App Store Google Play

Команда Денисенко приєднує до Дніпра Люфтвафівку

27.11.2017 11:40
Команда Денисенко приєднує  до Дніпра Люфтвафівку

Пара місяців роботи і одне голосування у Верховній Раді. Саме стільки залишилось, аби отримати довгоочікуваний для мешканців селища Авіаторське результат - стати повноцінними мешканцями обласного центру.

Майже 2,5 тисячі дніпрян, які за всіх попередніх влад були для міста триюрідними, нарешті стануть повноцінними громадянами і отримають якісніші комунальні послуги, а межі Дніпра розширяться на південь на 1500 гектарів.

"Смт. Авіаторське, яке я і моя команда долучаємо зараз до Дніпра, за інших обставин могло би називатися Люфтвафівка", - провів історичний екскурс в минуле народний депутат Андрій Денисенко, який оприлюднив на офіційній сторінці в мережі Фейсбук світлину цементної таблички на містку в Авіаторському, збудованому другим будівельним батальйон Люфтваффе у 1942 році.

Місце для летовища на узвишші над старовинним Кодаком і першим дніпровим порогом обиралося таким чином, щоби зона частих тут туманів прикривала німецькі мессершміти від ударів з повітря, пояснив історик за фахом Денисенко.

Через це в наш час чимало пасажирів відчувають незручності при скасуванні авіарейсів, особливо коли поряд не зачиняється повітряна брама Запоріжжя.

«Але пост не про денацифікацію, яка могла би крокувати нашим краєм замість декомунізації. А про те, що вже незабаром мешканці Авіаторського вважатимуться дніпрянами не лише де-факто, але й де-юре», - підкреслив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...