App Store Google Play

На Дніпропетровщині витратили п’яту частину коштів схвалених на боротьбу зі СНІДом

22.11.2017 08:00
На Дніпропетровщині витратили п’яту частину коштів схвалених на боротьбу зі  СНІДом

У Дніпропетровській області діє програма «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015-2019 р.». Один із її напрямів – протидія ВІЛ/СНІДу, фінансується за рахунок обласного бюджету. Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації проаналізували, на що йдуть кошти, інформує Дніпроград.

З обласного бюджету Дніпропетровщини прогнозували виділити 600 тис. грн. Ці гроші планували витратити  на заходи профілактичного та лікувального характеру.

  • Втім, на початку року виділена сума становила 770 тис. грн. У серпні її збільшили до 833 тис. грн., що більше, ніж на третину від прогнозованого. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – По факту ж, з усіх затверджених грошей за півроку витратили менше чверті – 162 тис. грн.

Касові видатки свідчать, що кошти йдуть на заходи профілактичної спрямованості. До них входить надання доступу вагітним жінкам до консультації та тестування на ВІЛ-інфекцію і доступ населення до консультування.

  • Ми отримуємо вже готові медикаменти. – пояснює головний бухгалтер Дніпропетровського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом – Неля Забуга. – Закупки робить Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. У I-півріччі ми отримали тести-системи та реагенти для новонароджених на суму 162 тис. грн. А за підсумками 9 місяців план вже майже виконано. Тобто у нас все під контролем.

Аналітики зауважують, що в порівнянні з минулим роком грошей витратили менше. Загалом, другий рік поспіль державних коштів на цю програму виділяють більше, ніж прогнозують. Натомість поки не витратили і половини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...