App Store Google Play

На Дніпропетровщині витратили п’яту частину коштів схвалених на боротьбу зі СНІДом

22.11.2017 08:00
На Дніпропетровщині витратили п’яту частину коштів схвалених на боротьбу зі  СНІДом

У Дніпропетровській області діє програма «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015-2019 р.». Один із її напрямів – протидія ВІЛ/СНІДу, фінансується за рахунок обласного бюджету. Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації проаналізували, на що йдуть кошти, інформує Дніпроград.

З обласного бюджету Дніпропетровщини прогнозували виділити 600 тис. грн. Ці гроші планували витратити  на заходи профілактичного та лікувального характеру.

  • Втім, на початку року виділена сума становила 770 тис. грн. У серпні її збільшили до 833 тис. грн., що більше, ніж на третину від прогнозованого. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – По факту ж, з усіх затверджених грошей за півроку витратили менше чверті – 162 тис. грн.

Касові видатки свідчать, що кошти йдуть на заходи профілактичної спрямованості. До них входить надання доступу вагітним жінкам до консультації та тестування на ВІЛ-інфекцію і доступ населення до консультування.

  • Ми отримуємо вже готові медикаменти. – пояснює головний бухгалтер Дніпропетровського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом – Неля Забуга. – Закупки робить Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. У I-півріччі ми отримали тести-системи та реагенти для новонароджених на суму 162 тис. грн. А за підсумками 9 місяців план вже майже виконано. Тобто у нас все під контролем.

Аналітики зауважують, що в порівнянні з минулим роком грошей витратили менше. Загалом, другий рік поспіль державних коштів на цю програму виділяють більше, ніж прогнозують. Натомість поки не витратили і половини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...