App Store Google Play

На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо порушень прав родичів загиблих воїнів

02.12.2017 12:00
На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо порушень прав родичів загиблих воїнів

На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо відмови сплачувати одноразову грошову допомогу родинам загиблих на Сході України воїнів. Про кримінальні провадження повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Як зазначається, військова прокуратура продовжує захищати законні інтереси військовослужбовців, в тому числі тих, які загинули на передовій у Східних областях України.

Ураховуючи те, що члени сімей загиблих воїнів є особливо незахищеною категорією громадян, трапляються непоодинокі випадки відмови або умисної невиплати одноразової грошової допомоги.

Важливо, що виплати належать родинам згідно із Законами України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Наприклад, у 2016 році військовий прокурор області захищав в суді інтереси членів сім’ї загиблого бійця. Міністерство оборони України зобов’язало виплатити одноразову грошову допомогу родині загиблого в розмірі 609 тисяч гривень.

Однак рішення ігнорувалось, а 18 серпня 2017 відділ примусового виконання рішень Департаменту Мінюст України відкрив виконавче провадження.

Проте, незважаючи на вищевказані міри, до теперішнього часу службові особи Міноборони України не виплатили соціальну допомогу членам сім’ї загиблого.

Як наслідок, військова прокуратура Дніпропетровської області розслідує кримінальне провадження за невиконання судового рішення. Наразі досудове розслідування з приводу проваджень триває.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни зі Сходу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...