App Store Google Play

У 2018 році з Кривого Рогу планують запустити авіарейси до Варшави та Стамбула

24.11.2017 14:40
У 2018 році з Кривого Рогу планують запустити авіарейси до Варшави та Стамбула

У 2018 році з Криворізького аеропорту планують запустити чартерні рейси до Варшави, Стамбула та Мінська. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Національний промисловий портал.

Уже в грудні 2017 року на авіапідприємстві Кривого Рогу встановлять спеціальне обладнання, яке дасть можливість приймати тут більшість типів літаків в тому числі «Boeing».

«Ведуться переговори над впровадженням нових рейсів за трьома напрямами – Варшава, Мінськ, Стамбул. Це перспектива наступного року. Але для цього потрібно вирішити питання технічної модернізації нашого аеропорту, щоб він відповідав усім європейським вимогам. Зокрема, придбати і змонтувати вогні наближення», – заявив директор аеропорту Ігор Лашин.

Також заплановано придбання установки повітряного запуску двигунів літаків, що дозволить обслуговувати великі авіасудна.

Рішення про виділення коштів взяли депутати Криворізької міськради на сесії 26 липня. Вартість установки становить 6,5 мільйонів гривень.

Також аеропорт Кривий Ріг придбав вимірювач нижньої межі хмар, вартість якого склала майже 100 тисяч гривень.

Крім того, в цьому році анонсували початок реконструкції готелю біля аеровокзалу. На ці роботи міськрада виділила 18 мільйонів гривень. Всього, в 2016-2018 роках влада Кривого Рогу планує направити близько 138 мільйонів гривень на розвиток аеропорту.

Раніше повідомлялося, що один з найбільших авіаперевізників України - компанія «Дніпроавіа» зазнає фінансових труднощів. Нещодавно, 13 листопада, Господарський суд Дніпропетровської області розпочав процедуру банкрутства ПАТ «Дніпроавіа» за позовом «Укртатнафти».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...