App Store Google Play

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні не закуповують ліки для онкохворих

21 Листопада 18:30
У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні не закуповують ліки для онкохворих

Сьогодні, 21 листопада, на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні не зміг пояснити, чому кошти, надані з бюджету області на придбання ліків онкохворим пацієнтам досі не використані. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення засідання – Дніпропетровської облради.

Обласний депутат Оксана Томчук пояснила, що волонтери обласної дитячої клінічної лікарні, у якій проходять лікування онкохворі діти, звернулися у зв’язку з постійними перебоями в постачанні необхідних препаратів. Проблема в тому, що препарати для лікування взагалі не закуповуються.

В департаменті охорони здоров'я ДніпроОДА зазначали, що не можуть забезпечити лікарні грошима в повному обсягу, адже суми для лікування кожного пацієнта дуже значні. Однак головні лікарі можуть діяти ефективно - співпрацювати з благодійними організаціями та раціонально розпоряджатися коштами.

Наразі в обласній дитячій клінічній лікарні два з шести мільйонів гривень, виділених з бюджету області, не освоєні. Крім того, керівники лікарні чотири рази оголошували тендер на шприці, однак всі рази самостійного його відміняли.

«Ситуація не вкладається в розумінні рамки, адже батьки мають купувати ліки та збирати кошти на операції для свої тяжкохворих дітей, в той же час як лікарня постійно відміняє тендер», - зазначила Оксана Томчук.

Головний лікар не зміг пояснити причини відміни торгів, апелюючи до того, що таким рішенням сприяв Антимонопольний комітет. Документальне розпорядження він обіцяв надати під час наступного засідання комісії.

Комісія зобов’язала головного лікаря обласної клінічної лікарні представити двостороннє листування  з Антимонопольним комітетом.

Нагадаємо, що це питання піднімалося і на минулій постійній комісії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...