App Store Google Play

Дніпрян запрошують на екскурсію, аби зібрати кошти для воїнів

20.11.2017 11:20
Дніпрян запрошують на екскурсію, аби зібрати кошти для воїнів

Дніпрян запрошують на благодійну історичну екскурсію містом, аби зібрати кошти для воїнів зі Сходу України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

"Ми зустрічаємося, весело та інформативно гуляємо містом, а у кінці я дістаю скриньку і всі охочі жертвують гроші, які я потім передаю для допомоги нашим героям на фронті. Запрошуйте всіх друзів, буде цікаво", - зазначив організатор Юрій Фанигін.

Окрім того, екскурсія абсолютно безкоштовна, її може відвідати кожен охочий.

На гостей чекає унікальний маршрут, якого ще не було. Шлях пролягатиме по кільцю через всію територію колишніх - ніжного та верхнього Троїцьких ринків.

Розповідь екскурсовода стосуватиметься історичних будівель, що сховані на тлі сучасності та історій людей про яких, нажаль, забувають. Торговельне серце Катеринослава чекає на відвідувачів.

Захід відбудеться у неділю, 26 листопада. Місце збору: площа навпроти Свято-Троїцького собору. Початок: 13.00. Тривалість: 1,5 - 2 години.

"Не забудьте тепло вдітися, зручно взутися та взяти з дому посмішку", - додали організатори.

Нагадаємо, що ідея проведення такого заходу виникла з осені 2014 року і стала традиційною. Тоді вперше долучилися друзі та дописувачі з соціальних мереж.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...