App Store Google Play

Команда Денисенко приєднує до Дніпра Люфтвафівку

27.11.2017 11:40
Команда Денисенко приєднує  до Дніпра Люфтвафівку

Пара місяців роботи і одне голосування у Верховній Раді. Саме стільки залишилось, аби отримати довгоочікуваний для мешканців селища Авіаторське результат - стати повноцінними мешканцями обласного центру.

Майже 2,5 тисячі дніпрян, які за всіх попередніх влад були для міста триюрідними, нарешті стануть повноцінними громадянами і отримають якісніші комунальні послуги, а межі Дніпра розширяться на південь на 1500 гектарів.

"Смт. Авіаторське, яке я і моя команда долучаємо зараз до Дніпра, за інших обставин могло би називатися Люфтвафівка", - провів історичний екскурс в минуле народний депутат Андрій Денисенко, який оприлюднив на офіційній сторінці в мережі Фейсбук світлину цементної таблички на містку в Авіаторському, збудованому другим будівельним батальйон Люфтваффе у 1942 році.

Місце для летовища на узвишші над старовинним Кодаком і першим дніпровим порогом обиралося таким чином, щоби зона частих тут туманів прикривала німецькі мессершміти від ударів з повітря, пояснив історик за фахом Денисенко.

Через це в наш час чимало пасажирів відчувають незручності при скасуванні авіарейсів, особливо коли поряд не зачиняється повітряна брама Запоріжжя.

«Але пост не про денацифікацію, яка могла би крокувати нашим краєм замість декомунізації. А про те, що вже незабаром мешканці Авіаторського вважатимуться дніпрянами не лише де-факто, але й де-юре», - підкреслив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...