App Store Google Play

За три роки українські військові отримали близько п'яти тисяч квартир

21.11.2017 08:00
За три роки українські військові отримали близько п'яти тисяч квартир

За останні три роки держава подарувала ключі від нових квартир для понад п'яти тисяч військовослужбовців. Про це під час візиту у Дніпро повідомив Петро Порошенко, передає Дніпроград.

"За ці три роки ми вручили загалом військовослужбовцям Міністерства оборони, Національної гвардії, поліції, Служби безпеки, прикордонникам, Спеціальній службі на транспортні більше 5 тис. квартир", - наголосив президент.

При цьому, Петро Порошенко зауважив, що 90% з тих, хто отримав ці квартири, мають статус учасника АТО. 

Окрім цього, глава держави також зазначив, що протягом наступного року буде побудовано 184 нових гуртожитка для військових. 

"Той, хто присвятив своє життя захисту Батьківщини, повинен мати гідне грошове забезпечення та соціально-побутові умови. Як верховний головнокомандувач, я ініціював масштабний проект з будівництва сучасних гуртожитків для контрактників, бо назвати це казармами язик не повертається", - сказав президент.

За його словами, це будуть абсолютно нові проекти за рахунок державного бюджету.

"Генеральний прокурор забезпечив повернення до державного бюджету коштів, вкрадених попереднім президентом. За рахунок цих коштів вже цього й наступного років буде побудовано 91 гуртожиток, в першу чергу для бойових підрозділів української армії. В другій половині 2018 року – ще 93 приміщення", - підсумував Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко під час візиту у Дніпро вшанував пам'ять загиблих під час Революції Гідності та війни на Донбасі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...