App Store Google Play

Комісія з ЖКГ обговорила проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині

21.11.2017 20:30
Комісія з ЖКГ обговорила проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині

Сьогодні, 21 листопада, на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та ЖКГ обговорили проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині, які потребують ремонтну. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення засідання – Дніпропетровської облради.

Ремонт об'єктів водопостачання в області - один з пунктів програми «Питна вода», яка діє з 2006 року.

«У 2017 році за програмою «Питна вода» передбачалось виділення  550 мільйонів гривень, однак чомусь цю суму вирішили зменшити вдвічі. Тому з запланованих 25 об’єктів  повністю налагодили проблеми з водопостачанням наразі  вдалося лише в чотирьох. Потрібно зрозуміти, чому цю сферу вирішили недофінансовувати», - зазначив директор департаменту ЖКГ  та будівництва ДніпроОДА Андрій Коломоєць.

Обласний депутат Оксана Томчук вирішила подати по одному запиту до управління фінансів та бюджетної комісії з приводу недофінансування, аби з’ясувати, чому передбачені  550 тисяч гривень не були надані в повному обсязі.

Крім того, одним з завдань є створення рекомендації департаменту ЖКГ, яке стосується надання пріоритету у фінансуванні саме тим об'єктам, ремонт яких вже розпочато.

«Забезпечення доступу до питної води має першочергове значення . Тому ми відповідаємо, щоб програма виконувалася. Потрібно отримати необхідні кошти, щоб освоїти їх на всі заплановані об'єкти», - підкреслив адвокат Віталій Погосян.

Раніше повідомлялось, що заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату Валерій Безус запропонував проектну ідею щодо розвитку системи водопостачання Верхньодніпровського району та міста Вільногірськ Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...