App Store Google Play

ДКБ "Південне" планує співпрацювати з НАНУ для створення нових ракет

29.11.2017 09:00
ДКБ "Південне" планує співпрацювати з НАНУ для створення нових ракет

У Дніпрі ДП "КБ "Південне" імені Янгеля готується до нарощування обсягів співробітництва з НАН України у сфері створення ракетно-космічної техніки. Про це повідомляє Дніпроград з плсиланням на прес-службу Державного космічного агентства України (ДКАУ).

Як зазначається, під час нещодавнього засідання координаційної ради КБП і НАНУ сторони підбили підсумки виконання плану співпраці на 2013-2017 роки, а також затвердили перспективний план робіт на 2018-2022 роки.

"Новим планом передбачено розширення тематики спільних досліджень у сфері ракетно-космічної техніки та збільшення обсягів фінансування. Це свідчить про те, що на сучасному етапі космічної діяльності ДКАУ та ДП "КБ "Південне" дивляться в майбутнє через призму науки", - йдеться у повідомленні.

У засіданні взяли участь: перший віце-президент НАНУ, директор НІСД Володимир Горбулін,  виконуючий обов’язків гендиректора КБП Олександр Дегтярьов та голова ДКАУ Павло Дегтяренко.

За інформацією ДКАУ, у 2012 році було підписано генеральну угоду про співпрацю між КБП і НАНУ. Наразі сторони розвивають співробітництво за 10 основними напрямками, як от: балістика, аеродинаміка і теплообмін; нові матеріали і технології; основні проблеми ракетних двигунів на твердому паливі; рідинні рухові установки; супутникові системи і системи телевимірювань; системи управління ракетно-космічної техніки.

Нагадаємо, що на виставці "Зброя та безпека-2017" КБ "Південне" представило нову ракету "Циклон-4м", який планують запускати з космодрому в провінції Нова Шотландія у Канаді. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...