App Store Google Play

ДКБ "Південне" планує співпрацювати з НАНУ для створення нових ракет

29.11.2017 09:00
ДКБ "Південне" планує співпрацювати з НАНУ для створення нових ракет

У Дніпрі ДП "КБ "Південне" імені Янгеля готується до нарощування обсягів співробітництва з НАН України у сфері створення ракетно-космічної техніки. Про це повідомляє Дніпроград з плсиланням на прес-службу Державного космічного агентства України (ДКАУ).

Як зазначається, під час нещодавнього засідання координаційної ради КБП і НАНУ сторони підбили підсумки виконання плану співпраці на 2013-2017 роки, а також затвердили перспективний план робіт на 2018-2022 роки.

"Новим планом передбачено розширення тематики спільних досліджень у сфері ракетно-космічної техніки та збільшення обсягів фінансування. Це свідчить про те, що на сучасному етапі космічної діяльності ДКАУ та ДП "КБ "Південне" дивляться в майбутнє через призму науки", - йдеться у повідомленні.

У засіданні взяли участь: перший віце-президент НАНУ, директор НІСД Володимир Горбулін,  виконуючий обов’язків гендиректора КБП Олександр Дегтярьов та голова ДКАУ Павло Дегтяренко.

За інформацією ДКАУ, у 2012 році було підписано генеральну угоду про співпрацю між КБП і НАНУ. Наразі сторони розвивають співробітництво за 10 основними напрямками, як от: балістика, аеродинаміка і теплообмін; нові матеріали і технології; основні проблеми ракетних двигунів на твердому паливі; рідинні рухові установки; супутникові системи і системи телевимірювань; системи управління ракетно-космічної техніки.

Нагадаємо, що на виставці "Зброя та безпека-2017" КБ "Південне" представило нову ракету "Циклон-4м", який планують запускати з космодрому в провінції Нова Шотландія у Канаді. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...