App Store Google Play

У Дніпрі до Дня пам'яті жертв Голодомору відкрилася архівна фотовиставка

24.11.2017 16:00
У Дніпрі до Дня пам'яті жертв Голодомору відкрилася архівна фотовиставка

Сьогодні, 24 листопада, у Дніпрі до Дня пам’яті жертв Голодомору відкрилася фотовиставка архівних документів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - приміщення ДніпроОДА.

Жителі Дніпра приєдналися до відзначення 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років. На виставці, присвяченій історії здійснення геноциду проти українського народу, були представлені архівні документи, газетні публікації, фотографії та плакати.

Крім того, в експозицію включені постанови, директиви керівних органів влади СРСР і УРСР, які стосуються Дніпропетровщини.

Про масштаби голоду свідчить лист Павлоградського райздорсервіса до завідувача облздороввідділу про канібалізм, збільшення смертності в 1933 році в сім разів у порівнянні з 1932 роком.

«Щороку в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору. В СРСР йшла індустріалізація, яка потребувала фінансування. Кошти для будівництва заводів та електростанцій планували отримати з селянських врожаїв. Однак це все робилося примусовими методами. Зокрема, відомий закон про п'ять колосків. В результаті значних репресій людям буквально не було чого їсти», - зазначив голова Дніпровського товариства політичних в’язнів і репресованих Іван Дремлюга.

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилась художня виставка «Право на гідність та свободу», присвячена початку Революції Гідності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...