App Store Google Play

На Дніпропетровщині запроваджуються стандарти «зеленої політики області»

24 Листопада 18:30
На Дніпропетровщині запроваджуються стандарти «зеленої політики області»

Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов сприяє запровадженню «зеленої політики області». Про це сьогодні, 24 листопада, повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку політика у Facebook.

«Дніпропетровська область залишається однією з найбільш забруднених в нашій країні, в регіоні багато підприємств, що наносять шкоду навколишньому середовищу. Сьогодні на цю тему проводили круглий стіл, ініційований німецьким консульством. І німецький досвід є найкращим прикладом для нас», - переконаний Гліб Пригунов.

Досягаючи стандартів «зеленої» економіки, планується зменшувати газову залежність та забезпечити бережне ставлення до оточуючого середовища. Головне завдання – запровадити європейські стандарти екології та енергозбереження у кожній домівці та приміщеннях підприємств.

«Понад 40 років знадобилося Німеччині, аби позбавитися сміттєвих звалищ. Сподіваюся, нам знадобиться менше, аби втілити європейські стандарти «зеленої» економіки для окремих будинків та громад», - додав голова облради.

Як зазначається, на альтернативне опалення вже перевели комунальні заклади Дніпропетровщини: школи, дитячі садки, лікарні. Зокрема, найбільший обласний лікарняний комплекс на вулиці Космічній, в якій входить дитяча лікарня, пренатальний центр, міська лікарня №8.

Крім того зазначається, що бізнесмени Дніпропетровщини втілюють «озеленення» власних виробництв: відмовляються від газу, втілюють безвідходні виробництва.

Раніше повідомлялось, що Дніпропетровщина - пілотна область в Україні, де запроваджується «зелена економіка».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...