App Store Google Play

Команда Денисенко приєднує до Дніпра Люфтвафівку

27.11.2017 11:40
Команда Денисенко приєднує  до Дніпра Люфтвафівку

Пара місяців роботи і одне голосування у Верховній Раді. Саме стільки залишилось, аби отримати довгоочікуваний для мешканців селища Авіаторське результат - стати повноцінними мешканцями обласного центру.

Майже 2,5 тисячі дніпрян, які за всіх попередніх влад були для міста триюрідними, нарешті стануть повноцінними громадянами і отримають якісніші комунальні послуги, а межі Дніпра розширяться на південь на 1500 гектарів.

"Смт. Авіаторське, яке я і моя команда долучаємо зараз до Дніпра, за інших обставин могло би називатися Люфтвафівка", - провів історичний екскурс в минуле народний депутат Андрій Денисенко, який оприлюднив на офіційній сторінці в мережі Фейсбук світлину цементної таблички на містку в Авіаторському, збудованому другим будівельним батальйон Люфтваффе у 1942 році.

Місце для летовища на узвишші над старовинним Кодаком і першим дніпровим порогом обиралося таким чином, щоби зона частих тут туманів прикривала німецькі мессершміти від ударів з повітря, пояснив історик за фахом Денисенко.

Через це в наш час чимало пасажирів відчувають незручності при скасуванні авіарейсів, особливо коли поряд не зачиняється повітряна брама Запоріжжя.

«Але пост не про денацифікацію, яка могла би крокувати нашим краєм замість декомунізації. А про те, що вже незабаром мешканці Авіаторського вважатимуться дніпрянами не лише де-факто, але й де-юре», - підкреслив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...