App Store Google Play

За три роки українські військові отримали близько п'яти тисяч квартир

21.11.2017 08:00
За три роки українські військові отримали близько п'яти тисяч квартир

За останні три роки держава подарувала ключі від нових квартир для понад п'яти тисяч військовослужбовців. Про це під час візиту у Дніпро повідомив Петро Порошенко, передає Дніпроград.

"За ці три роки ми вручили загалом військовослужбовцям Міністерства оборони, Національної гвардії, поліції, Служби безпеки, прикордонникам, Спеціальній службі на транспортні більше 5 тис. квартир", - наголосив президент.

При цьому, Петро Порошенко зауважив, що 90% з тих, хто отримав ці квартири, мають статус учасника АТО. 

Окрім цього, глава держави також зазначив, що протягом наступного року буде побудовано 184 нових гуртожитка для військових. 

"Той, хто присвятив своє життя захисту Батьківщини, повинен мати гідне грошове забезпечення та соціально-побутові умови. Як верховний головнокомандувач, я ініціював масштабний проект з будівництва сучасних гуртожитків для контрактників, бо назвати це казармами язик не повертається", - сказав президент.

За його словами, це будуть абсолютно нові проекти за рахунок державного бюджету.

"Генеральний прокурор забезпечив повернення до державного бюджету коштів, вкрадених попереднім президентом. За рахунок цих коштів вже цього й наступного років буде побудовано 91 гуртожиток, в першу чергу для бойових підрозділів української армії. В другій половині 2018 року – ще 93 приміщення", - підсумував Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко під час візиту у Дніпро вшанував пам'ять загиблих під час Революції Гідності та війни на Донбасі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...