App Store Google Play

На Дніпропетровщині витратили п’яту частину коштів схвалених на боротьбу зі СНІДом

22.11.2017 08:00
На Дніпропетровщині витратили п’яту частину коштів схвалених на боротьбу зі  СНІДом

У Дніпропетровській області діє програма «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015-2019 р.». Один із її напрямів – протидія ВІЛ/СНІДу, фінансується за рахунок обласного бюджету. Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації проаналізували, на що йдуть кошти, інформує Дніпроград.

З обласного бюджету Дніпропетровщини прогнозували виділити 600 тис. грн. Ці гроші планували витратити  на заходи профілактичного та лікувального характеру.

  • Втім, на початку року виділена сума становила 770 тис. грн. У серпні її збільшили до 833 тис. грн., що більше, ніж на третину від прогнозованого. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – По факту ж, з усіх затверджених грошей за півроку витратили менше чверті – 162 тис. грн.

Касові видатки свідчать, що кошти йдуть на заходи профілактичної спрямованості. До них входить надання доступу вагітним жінкам до консультації та тестування на ВІЛ-інфекцію і доступ населення до консультування.

  • Ми отримуємо вже готові медикаменти. – пояснює головний бухгалтер Дніпропетровського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом – Неля Забуга. – Закупки робить Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. У I-півріччі ми отримали тести-системи та реагенти для новонароджених на суму 162 тис. грн. А за підсумками 9 місяців план вже майже виконано. Тобто у нас все під контролем.

Аналітики зауважують, що в порівнянні з минулим роком грошей витратили менше. Загалом, другий рік поспіль державних коштів на цю програму виділяють більше, ніж прогнозують. Натомість поки не витратили і половини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...