App Store Google Play

Дніпрян запрошують на екскурсію, аби зібрати кошти для воїнів

20.11.2017 11:20
Дніпрян запрошують на екскурсію, аби зібрати кошти для воїнів

Дніпрян запрошують на благодійну історичну екскурсію містом, аби зібрати кошти для воїнів зі Сходу України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

"Ми зустрічаємося, весело та інформативно гуляємо містом, а у кінці я дістаю скриньку і всі охочі жертвують гроші, які я потім передаю для допомоги нашим героям на фронті. Запрошуйте всіх друзів, буде цікаво", - зазначив організатор Юрій Фанигін.

Окрім того, екскурсія абсолютно безкоштовна, її може відвідати кожен охочий.

На гостей чекає унікальний маршрут, якого ще не було. Шлях пролягатиме по кільцю через всію територію колишніх - ніжного та верхнього Троїцьких ринків.

Розповідь екскурсовода стосуватиметься історичних будівель, що сховані на тлі сучасності та історій людей про яких, нажаль, забувають. Торговельне серце Катеринослава чекає на відвідувачів.

Захід відбудеться у неділю, 26 листопада. Місце збору: площа навпроти Свято-Троїцького собору. Початок: 13.00. Тривалість: 1,5 - 2 години.

"Не забудьте тепло вдітися, зручно взутися та взяти з дому посмішку", - додали організатори.

Нагадаємо, що ідея проведення такого заходу виникла з осені 2014 року і стала традиційною. Тоді вперше долучилися друзі та дописувачі з соціальних мереж.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...