App Store Google Play

Мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці незаконного МАФу

18.11.2017 21:00
Мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці незаконного МАФу

У ніч на 18 листопада, мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці чергового незаконного МАФу. Про це повідомляє Діпроград з посиланням на «Інформатор».

Житель Придніпровська Андрій Кондрашов пізно ввечері прямував до магазину. По дорозі він побачив невідомих чоловіків, які на ринку по вулиці Роторній встановлювали новий МАФ.

«По дорозі в магазин я побачив, що відбувається незаконна установка МАФу. Я зрозумів, що легальні кіоски мали б встановлювати вдень. Тому відразу зателефонував до поліції та повідомив про порушення. На місці подіє були припарковані три автомобілі», - пояснив Андрій Кондрашов.

Коли робітники помітили, що перехожий викликає поліцію, вони почали збирати речі і їхати. Тоді Андрій Кондрашов намагався перекрити їм дорогу. Один з робітників почав штовхати активіста, аби відтіснити його з ділянки для виїзду.

Після того як чоловіку довелося відступити, правопорушники залишили місце установки ларька. Небайдужий до проблеми місцевий мешканець написав заяву про побиття у Самарському відділенні поліції.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра продовжує демонтувати незаконно встановлені МАФи в місті. На черзі під знесення ще 102 незаконних кіоска.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...