App Store Google Play

У Дніпрі до Дня пам'яті жертв Голодомору відкрилася архівна фотовиставка

24.11.2017 16:00
У Дніпрі до Дня пам'яті жертв Голодомору відкрилася архівна фотовиставка

Сьогодні, 24 листопада, у Дніпрі до Дня пам’яті жертв Голодомору відкрилася фотовиставка архівних документів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - приміщення ДніпроОДА.

Жителі Дніпра приєдналися до відзначення 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років. На виставці, присвяченій історії здійснення геноциду проти українського народу, були представлені архівні документи, газетні публікації, фотографії та плакати.

Крім того, в експозицію включені постанови, директиви керівних органів влади СРСР і УРСР, які стосуються Дніпропетровщини.

Про масштаби голоду свідчить лист Павлоградського райздорсервіса до завідувача облздороввідділу про канібалізм, збільшення смертності в 1933 році в сім разів у порівнянні з 1932 роком.

«Щороку в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору. В СРСР йшла індустріалізація, яка потребувала фінансування. Кошти для будівництва заводів та електростанцій планували отримати з селянських врожаїв. Однак це все робилося примусовими методами. Зокрема, відомий закон про п'ять колосків. В результаті значних репресій людям буквально не було чого їсти», - зазначив голова Дніпровського товариства політичних в’язнів і репресованих Іван Дремлюга.

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилась художня виставка «Право на гідність та свободу», присвячена початку Революції Гідності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...