App Store Google Play

В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

02.12.2017 15:00
В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

Сьогодні, другого грудня, в Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії за участю команди місцевих лікарів та гостя - професора Джона Піо Хонг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови облради Гліба Пригунова у Facebook.

Мета центру - надати шанс особам з інвалідністю повноцінно жити. У зв’язку з цим, лікарі відновлюють кінцівки, лікують поранення, що не загоюються. Вони підкреслюють, що це не косметична пластика, а реконструктивна хірургія. Перед медиками стоїть завдання поєднати тканини, нерви та судини, діаметр яких менший міліметра.

Гліб Пригунов зазначив, що хірурги мають великий досвід у поверненні кінцівок, адже за час воєнних дій вони допомогли 400 пораненим бійцям.

Крім того, сьогодні команда взялася оперувати двох хворих. У одного з них майже повністю відсутній скальп, а іншому запланували відновити функції втраченої стопи.

«Було приємно почути від професіонала зі світовим ім’ям ще одне підтвердження високого рівня наших хірургів на чолі з керівником Опікового центру Сергієм Слєсаренко. Дякую за вашу роботу та відданість справі, важливість якої дійсно неможливо переоцінити», - додав Пригунов.

Раніше повідомлялося, що голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов вважає, що після прийняття реформи фінансування медицини з державного бюджету, рівень лікарів та обслуговування пацієнтів значно покращаться.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...