App Store Google Play

На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

23.11.2017 08:00
На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

На Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни на Сході України. Про численні випадки ігнорування закону  повідомляє Дніпроград з посланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Військова прокуратура встановила, що положення закону України про забезпечення соціальних гарантій учасникам війни на Сході країни протягом жовтня – листопада 2017 року не виконуються.

Військові Дніпропетровської області, які впродовж 2017 року виконували службові завдання у Донецькій області, залишаються без статусу учасника бойових дій через те, що командування військової частини досі не оформило належні документи. Окрім того, виплата одноразової грошової допомоги бійцям, які отримали поранення в зоні ведення війни, не здійснюється.

В результаті бездіяльності органів військового управління права військових та членів їх сімей порушуються, а в окремих випадках - умисно ігноруються.

Військовий прокурор Дніпропетровського гарнізону надсилав листи про термінове усунення правопорушень на адресу командування оперативних командувань «Схід», «Південь», «Північ» та командирів військових частин. 

Такі дії загрожують відкриттям кримінального провадження за недбале ставлення до військової служби. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що команда Правозахисної групи «СІЧ» видала першу методичку, що допоможе забезпечити права воїнів, які захищають Україну у новітній Війні за Незалежність.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...