App Store Google Play

У 2018 році з Кривого Рогу планують запустити авіарейси до Варшави та Стамбула

24.11.2017 14:40
У 2018 році з Кривого Рогу планують запустити авіарейси до Варшави та Стамбула

У 2018 році з Криворізького аеропорту планують запустити чартерні рейси до Варшави, Стамбула та Мінська. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Національний промисловий портал.

Уже в грудні 2017 року на авіапідприємстві Кривого Рогу встановлять спеціальне обладнання, яке дасть можливість приймати тут більшість типів літаків в тому числі «Boeing».

«Ведуться переговори над впровадженням нових рейсів за трьома напрямами – Варшава, Мінськ, Стамбул. Це перспектива наступного року. Але для цього потрібно вирішити питання технічної модернізації нашого аеропорту, щоб він відповідав усім європейським вимогам. Зокрема, придбати і змонтувати вогні наближення», – заявив директор аеропорту Ігор Лашин.

Також заплановано придбання установки повітряного запуску двигунів літаків, що дозволить обслуговувати великі авіасудна.

Рішення про виділення коштів взяли депутати Криворізької міськради на сесії 26 липня. Вартість установки становить 6,5 мільйонів гривень.

Також аеропорт Кривий Ріг придбав вимірювач нижньої межі хмар, вартість якого склала майже 100 тисяч гривень.

Крім того, в цьому році анонсували початок реконструкції готелю біля аеровокзалу. На ці роботи міськрада виділила 18 мільйонів гривень. Всього, в 2016-2018 роках влада Кривого Рогу планує направити близько 138 мільйонів гривень на розвиток аеропорту.

Раніше повідомлялося, що один з найбільших авіаперевізників України - компанія «Дніпроавіа» зазнає фінансових труднощів. Нещодавно, 13 листопада, Господарський суд Дніпропетровської області розпочав процедуру банкрутства ПАТ «Дніпроавіа» за позовом «Укртатнафти».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...