App Store Google Play

Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

01.12.2017 17:40
Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

У Дніпрі першого лютого стартує конкурс архітектурного скетчу. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів та учасників конкурсу.

Темою даного конкурсу є рідне місто Дніпро. Від учасників очікується творчій погляд та неординарний підхід до виконання завдання. Urban Sketch - це погляд творчої людини на навколишню дійсність.

«Перш за все, ціль конкурсу - виявити неординарних творчих художників нашого міста і показати їм як їх творчість буде виражати навколишню дійсність. Приймати участь у конкурсі малюнку буде необмежена кількість людей, тільки на початку конкурсу у нас вже є більше півсотні охочих», - розповів Михайло Кислов, художній редактор альманаху «Фронтир міста».

Організатори конкурсу хочуть звернути увагу учасників саме до історичних будівель нашого міста, відволікати громадськість від гучних сучасних архітекторів і залучити інтерес до історичної спадщини, яка в нас є досить серйозною.

Після проведення конкурсу буде опубліковано буклет з вибраними роботами, а в кінцевому результаті буде виставка усіх учасників.

Конкурс архітектурного скетчу буде тривати з 1 до 21 лютого. Вимог до роботи досить небагато, що дає учасникам великий простір для фантазії. Кожен має змогу подати тільки одну роботу, але вона може складатися з циклів присвячених одній локації. Ці роботи повинні бути об’єднанні якимось творчим замислом чи ідеологією.

Нагадаймо також, що у Дніпрі проходить вистака "несучасного мистецтва".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...