App Store Google Play

Школярів Дніпра запрошують виготовити власноручні подарунки для дітей зі Сходу України

24.11.2017 13:40
Школярів Дніпра запрошують виготовити власноручні подарунки для дітей зі Сходу України

У Дніпрі стартує благодійна щорічна акція «Даруй добро», участь в якій беруть школярі міста, аби виготовити подарунки для дітей зі Сходу України. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори – представники духовно-культурний центру УПЦ КП «Українського подвір'я».

«Три роки тому ми запустили акцію «Даруй добро», мета якої зробити та подарувати дітям з Донбасу новорічні сюрпризи. Особливість в тому, що самі ж школярі з Дніпра долучилися та виготовляли подарунки власноруч. В свою чергу, вони навчаються добрих справ, солідарності та витримки», - пояснила організатор та волонтерка Наталія Гейман.

Зі слів організаторів, в минулому році учасниками були діти з різних шкіл міста, загальна кількість навчальних закладів сягала 27. Таким чином змогли привітати з новорічними святами більше 200 дітей зі Сходу країни.

«Молодіжний центр «Українське подвір'я» відкритий щоденно і вітає всіх гостей. Приміщення облаштоване в українському стилі з використанням синьо-жовтих кольорів, звідси походить назва духовного простору. На подвір’ї єпархії зустрічаються представники шкіл, вузів, держструктур, адже важливо приходити та нести всім позитив. Ми маємо порадіти разом всією Україною», -  зазначив керуючий Дніпровської єпархії Владика Симеон.

Загалом, починаючи з 26 листопада, збиратимуть книжки, іграшки, солодощі та канцтовари. Родзинкою стануть створені дітьми ялинкові прикраси та спеціально декоровані пряники, які випікатимуть під час майстер-класів. Пакувати та відправляти подарунки будуть 19 грудня, в День Святого Миколая, на території єпархіального управління.

Нагадаємо, що для дітей з прифронтового притулку «Отчий дім», з міста Покровськ (колишній Красноармійськ, Донецька область), була організована поїздка в Дніпро в рамках програми «Соціальні канікули» і «Даруй добро».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...