App Store Google Play

На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

23.11.2017 08:00
На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

На Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни на Сході України. Про численні випадки ігнорування закону  повідомляє Дніпроград з посланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Військова прокуратура встановила, що положення закону України про забезпечення соціальних гарантій учасникам війни на Сході країни протягом жовтня – листопада 2017 року не виконуються.

Військові Дніпропетровської області, які впродовж 2017 року виконували службові завдання у Донецькій області, залишаються без статусу учасника бойових дій через те, що командування військової частини досі не оформило належні документи. Окрім того, виплата одноразової грошової допомоги бійцям, які отримали поранення в зоні ведення війни, не здійснюється.

В результаті бездіяльності органів військового управління права військових та членів їх сімей порушуються, а в окремих випадках - умисно ігноруються.

Військовий прокурор Дніпропетровського гарнізону надсилав листи про термінове усунення правопорушень на адресу командування оперативних командувань «Схід», «Південь», «Північ» та командирів військових частин. 

Такі дії загрожують відкриттям кримінального провадження за недбале ставлення до військової служби. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що команда Правозахисної групи «СІЧ» видала першу методичку, що допоможе забезпечити права воїнів, які захищають Україну у новітній Війні за Незалежність.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...