App Store Google Play

На Дніпропетровщині витратили п’яту частину коштів схвалених на боротьбу зі СНІДом

22 Листопада 08:00
На Дніпропетровщині витратили п’яту частину коштів схвалених на боротьбу зі  СНІДом

У Дніпропетровській області діє програма «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015-2019 р.». Один із її напрямів – протидія ВІЛ/СНІДу, фінансується за рахунок обласного бюджету. Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації проаналізували, на що йдуть кошти, інформує Дніпроград.

З обласного бюджету Дніпропетровщини прогнозували виділити 600 тис. грн. Ці гроші планували витратити  на заходи профілактичного та лікувального характеру.

  • Втім, на початку року виділена сума становила 770 тис. грн. У серпні її збільшили до 833 тис. грн., що більше, ніж на третину від прогнозованого. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – По факту ж, з усіх затверджених грошей за півроку витратили менше чверті – 162 тис. грн.

Касові видатки свідчать, що кошти йдуть на заходи профілактичної спрямованості. До них входить надання доступу вагітним жінкам до консультації та тестування на ВІЛ-інфекцію і доступ населення до консультування.

  • Ми отримуємо вже готові медикаменти. – пояснює головний бухгалтер Дніпропетровського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом – Неля Забуга. – Закупки робить Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. У I-півріччі ми отримали тести-системи та реагенти для новонароджених на суму 162 тис. грн. А за підсумками 9 місяців план вже майже виконано. Тобто у нас все під контролем.

Аналітики зауважують, що в порівнянні з минулим роком грошей витратили менше. Загалом, другий рік поспіль державних коштів на цю програму виділяють більше, ніж прогнозують. Натомість поки не витратили і половини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...