App Store Google Play

Мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці незаконного МАФу

18.11.2017 21:00
Мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці незаконного МАФу

У ніч на 18 листопада, мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці чергового незаконного МАФу. Про це повідомляє Діпроград з посиланням на «Інформатор».

Житель Придніпровська Андрій Кондрашов пізно ввечері прямував до магазину. По дорозі він побачив невідомих чоловіків, які на ринку по вулиці Роторній встановлювали новий МАФ.

«По дорозі в магазин я побачив, що відбувається незаконна установка МАФу. Я зрозумів, що легальні кіоски мали б встановлювати вдень. Тому відразу зателефонував до поліції та повідомив про порушення. На місці подіє були припарковані три автомобілі», - пояснив Андрій Кондрашов.

Коли робітники помітили, що перехожий викликає поліцію, вони почали збирати речі і їхати. Тоді Андрій Кондрашов намагався перекрити їм дорогу. Один з робітників почав штовхати активіста, аби відтіснити його з ділянки для виїзду.

Після того як чоловіку довелося відступити, правопорушники залишили місце установки ларька. Небайдужий до проблеми місцевий мешканець написав заяву про побиття у Самарському відділенні поліції.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра продовжує демонтувати незаконно встановлені МАФи в місті. На черзі під знесення ще 102 незаконних кіоска.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...