App Store Google Play

У Дніпрі обговорили інвестиційні стимули для індустріальних парків України

18.11.2017 15:45
У Дніпрі обговорили інвестиційні стимули для індустріальних парків України

В рамках DEF-2017 у Дніпрі пройшов «круглий стіл» з приводу залучення інвестицій як інструменту індустріальних парків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку«Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

У відвертій розмові представники індустріальних парків з Дніпропетровської, Сумської, Вінницької, Полтавської, Київської та Львівської областей розглянули різні шляхи фінансування та інвестиційні стимули для нових виробництв в індустріальних парках. Жвава дискусія між практиками точилась навколо обговорення механізмів залучення інвесторів та наповнення індустріальних парків в Україні.

Особливу увагу присутніх привернув проект створення в Дніпрі індустріального парку на Слобожанському проспекті – «INDUSTRIAL FORPOST», який представила керівник проекту «Агентства розвитку Дніпра» Олена Іваницька.

Ґрунтовний підхід, інноваційні рішення в деяких питаннях (наприклад, назвати вулицю на ім’я Стіва Джобса, бо ІT-кластер Дніпра вже цікавить розміщення у індустріальному парку та ін.) викликали схвальні відгуки.

Резюмуючи, колега з Вінниці визнав, що цей масштабний проект гідний такого міста, як Дніпро. Міста, відомого, як форпост української державності. Та невдовзі Дніпро має всі шанси стати й індустріальним форпостом.

Нагадаємо, що фахівці «Агентства розвитку Дніпра» та бізнес-делегація з Китаю обговорили наповнення індустріального парку.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...