App Store Google Play

Дніпровський полігон «Правобережний» рекультивуватимуть з грудня

30.11.2017 15:40
Дніпровський полігон «Правобережний» рекультивуватимуть з грудня

КП Дніпровської міськради «Еко Дніпро» провело два тендери на рекультивацію першого та другого пускових комплексів полігону ТПВ «Правобережний», який розташовується біля мікрорайону Діївка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт zabeba.li.

За словами керівника підприємства «Еко Дніпро» Едуарда Мешковського, роботи на полігоні розпочнуться в грудні 2017 року. Загальна вартість робіт складає 2 мільйона 700 тисяч гривень.

«Рекультивація є завершальною стадією будівництва. Зараз плануються підготовчі роботи - зняття, перевезення і пересипання ґрунту. Перший пусковий комплекс відстоявся - основа полігону просіла. На існуючу пересипку, за проектом, повинні розмістити близько двох метрів. Остаточно це буде виглядати так: кладеться гравій, бентонітові плити, знову гравій, глина, а потім чорнозем», - зазначив Едуард Мешковський.

Крім цього, роботи на першому пусковому комплексі включають в себе будівництво частини дороги, аби мати змогу з'їжджати в балку. В свою чергу, сміття звозитимуть на другий пусковий комплекс.

Детальний перелік технічних завдань для першого та другого пускового комплексу можна переглянути, натиснувши на посилання.

За даними аналітичної платформи YouControl, переможеця двох тендерів - фірму «ДНІПРОЕКОВТОР» чекає підписання договорів.

Відповідно до інформації, рік тому її зареєстрували на фірму «УКРЕКОБУД-М» Дениса Чепура, який у 2015 році був директором фірми «АЛЬТЕРРА ЕКО».

Раніше повідомлялося, що депутати міської ради Дніпра підтримали пропозицію закриття та рекультивацію полігону «Правобережний».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...