App Store Google Play

В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

02.12.2017 15:00
В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

Сьогодні, другого грудня, в Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії за участю команди місцевих лікарів та гостя - професора Джона Піо Хонг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови облради Гліба Пригунова у Facebook.

Мета центру - надати шанс особам з інвалідністю повноцінно жити. У зв’язку з цим, лікарі відновлюють кінцівки, лікують поранення, що не загоюються. Вони підкреслюють, що це не косметична пластика, а реконструктивна хірургія. Перед медиками стоїть завдання поєднати тканини, нерви та судини, діаметр яких менший міліметра.

Гліб Пригунов зазначив, що хірурги мають великий досвід у поверненні кінцівок, адже за час воєнних дій вони допомогли 400 пораненим бійцям.

Крім того, сьогодні команда взялася оперувати двох хворих. У одного з них майже повністю відсутній скальп, а іншому запланували відновити функції втраченої стопи.

«Було приємно почути від професіонала зі світовим ім’ям ще одне підтвердження високого рівня наших хірургів на чолі з керівником Опікового центру Сергієм Слєсаренко. Дякую за вашу роботу та відданість справі, важливість якої дійсно неможливо переоцінити», - додав Пригунов.

Раніше повідомлялося, що голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов вважає, що після прийняття реформи фінансування медицини з державного бюджету, рівень лікарів та обслуговування пацієнтів значно покращаться.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...