App Store Google Play

Спроби «Дніпрогазу» встановити загальний лічильник в ОСББ визнані неправомірними

23.11.2017 11:00
Спроби «Дніпрогазу» встановити загальний лічильник в ОСББ визнані неправомірними

За рішенням суду, нав’язливі спроби ПАТ «Дніпрогаз» щодо встановлення загальнобудинкового лічильника в ОСББ «Парусний 10» у Дніпрі, є неправомірними. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активістки НГО «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК  «Сучасний дім» Катерини Чижик у Facebook.

ПАТ «Дніпрогаз» подало позов до Господарського суду Дніпропетровської області з вимогою отримати доступ для встановлення загальнобудинкового датчика газу в ОСББ «Парусний 10».

В свою чергу, співвласники багатоквартирного будинку зазначили, що прагнуть встановити лічильники обліку газу в кожній квартирі до першого січня 2018 року. Вони пояснили, що не намагаються відмовити ПАТ «Дніпрогаз» та не відмовляються від комерції обліку, лише наполягають на виконання відповідного законного права.

Декілька разів протягом 216-2017 років працівники ТОВ «Дніпрогаз» приїздили до будинку №10 на проспекті Парусний для того, аби встановити лічильник газу за кошти та за ініціативою Оператора ГРМ. Однак мешканці будинку не дозволили провести цю процедуру, посилаючись на закон, а також тому, що кожна квартира має свій особистий рахунок.  

На думку суду, таке рішення «Дніпрогазу», прийняте без урахування позиції споживачів послуг, є порушенням. Встановлено, що правомірною є позиція мешканців ОСББ «Парусний 10» щодо неможливості підключення до загального датчика.

В результаті, 20 листопада, Господарський суд не задовольнив позов «Дніпрогазу», спираючись на чинне законодавство та Конституцію України. Крім того, господарські витрати у справі покладені на позивача.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра звернулася до нардепа Андрія Денисенка, аби той допоміг розібратися у конфліктній ситуації зі встановленням загальнобудинкових газових лічильників, яка склалася у місті.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...