App Store Google Play

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні не закуповують ліки для онкохворих

21.11.2017 18:30
У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні не закуповують ліки для онкохворих

Сьогодні, 21 листопада, на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні не зміг пояснити, чому кошти, надані з бюджету області на придбання ліків онкохворим пацієнтам досі не використані. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення засідання – Дніпропетровської облради.

Обласний депутат Оксана Томчук пояснила, що волонтери обласної дитячої клінічної лікарні, у якій проходять лікування онкохворі діти, звернулися у зв’язку з постійними перебоями в постачанні необхідних препаратів. Проблема в тому, що препарати для лікування взагалі не закуповуються.

В департаменті охорони здоров'я ДніпроОДА зазначали, що не можуть забезпечити лікарні грошима в повному обсягу, адже суми для лікування кожного пацієнта дуже значні. Однак головні лікарі можуть діяти ефективно - співпрацювати з благодійними організаціями та раціонально розпоряджатися коштами.

Наразі в обласній дитячій клінічній лікарні два з шести мільйонів гривень, виділених з бюджету області, не освоєні. Крім того, керівники лікарні чотири рази оголошували тендер на шприці, однак всі рази самостійного його відміняли.

«Ситуація не вкладається в розумінні рамки, адже батьки мають купувати ліки та збирати кошти на операції для свої тяжкохворих дітей, в той же час як лікарня постійно відміняє тендер», - зазначила Оксана Томчук.

Головний лікар не зміг пояснити причини відміни торгів, апелюючи до того, що таким рішенням сприяв Антимонопольний комітет. Документальне розпорядження він обіцяв надати під час наступного засідання комісії.

Комісія зобов’язала головного лікаря обласної клінічної лікарні представити двостороннє листування  з Антимонопольним комітетом.

Нагадаємо, що це питання піднімалося і на минулій постійній комісії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...