App Store Google Play

Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

01.12.2017 17:40
Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

У Дніпрі першого лютого стартує конкурс архітектурного скетчу. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів та учасників конкурсу.

Темою даного конкурсу є рідне місто Дніпро. Від учасників очікується творчій погляд та неординарний підхід до виконання завдання. Urban Sketch - це погляд творчої людини на навколишню дійсність.

«Перш за все, ціль конкурсу - виявити неординарних творчих художників нашого міста і показати їм як їх творчість буде виражати навколишню дійсність. Приймати участь у конкурсі малюнку буде необмежена кількість людей, тільки на початку конкурсу у нас вже є більше півсотні охочих», - розповів Михайло Кислов, художній редактор альманаху «Фронтир міста».

Організатори конкурсу хочуть звернути увагу учасників саме до історичних будівель нашого міста, відволікати громадськість від гучних сучасних архітекторів і залучити інтерес до історичної спадщини, яка в нас є досить серйозною.

Після проведення конкурсу буде опубліковано буклет з вибраними роботами, а в кінцевому результаті буде виставка усіх учасників.

Конкурс архітектурного скетчу буде тривати з 1 до 21 лютого. Вимог до роботи досить небагато, що дає учасникам великий простір для фантазії. Кожен має змогу подати тільки одну роботу, але вона може складатися з циклів присвячених одній локації. Ці роботи повинні бути об’єднанні якимось творчим замислом чи ідеологією.

Нагадаймо також, що у Дніпрі проходить вистака "несучасного мистецтва".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...