App Store Google Play

Дніпрян запрошують на екскурсію, аби зібрати кошти для воїнів

20.11.2017 11:20
Дніпрян запрошують на екскурсію, аби зібрати кошти для воїнів

Дніпрян запрошують на благодійну історичну екскурсію містом, аби зібрати кошти для воїнів зі Сходу України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

"Ми зустрічаємося, весело та інформативно гуляємо містом, а у кінці я дістаю скриньку і всі охочі жертвують гроші, які я потім передаю для допомоги нашим героям на фронті. Запрошуйте всіх друзів, буде цікаво", - зазначив організатор Юрій Фанигін.

Окрім того, екскурсія абсолютно безкоштовна, її може відвідати кожен охочий.

На гостей чекає унікальний маршрут, якого ще не було. Шлях пролягатиме по кільцю через всію територію колишніх - ніжного та верхнього Троїцьких ринків.

Розповідь екскурсовода стосуватиметься історичних будівель, що сховані на тлі сучасності та історій людей про яких, нажаль, забувають. Торговельне серце Катеринослава чекає на відвідувачів.

Захід відбудеться у неділю, 26 листопада. Місце збору: площа навпроти Свято-Троїцького собору. Початок: 13.00. Тривалість: 1,5 - 2 години.

"Не забудьте тепло вдітися, зручно взутися та взяти з дому посмішку", - додали організатори.

Нагадаємо, що ідея проведення такого заходу виникла з осені 2014 року і стала традиційною. Тоді вперше долучилися друзі та дописувачі з соціальних мереж.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...