App Store Google Play

ДКБ "Південне" планує співпрацювати з НАНУ для створення нових ракет

29.11.2017 09:00
ДКБ "Південне" планує співпрацювати з НАНУ для створення нових ракет

У Дніпрі ДП "КБ "Південне" імені Янгеля готується до нарощування обсягів співробітництва з НАН України у сфері створення ракетно-космічної техніки. Про це повідомляє Дніпроград з плсиланням на прес-службу Державного космічного агентства України (ДКАУ).

Як зазначається, під час нещодавнього засідання координаційної ради КБП і НАНУ сторони підбили підсумки виконання плану співпраці на 2013-2017 роки, а також затвердили перспективний план робіт на 2018-2022 роки.

"Новим планом передбачено розширення тематики спільних досліджень у сфері ракетно-космічної техніки та збільшення обсягів фінансування. Це свідчить про те, що на сучасному етапі космічної діяльності ДКАУ та ДП "КБ "Південне" дивляться в майбутнє через призму науки", - йдеться у повідомленні.

У засіданні взяли участь: перший віце-президент НАНУ, директор НІСД Володимир Горбулін,  виконуючий обов’язків гендиректора КБП Олександр Дегтярьов та голова ДКАУ Павло Дегтяренко.

За інформацією ДКАУ, у 2012 році було підписано генеральну угоду про співпрацю між КБП і НАНУ. Наразі сторони розвивають співробітництво за 10 основними напрямками, як от: балістика, аеродинаміка і теплообмін; нові матеріали і технології; основні проблеми ракетних двигунів на твердому паливі; рідинні рухові установки; супутникові системи і системи телевимірювань; системи управління ракетно-космічної техніки.

Нагадаємо, що на виставці "Зброя та безпека-2017" КБ "Південне" представило нову ракету "Циклон-4м", який планують запускати з космодрому в провінції Нова Шотландія у Канаді. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...