App Store Google Play

Команда Денисенко приєднує до Дніпра Люфтвафівку

27.11.2017 11:40
Команда Денисенко приєднує  до Дніпра Люфтвафівку

Пара місяців роботи і одне голосування у Верховній Раді. Саме стільки залишилось, аби отримати довгоочікуваний для мешканців селища Авіаторське результат - стати повноцінними мешканцями обласного центру.

Майже 2,5 тисячі дніпрян, які за всіх попередніх влад були для міста триюрідними, нарешті стануть повноцінними громадянами і отримають якісніші комунальні послуги, а межі Дніпра розширяться на південь на 1500 гектарів.

"Смт. Авіаторське, яке я і моя команда долучаємо зараз до Дніпра, за інших обставин могло би називатися Люфтвафівка", - провів історичний екскурс в минуле народний депутат Андрій Денисенко, який оприлюднив на офіційній сторінці в мережі Фейсбук світлину цементної таблички на містку в Авіаторському, збудованому другим будівельним батальйон Люфтваффе у 1942 році.

Місце для летовища на узвишші над старовинним Кодаком і першим дніпровим порогом обиралося таким чином, щоби зона частих тут туманів прикривала німецькі мессершміти від ударів з повітря, пояснив історик за фахом Денисенко.

Через це в наш час чимало пасажирів відчувають незручності при скасуванні авіарейсів, особливо коли поряд не зачиняється повітряна брама Запоріжжя.

«Але пост не про денацифікацію, яка могла би крокувати нашим краєм замість декомунізації. А про те, що вже незабаром мешканці Авіаторського вважатимуться дніпрянами не лише де-факто, але й де-юре», - підкреслив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...