App Store Google Play

У Дніпрі обговорили інвестиційні стимули для індустріальних парків України

18.11.2017 15:45
У Дніпрі обговорили інвестиційні стимули для індустріальних парків України

В рамках DEF-2017 у Дніпрі пройшов «круглий стіл» з приводу залучення інвестицій як інструменту індустріальних парків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку«Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

У відвертій розмові представники індустріальних парків з Дніпропетровської, Сумської, Вінницької, Полтавської, Київської та Львівської областей розглянули різні шляхи фінансування та інвестиційні стимули для нових виробництв в індустріальних парках. Жвава дискусія між практиками точилась навколо обговорення механізмів залучення інвесторів та наповнення індустріальних парків в Україні.

Особливу увагу присутніх привернув проект створення в Дніпрі індустріального парку на Слобожанському проспекті – «INDUSTRIAL FORPOST», який представила керівник проекту «Агентства розвитку Дніпра» Олена Іваницька.

Ґрунтовний підхід, інноваційні рішення в деяких питаннях (наприклад, назвати вулицю на ім’я Стіва Джобса, бо ІT-кластер Дніпра вже цікавить розміщення у індустріальному парку та ін.) викликали схвальні відгуки.

Резюмуючи, колега з Вінниці визнав, що цей масштабний проект гідний такого міста, як Дніпро. Міста, відомого, як форпост української державності. Та невдовзі Дніпро має всі шанси стати й індустріальним форпостом.

Нагадаємо, що фахівці «Агентства розвитку Дніпра» та бізнес-делегація з Китаю обговорили наповнення індустріального парку.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...