App Store Google Play

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні не закуповують ліки для онкохворих

21.11.2017 18:30
У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні не закуповують ліки для онкохворих

Сьогодні, 21 листопада, на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні не зміг пояснити, чому кошти, надані з бюджету області на придбання ліків онкохворим пацієнтам досі не використані. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення засідання – Дніпропетровської облради.

Обласний депутат Оксана Томчук пояснила, що волонтери обласної дитячої клінічної лікарні, у якій проходять лікування онкохворі діти, звернулися у зв’язку з постійними перебоями в постачанні необхідних препаратів. Проблема в тому, що препарати для лікування взагалі не закуповуються.

В департаменті охорони здоров'я ДніпроОДА зазначали, що не можуть забезпечити лікарні грошима в повному обсягу, адже суми для лікування кожного пацієнта дуже значні. Однак головні лікарі можуть діяти ефективно - співпрацювати з благодійними організаціями та раціонально розпоряджатися коштами.

Наразі в обласній дитячій клінічній лікарні два з шести мільйонів гривень, виділених з бюджету області, не освоєні. Крім того, керівники лікарні чотири рази оголошували тендер на шприці, однак всі рази самостійного його відміняли.

«Ситуація не вкладається в розумінні рамки, адже батьки мають купувати ліки та збирати кошти на операції для свої тяжкохворих дітей, в той же час як лікарня постійно відміняє тендер», - зазначила Оксана Томчук.

Головний лікар не зміг пояснити причини відміни торгів, апелюючи до того, що таким рішенням сприяв Антимонопольний комітет. Документальне розпорядження він обіцяв надати під час наступного засідання комісії.

Комісія зобов’язала головного лікаря обласної клінічної лікарні представити двостороннє листування  з Антимонопольним комітетом.

Нагадаємо, що це питання піднімалося і на минулій постійній комісії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...