App Store Google Play

На Дніпропетровщині запроваджуються стандарти «зеленої політики області»

24.11.2017 18:30
На Дніпропетровщині запроваджуються стандарти «зеленої політики області»

Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов сприяє запровадженню «зеленої політики області». Про це сьогодні, 24 листопада, повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика у Facebook.

«Дніпропетровська область залишається однією з найбільш забруднених в нашій країні, в регіоні багато підприємств, що наносять шкоду навколишньому середовищу. Сьогодні на цю тему проводили круглий стіл, ініційований німецьким консульством. І німецький досвід є найкращим прикладом для нас», - переконаний Гліб Пригунов.

Досягаючи стандартів «зеленої» економіки, планується зменшувати газову залежність та забезпечити бережне ставлення до оточуючого середовища. Головне завдання – запровадити європейські стандарти екології та енергозбереження у кожній домівці та приміщеннях підприємств.

«Понад 40 років знадобилося Німеччині, аби позбавитися сміттєвих звалищ. Сподіваюся, нам знадобиться менше, аби втілити європейські стандарти «зеленої» економіки для окремих будинків та громад», - додав голова облради.

Як зазначається, на альтернативне опалення вже перевели комунальні заклади Дніпропетровщини: школи, дитячі садки, лікарні. Зокрема, найбільший обласний лікарняний комплекс на вулиці Космічній, в якій входить дитяча лікарня, пренатальний центр, міська лікарня №8.

Крім того зазначається, що бізнесмени Дніпропетровщини втілюють «озеленення» власних виробництв: відмовляються від газу, втілюють безвідходні виробництва.

Раніше повідомлялось, що Дніпропетровщина - пілотна область в Україні, де запроваджується «зелена економіка».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...