App Store Google Play

У Дніпрі у ЦНАПі «Лівобережний» запровадили нові сучасні послуги

19.11.2017 08:00
У Дніпрі у ЦНАПі «Лівобережний» запровадили нові сучасні послуги

У центрі надання адміністративних послуг «Лівобережний», що на Слобожанському проспекті, 31д, запровадили нові сучасні послуги. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

Відтепер тут можна оформити цифровий підпис, а за кілька тижнів у ЦНАПі почнуть оформлювати та видавати закордонні біометричні паспорти.

«Тут дуже важливою є позиція місцевої влади, адже необхідне обладнання закуповують за кошти місцевих бюджетів», – зазначив керівник міграційної служби Максим Соколюк.

У центрі обладнали дві станції зі сканерами відбитків пальців і паспортів, фотоапарати та пристрої для оформлення електронного підпису. У середньому дві такі станції щодоби зможуть обслуговувати до 150 клієнтів. Середній час процедури – близько 15 хвилин.

Також у ЦНАПі працює електронна черга. Нова послуга допоможе зменшити напругу, що виникла з оформленням документів після ухвалення безвізового режиму для України.

«Цього місяця – річниця роботи нашого ЦНАПу. Сподіваємося, що до наступної у нас також збільшиться кількість станцій для видачі закордонних паспортів. Також віднині у ЦНАПі «Лівобережний» можна отримати електронний підпис від Міністерства юстиції. Раніше треба було йти до міністерства», – розповіла в.о. заступника мера Дніпра Яніка Мерило.

За її словами, оформленням електронних підписів у ЦНАПі займається фахівець Міністерства юстиції.

Зазначимо, що у ЦНАПі «Лівобережний» можна отримувати не лише адміністративні послуги, а й водійські посвідчення. Крім того, тут можна оформити документи на авто. За даними статистики, 94% клієнтів ЦНАПу задоволені якістю обслуговування.

Раніше повідомлялося, Дніпровський лівобережний центр надання адміністративних послуг є одним з найкращих у країні. Про це заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов під час візиту до Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...