App Store Google Play

У Дніпрі у ЦНАПі «Лівобережний» запровадили нові сучасні послуги

19.11.2017 08:00
У Дніпрі у ЦНАПі «Лівобережний» запровадили нові сучасні послуги

У центрі надання адміністративних послуг «Лівобережний», що на Слобожанському проспекті, 31д, запровадили нові сучасні послуги. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

Відтепер тут можна оформити цифровий підпис, а за кілька тижнів у ЦНАПі почнуть оформлювати та видавати закордонні біометричні паспорти.

«Тут дуже важливою є позиція місцевої влади, адже необхідне обладнання закуповують за кошти місцевих бюджетів», – зазначив керівник міграційної служби Максим Соколюк.

У центрі обладнали дві станції зі сканерами відбитків пальців і паспортів, фотоапарати та пристрої для оформлення електронного підпису. У середньому дві такі станції щодоби зможуть обслуговувати до 150 клієнтів. Середній час процедури – близько 15 хвилин.

Також у ЦНАПі працює електронна черга. Нова послуга допоможе зменшити напругу, що виникла з оформленням документів після ухвалення безвізового режиму для України.

«Цього місяця – річниця роботи нашого ЦНАПу. Сподіваємося, що до наступної у нас також збільшиться кількість станцій для видачі закордонних паспортів. Також віднині у ЦНАПі «Лівобережний» можна отримати електронний підпис від Міністерства юстиції. Раніше треба було йти до міністерства», – розповіла в.о. заступника мера Дніпра Яніка Мерило.

За її словами, оформленням електронних підписів у ЦНАПі займається фахівець Міністерства юстиції.

Зазначимо, що у ЦНАПі «Лівобережний» можна отримувати не лише адміністративні послуги, а й водійські посвідчення. Крім того, тут можна оформити документи на авто. За даними статистики, 94% клієнтів ЦНАПу задоволені якістю обслуговування.

Раніше повідомлялося, Дніпровський лівобережний центр надання адміністративних послуг є одним з найкращих у країні. Про це заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов під час візиту до Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...