App Store Google Play

У Дніпрі до Дня пам'яті жертв Голодомору відкрилася архівна фотовиставка

24.11.2017 16:00
У Дніпрі до Дня пам'яті жертв Голодомору відкрилася архівна фотовиставка

Сьогодні, 24 листопада, у Дніпрі до Дня пам’яті жертв Голодомору відкрилася фотовиставка архівних документів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - приміщення ДніпроОДА.

Жителі Дніпра приєдналися до відзначення 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років. На виставці, присвяченій історії здійснення геноциду проти українського народу, були представлені архівні документи, газетні публікації, фотографії та плакати.

Крім того, в експозицію включені постанови, директиви керівних органів влади СРСР і УРСР, які стосуються Дніпропетровщини.

Про масштаби голоду свідчить лист Павлоградського райздорсервіса до завідувача облздороввідділу про канібалізм, збільшення смертності в 1933 році в сім разів у порівнянні з 1932 роком.

«Щороку в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору. В СРСР йшла індустріалізація, яка потребувала фінансування. Кошти для будівництва заводів та електростанцій планували отримати з селянських врожаїв. Однак це все робилося примусовими методами. Зокрема, відомий закон про п'ять колосків. В результаті значних репресій людям буквально не було чого їсти», - зазначив голова Дніпровського товариства політичних в’язнів і репресованих Іван Дремлюга.

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилась художня виставка «Право на гідність та свободу», присвячена початку Революції Гідності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...