App Store Google Play

Комісія з ЖКГ обговорила проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині

21 Листопада 20:30
Комісія з ЖКГ обговорила проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині

Сьогодні, 21 листопада, на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та ЖКГ обговорили проблему недофінансування об'єктів водопостачання на Дніпропетровщині, які потребують ремонтну. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення засідання – Дніпропетровської облради.

Ремонт об'єктів водопостачання в області - один з пунктів програми «Питна вода», яка діє з 2006 року.

«У 2017 році за програмою «Питна вода» передбачалось виділення  550 мільйонів гривень, однак чомусь цю суму вирішили зменшити вдвічі. Тому з запланованих 25 об’єктів  повністю налагодили проблеми з водопостачанням наразі  вдалося лише в чотирьох. Потрібно зрозуміти, чому цю сферу вирішили недофінансовувати», - зазначив директор департаменту ЖКГ  та будівництва ДніпроОДА Андрій Коломоєць.

Обласний депутат Оксана Томчук вирішила подати по одному запиту до управління фінансів та бюджетної комісії з приводу недофінансування, аби з’ясувати, чому передбачені  550 тисяч гривень не були надані в повному обсязі.

Крім того, одним з завдань є створення рекомендації департаменту ЖКГ, яке стосується надання пріоритету у фінансуванні саме тим об'єктам, ремонт яких вже розпочато.

«Забезпечення доступу до питної води має першочергове значення . Тому ми відповідаємо, щоб програма виконувалася. Потрібно отримати необхідні кошти, щоб освоїти їх на всі заплановані об'єкти», - підкреслив адвокат Віталій Погосян.

Раніше повідомлялось, що заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату Валерій Безус запропонував проектну ідею щодо розвитку системи водопостачання Верхньодніпровського району та міста Вільногірськ Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...