App Store Google Play

На Дніпропетровщині запроваджуються стандарти «зеленої політики області»

24.11.2017 18:30
На Дніпропетровщині запроваджуються стандарти «зеленої політики області»

Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов сприяє запровадженню «зеленої політики області». Про це сьогодні, 24 листопада, повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика у Facebook.

«Дніпропетровська область залишається однією з найбільш забруднених в нашій країні, в регіоні багато підприємств, що наносять шкоду навколишньому середовищу. Сьогодні на цю тему проводили круглий стіл, ініційований німецьким консульством. І німецький досвід є найкращим прикладом для нас», - переконаний Гліб Пригунов.

Досягаючи стандартів «зеленої» економіки, планується зменшувати газову залежність та забезпечити бережне ставлення до оточуючого середовища. Головне завдання – запровадити європейські стандарти екології та енергозбереження у кожній домівці та приміщеннях підприємств.

«Понад 40 років знадобилося Німеччині, аби позбавитися сміттєвих звалищ. Сподіваюся, нам знадобиться менше, аби втілити європейські стандарти «зеленої» економіки для окремих будинків та громад», - додав голова облради.

Як зазначається, на альтернативне опалення вже перевели комунальні заклади Дніпропетровщини: школи, дитячі садки, лікарні. Зокрема, найбільший обласний лікарняний комплекс на вулиці Космічній, в якій входить дитяча лікарня, пренатальний центр, міська лікарня №8.

Крім того зазначається, що бізнесмени Дніпропетровщини втілюють «озеленення» власних виробництв: відмовляються від газу, втілюють безвідходні виробництва.

Раніше повідомлялось, що Дніпропетровщина - пілотна область в Україні, де запроваджується «зелена економіка».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...