App Store Google Play

На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

23.11.2017 08:00
На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

На Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни на Сході України. Про численні випадки ігнорування закону  повідомляє Дніпроград з посланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Військова прокуратура встановила, що положення закону України про забезпечення соціальних гарантій учасникам війни на Сході країни протягом жовтня – листопада 2017 року не виконуються.

Військові Дніпропетровської області, які впродовж 2017 року виконували службові завдання у Донецькій області, залишаються без статусу учасника бойових дій через те, що командування військової частини досі не оформило належні документи. Окрім того, виплата одноразової грошової допомоги бійцям, які отримали поранення в зоні ведення війни, не здійснюється.

В результаті бездіяльності органів військового управління права військових та членів їх сімей порушуються, а в окремих випадках - умисно ігноруються.

Військовий прокурор Дніпропетровського гарнізону надсилав листи про термінове усунення правопорушень на адресу командування оперативних командувань «Схід», «Південь», «Північ» та командирів військових частин. 

Такі дії загрожують відкриттям кримінального провадження за недбале ставлення до військової служби. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що команда Правозахисної групи «СІЧ» видала першу методичку, що допоможе забезпечити права воїнів, які захищають Україну у новітній Війні за Незалежність.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...