App Store Google Play

Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

01.12.2017 17:40
Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

У Дніпрі першого лютого стартує конкурс архітектурного скетчу. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів та учасників конкурсу.

Темою даного конкурсу є рідне місто Дніпро. Від учасників очікується творчій погляд та неординарний підхід до виконання завдання. Urban Sketch - це погляд творчої людини на навколишню дійсність.

«Перш за все, ціль конкурсу - виявити неординарних творчих художників нашого міста і показати їм як їх творчість буде виражати навколишню дійсність. Приймати участь у конкурсі малюнку буде необмежена кількість людей, тільки на початку конкурсу у нас вже є більше півсотні охочих», - розповів Михайло Кислов, художній редактор альманаху «Фронтир міста».

Організатори конкурсу хочуть звернути увагу учасників саме до історичних будівель нашого міста, відволікати громадськість від гучних сучасних архітекторів і залучити інтерес до історичної спадщини, яка в нас є досить серйозною.

Після проведення конкурсу буде опубліковано буклет з вибраними роботами, а в кінцевому результаті буде виставка усіх учасників.

Конкурс архітектурного скетчу буде тривати з 1 до 21 лютого. Вимог до роботи досить небагато, що дає учасникам великий простір для фантазії. Кожен має змогу подати тільки одну роботу, але вона може складатися з циклів присвячених одній локації. Ці роботи повинні бути об’єднанні якимось творчим замислом чи ідеологією.

Нагадаймо також, що у Дніпрі проходить вистака "несучасного мистецтва".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...