App Store Google Play

У Дніпрі обговорили інвестиційні стимули для індустріальних парків України

18.11.2017 15:45
У Дніпрі обговорили інвестиційні стимули для індустріальних парків України

В рамках DEF-2017 у Дніпрі пройшов «круглий стіл» з приводу залучення інвестицій як інструменту індустріальних парків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку«Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

У відвертій розмові представники індустріальних парків з Дніпропетровської, Сумської, Вінницької, Полтавської, Київської та Львівської областей розглянули різні шляхи фінансування та інвестиційні стимули для нових виробництв в індустріальних парках. Жвава дискусія між практиками точилась навколо обговорення механізмів залучення інвесторів та наповнення індустріальних парків в Україні.

Особливу увагу присутніх привернув проект створення в Дніпрі індустріального парку на Слобожанському проспекті – «INDUSTRIAL FORPOST», який представила керівник проекту «Агентства розвитку Дніпра» Олена Іваницька.

Ґрунтовний підхід, інноваційні рішення в деяких питаннях (наприклад, назвати вулицю на ім’я Стіва Джобса, бо ІT-кластер Дніпра вже цікавить розміщення у індустріальному парку та ін.) викликали схвальні відгуки.

Резюмуючи, колега з Вінниці визнав, що цей масштабний проект гідний такого міста, як Дніпро. Міста, відомого, як форпост української державності. Та невдовзі Дніпро має всі шанси стати й індустріальним форпостом.

Нагадаємо, що фахівці «Агентства розвитку Дніпра» та бізнес-делегація з Китаю обговорили наповнення індустріального парку.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...