App Store Google Play

У Дніпрі обговорили інвестиційні стимули для індустріальних парків України

18 Листопада 15:45
У Дніпрі обговорили інвестиційні стимули для індустріальних парків України

В рамках DEF-2017 у Дніпрі пройшов «круглий стіл» з приводу залучення інвестицій як інструменту індустріальних парків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку«Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

У відвертій розмові представники індустріальних парків з Дніпропетровської, Сумської, Вінницької, Полтавської, Київської та Львівської областей розглянули різні шляхи фінансування та інвестиційні стимули для нових виробництв в індустріальних парках. Жвава дискусія між практиками точилась навколо обговорення механізмів залучення інвесторів та наповнення індустріальних парків в Україні.

Особливу увагу присутніх привернув проект створення в Дніпрі індустріального парку на Слобожанському проспекті – «INDUSTRIAL FORPOST», який представила керівник проекту «Агентства розвитку Дніпра» Олена Іваницька.

Ґрунтовний підхід, інноваційні рішення в деяких питаннях (наприклад, назвати вулицю на ім’я Стіва Джобса, бо ІT-кластер Дніпра вже цікавить розміщення у індустріальному парку та ін.) викликали схвальні відгуки.

Резюмуючи, колега з Вінниці визнав, що цей масштабний проект гідний такого міста, як Дніпро. Міста, відомого, як форпост української державності. Та невдовзі Дніпро має всі шанси стати й індустріальним форпостом.

Нагадаємо, що фахівці «Агентства розвитку Дніпра» та бізнес-делегація з Китаю обговорили наповнення індустріального парку.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...