App Store Google Play

На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо порушень прав родичів загиблих воїнів

02.12.2017 12:00
На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо порушень прав родичів загиблих воїнів

На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо відмови сплачувати одноразову грошову допомогу родинам загиблих на Сході України воїнів. Про кримінальні провадження повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Як зазначається, військова прокуратура продовжує захищати законні інтереси військовослужбовців, в тому числі тих, які загинули на передовій у Східних областях України.

Ураховуючи те, що члени сімей загиблих воїнів є особливо незахищеною категорією громадян, трапляються непоодинокі випадки відмови або умисної невиплати одноразової грошової допомоги.

Важливо, що виплати належать родинам згідно із Законами України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Наприклад, у 2016 році військовий прокурор області захищав в суді інтереси членів сім’ї загиблого бійця. Міністерство оборони України зобов’язало виплатити одноразову грошову допомогу родині загиблого в розмірі 609 тисяч гривень.

Однак рішення ігнорувалось, а 18 серпня 2017 відділ примусового виконання рішень Департаменту Мінюст України відкрив виконавче провадження.

Проте, незважаючи на вищевказані міри, до теперішнього часу службові особи Міноборони України не виплатили соціальну допомогу членам сім’ї загиблого.

Як наслідок, військова прокуратура Дніпропетровської області розслідує кримінальне провадження за невиконання судового рішення. Наразі досудове розслідування з приводу проваджень триває.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни зі Сходу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...