App Store Google Play

Спроби «Дніпрогазу» встановити загальний лічильник в ОСББ визнані неправомірними

23 Листопада 11:00
Спроби «Дніпрогазу» встановити загальний лічильник в ОСББ визнані неправомірними

За рішенням суду, нав’язливі спроби ПАТ «Дніпрогаз» щодо встановлення загальнобудинкового лічильника в ОСББ «Парусний 10» у Дніпрі, є неправомірними. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активістки НГО «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК  «Сучасний дім» Катерини Чижик у Facebook.

ПАТ «Дніпрогаз» подало позов до Господарського суду Дніпропетровської області з вимогою отримати доступ для встановлення загальнобудинкового датчика газу в ОСББ «Парусний 10».

В свою чергу, співвласники багатоквартирного будинку зазначили, що прагнуть встановити лічильники обліку газу в кожній квартирі до першого січня 2018 року. Вони пояснили, що не намагаються відмовити ПАТ «Дніпрогаз» та не відмовляються від комерції обліку, лише наполягають на виконання відповідного законного права.

Декілька разів протягом 216-2017 років працівники ТОВ «Дніпрогаз» приїздили до будинку №10 на проспекті Парусний для того, аби встановити лічильник газу за кошти та за ініціативою Оператора ГРМ. Однак мешканці будинку не дозволили провести цю процедуру, посилаючись на закон, а також тому, що кожна квартира має свій особистий рахунок.  

На думку суду, таке рішення «Дніпрогазу», прийняте без урахування позиції споживачів послуг, є порушенням. Встановлено, що правомірною є позиція мешканців ОСББ «Парусний 10» щодо неможливості підключення до загального датчика.

В результаті, 20 листопада, Господарський суд не задовольнив позов «Дніпрогазу», спираючись на чинне законодавство та Конституцію України. Крім того, господарські витрати у справі покладені на позивача.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра звернулася до нардепа Андрія Денисенка, аби той допоміг розібратися у конфліктній ситуації зі встановленням загальнобудинкових газових лічильників, яка склалася у місті.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...