App Store Google Play

На Дніпропетровщині запроваджуються стандарти «зеленої політики області»

24.11.2017 18:30
На Дніпропетровщині запроваджуються стандарти «зеленої політики області»

Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов сприяє запровадженню «зеленої політики області». Про це сьогодні, 24 листопада, повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика у Facebook.

«Дніпропетровська область залишається однією з найбільш забруднених в нашій країні, в регіоні багато підприємств, що наносять шкоду навколишньому середовищу. Сьогодні на цю тему проводили круглий стіл, ініційований німецьким консульством. І німецький досвід є найкращим прикладом для нас», - переконаний Гліб Пригунов.

Досягаючи стандартів «зеленої» економіки, планується зменшувати газову залежність та забезпечити бережне ставлення до оточуючого середовища. Головне завдання – запровадити європейські стандарти екології та енергозбереження у кожній домівці та приміщеннях підприємств.

«Понад 40 років знадобилося Німеччині, аби позбавитися сміттєвих звалищ. Сподіваюся, нам знадобиться менше, аби втілити європейські стандарти «зеленої» економіки для окремих будинків та громад», - додав голова облради.

Як зазначається, на альтернативне опалення вже перевели комунальні заклади Дніпропетровщини: школи, дитячі садки, лікарні. Зокрема, найбільший обласний лікарняний комплекс на вулиці Космічній, в якій входить дитяча лікарня, пренатальний центр, міська лікарня №8.

Крім того зазначається, що бізнесмени Дніпропетровщини втілюють «озеленення» власних виробництв: відмовляються від газу, втілюють безвідходні виробництва.

Раніше повідомлялось, що Дніпропетровщина - пілотна область в Україні, де запроваджується «зелена економіка».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...