App Store Google Play

Школярів Дніпра запрошують виготовити власноручні подарунки для дітей зі Сходу України

24.11.2017 13:40
Школярів Дніпра запрошують виготовити власноручні подарунки для дітей зі Сходу України

У Дніпрі стартує благодійна щорічна акція «Даруй добро», участь в якій беруть школярі міста, аби виготовити подарунки для дітей зі Сходу України. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори – представники духовно-культурний центру УПЦ КП «Українського подвір'я».

«Три роки тому ми запустили акцію «Даруй добро», мета якої зробити та подарувати дітям з Донбасу новорічні сюрпризи. Особливість в тому, що самі ж школярі з Дніпра долучилися та виготовляли подарунки власноруч. В свою чергу, вони навчаються добрих справ, солідарності та витримки», - пояснила організатор та волонтерка Наталія Гейман.

Зі слів організаторів, в минулому році учасниками були діти з різних шкіл міста, загальна кількість навчальних закладів сягала 27. Таким чином змогли привітати з новорічними святами більше 200 дітей зі Сходу країни.

«Молодіжний центр «Українське подвір'я» відкритий щоденно і вітає всіх гостей. Приміщення облаштоване в українському стилі з використанням синьо-жовтих кольорів, звідси походить назва духовного простору. На подвір’ї єпархії зустрічаються представники шкіл, вузів, держструктур, адже важливо приходити та нести всім позитив. Ми маємо порадіти разом всією Україною», -  зазначив керуючий Дніпровської єпархії Владика Симеон.

Загалом, починаючи з 26 листопада, збиратимуть книжки, іграшки, солодощі та канцтовари. Родзинкою стануть створені дітьми ялинкові прикраси та спеціально декоровані пряники, які випікатимуть під час майстер-класів. Пакувати та відправляти подарунки будуть 19 грудня, в День Святого Миколая, на території єпархіального управління.

Нагадаємо, що для дітей з прифронтового притулку «Отчий дім», з міста Покровськ (колишній Красноармійськ, Донецька область), була організована поїздка в Дніпро в рамках програми «Соціальні канікули» і «Даруй добро».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...