App Store Google Play

Команда Денисенко приєднує до Дніпра Люфтвафівку

27.11.2017 11:40
Команда Денисенко приєднує  до Дніпра Люфтвафівку

Пара місяців роботи і одне голосування у Верховній Раді. Саме стільки залишилось, аби отримати довгоочікуваний для мешканців селища Авіаторське результат - стати повноцінними мешканцями обласного центру.

Майже 2,5 тисячі дніпрян, які за всіх попередніх влад були для міста триюрідними, нарешті стануть повноцінними громадянами і отримають якісніші комунальні послуги, а межі Дніпра розширяться на південь на 1500 гектарів.

"Смт. Авіаторське, яке я і моя команда долучаємо зараз до Дніпра, за інших обставин могло би називатися Люфтвафівка", - провів історичний екскурс в минуле народний депутат Андрій Денисенко, який оприлюднив на офіційній сторінці в мережі Фейсбук світлину цементної таблички на містку в Авіаторському, збудованому другим будівельним батальйон Люфтваффе у 1942 році.

Місце для летовища на узвишші над старовинним Кодаком і першим дніпровим порогом обиралося таким чином, щоби зона частих тут туманів прикривала німецькі мессершміти від ударів з повітря, пояснив історик за фахом Денисенко.

Через це в наш час чимало пасажирів відчувають незручності при скасуванні авіарейсів, особливо коли поряд не зачиняється повітряна брама Запоріжжя.

«Але пост не про денацифікацію, яка могла би крокувати нашим краєм замість декомунізації. А про те, що вже незабаром мешканці Авіаторського вважатимуться дніпрянами не лише де-факто, але й де-юре», - підкреслив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...