App Store Google Play

Спроби «Дніпрогазу» встановити загальний лічильник в ОСББ визнані неправомірними

23.11.2017 11:00
Спроби «Дніпрогазу» встановити загальний лічильник в ОСББ визнані неправомірними

За рішенням суду, нав’язливі спроби ПАТ «Дніпрогаз» щодо встановлення загальнобудинкового лічильника в ОСББ «Парусний 10» у Дніпрі, є неправомірними. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активістки НГО «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК  «Сучасний дім» Катерини Чижик у Facebook.

ПАТ «Дніпрогаз» подало позов до Господарського суду Дніпропетровської області з вимогою отримати доступ для встановлення загальнобудинкового датчика газу в ОСББ «Парусний 10».

В свою чергу, співвласники багатоквартирного будинку зазначили, що прагнуть встановити лічильники обліку газу в кожній квартирі до першого січня 2018 року. Вони пояснили, що не намагаються відмовити ПАТ «Дніпрогаз» та не відмовляються від комерції обліку, лише наполягають на виконання відповідного законного права.

Декілька разів протягом 216-2017 років працівники ТОВ «Дніпрогаз» приїздили до будинку №10 на проспекті Парусний для того, аби встановити лічильник газу за кошти та за ініціативою Оператора ГРМ. Однак мешканці будинку не дозволили провести цю процедуру, посилаючись на закон, а також тому, що кожна квартира має свій особистий рахунок.  

На думку суду, таке рішення «Дніпрогазу», прийняте без урахування позиції споживачів послуг, є порушенням. Встановлено, що правомірною є позиція мешканців ОСББ «Парусний 10» щодо неможливості підключення до загального датчика.

В результаті, 20 листопада, Господарський суд не задовольнив позов «Дніпрогазу», спираючись на чинне законодавство та Конституцію України. Крім того, господарські витрати у справі покладені на позивача.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра звернулася до нардепа Андрія Денисенка, аби той допоміг розібратися у конфліктній ситуації зі встановленням загальнобудинкових газових лічильників, яка склалася у місті.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...