App Store Google Play

В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

02.12.2017 15:00
В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

Сьогодні, другого грудня, в Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії за участю команди місцевих лікарів та гостя - професора Джона Піо Хонг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови облради Гліба Пригунова у Facebook.

Мета центру - надати шанс особам з інвалідністю повноцінно жити. У зв’язку з цим, лікарі відновлюють кінцівки, лікують поранення, що не загоюються. Вони підкреслюють, що це не косметична пластика, а реконструктивна хірургія. Перед медиками стоїть завдання поєднати тканини, нерви та судини, діаметр яких менший міліметра.

Гліб Пригунов зазначив, що хірурги мають великий досвід у поверненні кінцівок, адже за час воєнних дій вони допомогли 400 пораненим бійцям.

Крім того, сьогодні команда взялася оперувати двох хворих. У одного з них майже повністю відсутній скальп, а іншому запланували відновити функції втраченої стопи.

«Було приємно почути від професіонала зі світовим ім’ям ще одне підтвердження високого рівня наших хірургів на чолі з керівником Опікового центру Сергієм Слєсаренко. Дякую за вашу роботу та відданість справі, важливість якої дійсно неможливо переоцінити», - додав Пригунов.

Раніше повідомлялося, що голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов вважає, що після прийняття реформи фінансування медицини з державного бюджету, рівень лікарів та обслуговування пацієнтів значно покращаться.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...