App Store Google Play

Комісія з ЖКГ обговорила проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині

21.11.2017 20:30
Комісія з ЖКГ обговорила проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині

Сьогодні, 21 листопада, на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та ЖКГ обговорили проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині, які потребують ремонтну. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення засідання – Дніпропетровської облради.

Ремонт об'єктів водопостачання в області - один з пунктів програми «Питна вода», яка діє з 2006 року.

«У 2017 році за програмою «Питна вода» передбачалось виділення  550 мільйонів гривень, однак чомусь цю суму вирішили зменшити вдвічі. Тому з запланованих 25 об’єктів  повністю налагодили проблеми з водопостачанням наразі  вдалося лише в чотирьох. Потрібно зрозуміти, чому цю сферу вирішили недофінансовувати», - зазначив директор департаменту ЖКГ  та будівництва ДніпроОДА Андрій Коломоєць.

Обласний депутат Оксана Томчук вирішила подати по одному запиту до управління фінансів та бюджетної комісії з приводу недофінансування, аби з’ясувати, чому передбачені  550 тисяч гривень не були надані в повному обсязі.

Крім того, одним з завдань є створення рекомендації департаменту ЖКГ, яке стосується надання пріоритету у фінансуванні саме тим об'єктам, ремонт яких вже розпочато.

«Забезпечення доступу до питної води має першочергове значення . Тому ми відповідаємо, щоб програма виконувалася. Потрібно отримати необхідні кошти, щоб освоїти їх на всі заплановані об'єкти», - підкреслив адвокат Віталій Погосян.

Раніше повідомлялось, що заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату Валерій Безус запропонував проектну ідею щодо розвитку системи водопостачання Верхньодніпровського району та міста Вільногірськ Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...