App Store Google Play

В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

02.12.2017 15:00
В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

Сьогодні, другого грудня, в Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії за участю команди місцевих лікарів та гостя - професора Джона Піо Хонг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови облради Гліба Пригунова у Facebook.

Мета центру - надати шанс особам з інвалідністю повноцінно жити. У зв’язку з цим, лікарі відновлюють кінцівки, лікують поранення, що не загоюються. Вони підкреслюють, що це не косметична пластика, а реконструктивна хірургія. Перед медиками стоїть завдання поєднати тканини, нерви та судини, діаметр яких менший міліметра.

Гліб Пригунов зазначив, що хірурги мають великий досвід у поверненні кінцівок, адже за час воєнних дій вони допомогли 400 пораненим бійцям.

Крім того, сьогодні команда взялася оперувати двох хворих. У одного з них майже повністю відсутній скальп, а іншому запланували відновити функції втраченої стопи.

«Було приємно почути від професіонала зі світовим ім’ям ще одне підтвердження високого рівня наших хірургів на чолі з керівником Опікового центру Сергієм Слєсаренко. Дякую за вашу роботу та відданість справі, важливість якої дійсно неможливо переоцінити», - додав Пригунов.

Раніше повідомлялося, що голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов вважає, що після прийняття реформи фінансування медицини з державного бюджету, рівень лікарів та обслуговування пацієнтів значно покращаться.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...