App Store Google Play

Дніпро долучився до Всесвітнього флешмобу проти гендерного насильства

25.11.2017 12:00
Дніпро долучився до Всесвітнього флешмобу проти гендерного насильства

Вчора, 24 листопада, Дніпровську міську раду підсвітили оранжевим світлом. Так місто приєдналося та символічно розпочало відлік Всесвітньої кампанії «16 Днів Активізму проти гендерно зумовленого насильства в Україні». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради.

Учасники акції з оранжевими парасолями вишукувалися у коло, що символізує мовчання про насильство, та «розірвали» його.

«Ми підтримуємо цю акцію і заявляємо, що місто готове до будь-яких ініціатив, щоб попередити таке явище, як насильство над жінками та дівчатами. Наш департамент підготував проект комплексної програми, яка передбачає заходи, спрямовані на профілактику насильства у сім’ї. Ми сподіваємося, що депутати підтримають його», – сказала виконувачка обов'язків директора департаменту соціальної політики Ганна Соколова.

Крім Дніпра, до акції долучилися ще 15 міст країни. Акція приурочена до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Організаторами її стали агентства ООН в Україні.

«Метою даної акції є привернення уваги до проблематики насильства щодо жінок та дівчат та об’єднання зусиль різних організацій для запобігання цьому явищу. Необхідно, щоб поліція, соціальні служби, медичні установи, заклади, які надають правову допомогу, працювали разом, аби надавати постраждалим комплексну допомогу», – сказав регіональний координатор Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Костянтин Бойчук.

Детальнішу інформацію щодо проведення кампанії можна отримати на сайті ООН в Україні.

Зазначимо, що «Кампанія 16 Днів Активізму проти гендерно зумовленого насильства в Україні» починається 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, і триватиме до 10 грудня – Міжнародного дня прав людини, для привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок щороку у світі. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі боротимуться з вчиненням насилля в сім'ї за допомогою профілактичний інтерактивних занять для дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...