App Store Google Play

Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

01.12.2017 17:40
Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

У Дніпрі першого лютого стартує конкурс архітектурного скетчу. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів та учасників конкурсу.

Темою даного конкурсу є рідне місто Дніпро. Від учасників очікується творчій погляд та неординарний підхід до виконання завдання. Urban Sketch - це погляд творчої людини на навколишню дійсність.

«Перш за все, ціль конкурсу - виявити неординарних творчих художників нашого міста і показати їм як їх творчість буде виражати навколишню дійсність. Приймати участь у конкурсі малюнку буде необмежена кількість людей, тільки на початку конкурсу у нас вже є більше півсотні охочих», - розповів Михайло Кислов, художній редактор альманаху «Фронтир міста».

Організатори конкурсу хочуть звернути увагу учасників саме до історичних будівель нашого міста, відволікати громадськість від гучних сучасних архітекторів і залучити інтерес до історичної спадщини, яка в нас є досить серйозною.

Після проведення конкурсу буде опубліковано буклет з вибраними роботами, а в кінцевому результаті буде виставка усіх учасників.

Конкурс архітектурного скетчу буде тривати з 1 до 21 лютого. Вимог до роботи досить небагато, що дає учасникам великий простір для фантазії. Кожен має змогу подати тільки одну роботу, але вона може складатися з циклів присвячених одній локації. Ці роботи повинні бути об’єднанні якимось творчим замислом чи ідеологією.

Нагадаймо також, що у Дніпрі проходить вистака "несучасного мистецтва".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...