App Store Google Play

На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

23 Листопада 08:00
На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

На Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни на Сході України. Про численні випадки ігнорування закону  повідомляє Дніпроград з посланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Військова прокуратура встановила, що положення закону України про забезпечення соціальних гарантій учасникам війни на Сході країни протягом жовтня – листопада 2017 року не виконуються.

Військові Дніпропетровської області, які впродовж 2017 року виконували службові завдання у Донецькій області, залишаються без статусу учасника бойових дій через те, що командування військової частини досі не оформило належні документи. Окрім того, виплата одноразової грошової допомоги бійцям, які отримали поранення в зоні ведення війни, не здійснюється.

В результаті бездіяльності органів військового управління права військових та членів їх сімей порушуються, а в окремих випадках - умисно ігноруються.

Військовий прокурор Дніпропетровського гарнізону надсилав листи про термінове усунення правопорушень на адресу командування оперативних командувань «Схід», «Південь», «Північ» та командирів військових частин. 

Такі дії загрожують відкриттям кримінального провадження за недбале ставлення до військової служби. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що команда Правозахисної групи «СІЧ» видала першу методичку, що допоможе забезпечити права воїнів, які захищають Україну у новітній Війні за Незалежність.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...