App Store Google Play

У Дніпропетровській облраді обговорили проект бюджету на наступний рік

22.11.2017 09:40
У Дніпропетровській облраді обговорили проект бюджету на наступний рік

Вчора, 21 листопада, Президія обласної ради обговорила проект бюджету на наступний рік. Його прийняття планується вже 1 грудня на наступній сесії. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу облради.

«Прийняття бюджету за місяць до наступного року дозволяє провести тендери вже в лютому і розпочати більшість робіт з березня. Таким чином, ми мінімізуємо ризик невикористання бюджету. Все заплановане на рік має бути виконаним у позначений термін», - прокоментував Гліб Пригунов, голова обласної ради.

Отже, бюджет розвитку області цього року зріс у порівнянні з минулим роком з 1,2 млрд до 1,7 млрд гривень. Кошти бюджету розвитку планується спрямувати, перш за все, на проекти і програми, які забезпечать найбільший економічний чи соціальний ефект для області: ремонт доріг, будівництво і реконструкцію, шкіл, лікарень, дитсадків, водоводів, придбання сучасного медичного обладнання.

За рахунок обласного екологічного фонду планується продовжити виконання природоохоронних заходів, серед яких: ліквідації наслідків підтоплення, розчистка річок, утилізація відходів, збереження природно-заповідного фонду області, розбудова системи екологічного моніторингу.

Що стосується субвенцій з державного бюджету, їх обсяг на програми соціального захисту збільшився на 5%, а завдяки медичній субвенції обласна рада планує збільшити витрати на ліки та харчування в лікарнях на 25%. На ремонт доріг з держбюджету також виділено більше коштів, в минулому році це було 13 млн, цього року – 16 млн гривень.

«Бюджет наступного року буде збалансований і дозволить забезпечити всі виплати зростаючих заробітних плат, соціальних виплат, згідно законодавства, та реалізацію низки регіональних програм, таких як «ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ», «ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ» та інші», - підкреслив Гліб Пригунов.

На сесію обласної ради має бути винесена для затвердження вперше розроблена Стратегія енергозбереження, енергоефективності та розвитку відновлювальних джерел енергії, нова програма Інтенсифікації розвитку малого та середнього підприємництва, рішення про виділення землі АТОвцям та грошей на виготовлення для цього документів, передачу низки ПТУ на баланс обласній раді тощо.

Нагадаємо, вчора також відбулося засідання комісії облради з питань ЖКГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...