App Store Google Play

На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо порушень прав родичів загиблих воїнів

02.12.2017 12:00
На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо порушень прав родичів загиблих воїнів

На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо відмови сплачувати одноразову грошову допомогу родинам загиблих на Сході України воїнів. Про кримінальні провадження повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Як зазначається, військова прокуратура продовжує захищати законні інтереси військовослужбовців, в тому числі тих, які загинули на передовій у Східних областях України.

Ураховуючи те, що члени сімей загиблих воїнів є особливо незахищеною категорією громадян, трапляються непоодинокі випадки відмови або умисної невиплати одноразової грошової допомоги.

Важливо, що виплати належать родинам згідно із Законами України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Наприклад, у 2016 році військовий прокурор області захищав в суді інтереси членів сім’ї загиблого бійця. Міністерство оборони України зобов’язало виплатити одноразову грошову допомогу родині загиблого в розмірі 609 тисяч гривень.

Однак рішення ігнорувалось, а 18 серпня 2017 відділ примусового виконання рішень Департаменту Мінюст України відкрив виконавче провадження.

Проте, незважаючи на вищевказані міри, до теперішнього часу службові особи Міноборони України не виплатили соціальну допомогу членам сім’ї загиблого.

Як наслідок, військова прокуратура Дніпропетровської області розслідує кримінальне провадження за невиконання судового рішення. Наразі досудове розслідування з приводу проваджень триває.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни зі Сходу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...