App Store Google Play

Дніпровський полігон «Правобережний» рекультивуватимуть з грудня

30.11.2017 15:40
Дніпровський полігон «Правобережний» рекультивуватимуть з грудня

КП Дніпровської міськради «Еко Дніпро» провело два тендери на рекультивацію першого та другого пускових комплексів полігону ТПВ «Правобережний», який розташовується біля мікрорайону Діївка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт zabeba.li.

За словами керівника підприємства «Еко Дніпро» Едуарда Мешковського, роботи на полігоні розпочнуться в грудні 2017 року. Загальна вартість робіт складає 2 мільйона 700 тисяч гривень.

«Рекультивація є завершальною стадією будівництва. Зараз плануються підготовчі роботи - зняття, перевезення і пересипання ґрунту. Перший пусковий комплекс відстоявся - основа полігону просіла. На існуючу пересипку, за проектом, повинні розмістити близько двох метрів. Остаточно це буде виглядати так: кладеться гравій, бентонітові плити, знову гравій, глина, а потім чорнозем», - зазначив Едуард Мешковський.

Крім цього, роботи на першому пусковому комплексі включають в себе будівництво частини дороги, аби мати змогу з'їжджати в балку. В свою чергу, сміття звозитимуть на другий пусковий комплекс.

Детальний перелік технічних завдань для першого та другого пускового комплексу можна переглянути, натиснувши на посилання.

За даними аналітичної платформи YouControl, переможеця двох тендерів - фірму «ДНІПРОЕКОВТОР» чекає підписання договорів.

Відповідно до інформації, рік тому її зареєстрували на фірму «УКРЕКОБУД-М» Дениса Чепура, який у 2015 році був директором фірми «АЛЬТЕРРА ЕКО».

Раніше повідомлялося, що депутати міської ради Дніпра підтримали пропозицію закриття та рекультивацію полігону «Правобережний».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...