App Store Google Play

ДКБ "Південне" планує співпрацювати з НАНУ для створення нових ракет

29.11.2017 09:00
ДКБ "Південне" планує співпрацювати з НАНУ для створення нових ракет

У Дніпрі ДП "КБ "Південне" імені Янгеля готується до нарощування обсягів співробітництва з НАН України у сфері створення ракетно-космічної техніки. Про це повідомляє Дніпроград з плсиланням на прес-службу Державного космічного агентства України (ДКАУ).

Як зазначається, під час нещодавнього засідання координаційної ради КБП і НАНУ сторони підбили підсумки виконання плану співпраці на 2013-2017 роки, а також затвердили перспективний план робіт на 2018-2022 роки.

"Новим планом передбачено розширення тематики спільних досліджень у сфері ракетно-космічної техніки та збільшення обсягів фінансування. Це свідчить про те, що на сучасному етапі космічної діяльності ДКАУ та ДП "КБ "Південне" дивляться в майбутнє через призму науки", - йдеться у повідомленні.

У засіданні взяли участь: перший віце-президент НАНУ, директор НІСД Володимир Горбулін,  виконуючий обов’язків гендиректора КБП Олександр Дегтярьов та голова ДКАУ Павло Дегтяренко.

За інформацією ДКАУ, у 2012 році було підписано генеральну угоду про співпрацю між КБП і НАНУ. Наразі сторони розвивають співробітництво за 10 основними напрямками, як от: балістика, аеродинаміка і теплообмін; нові матеріали і технології; основні проблеми ракетних двигунів на твердому паливі; рідинні рухові установки; супутникові системи і системи телевимірювань; системи управління ракетно-космічної техніки.

Нагадаємо, що на виставці "Зброя та безпека-2017" КБ "Південне" представило нову ракету "Циклон-4м", який планують запускати з космодрому в провінції Нова Шотландія у Канаді. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...