App Store Google Play

Школярів Дніпра запрошують виготовити власноручні подарунки для дітей зі Сходу України

24.11.2017 13:40
Школярів Дніпра запрошують виготовити власноручні подарунки для дітей зі Сходу України

У Дніпрі стартує благодійна щорічна акція «Даруй добро», участь в якій беруть школярі міста, аби виготовити подарунки для дітей зі Сходу України. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори – представники духовно-культурний центру УПЦ КП «Українського подвір'я».

«Три роки тому ми запустили акцію «Даруй добро», мета якої зробити та подарувати дітям з Донбасу новорічні сюрпризи. Особливість в тому, що самі ж школярі з Дніпра долучилися та виготовляли подарунки власноруч. В свою чергу, вони навчаються добрих справ, солідарності та витримки», - пояснила організатор та волонтерка Наталія Гейман.

Зі слів організаторів, в минулому році учасниками були діти з різних шкіл міста, загальна кількість навчальних закладів сягала 27. Таким чином змогли привітати з новорічними святами більше 200 дітей зі Сходу країни.

«Молодіжний центр «Українське подвір'я» відкритий щоденно і вітає всіх гостей. Приміщення облаштоване в українському стилі з використанням синьо-жовтих кольорів, звідси походить назва духовного простору. На подвір’ї єпархії зустрічаються представники шкіл, вузів, держструктур, адже важливо приходити та нести всім позитив. Ми маємо порадіти разом всією Україною», -  зазначив керуючий Дніпровської єпархії Владика Симеон.

Загалом, починаючи з 26 листопада, збиратимуть книжки, іграшки, солодощі та канцтовари. Родзинкою стануть створені дітьми ялинкові прикраси та спеціально декоровані пряники, які випікатимуть під час майстер-класів. Пакувати та відправляти подарунки будуть 19 грудня, в День Святого Миколая, на території єпархіального управління.

Нагадаємо, що для дітей з прифронтового притулку «Отчий дім», з міста Покровськ (колишній Красноармійськ, Донецька область), була організована поїздка в Дніпро в рамках програми «Соціальні канікули» і «Даруй добро».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...