням.

Як зазначають фахівці, у Дніпрі допомога людям з інвалідністю проходить на високому рівні.

Нагадаймо, що у Дніпрі людям з інвалідністю виплатять фінансову допомогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...