App Store Google Play

Мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці незаконного МАФу

18.11.2017 21:00
Мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці незаконного МАФу

У ніч на 18 листопада, мешканець Придніпровська постраждав, перешкоджаючи установці чергового незаконного МАФу. Про це повідомляє Діпроград з посиланням на «Інформатор».

Житель Придніпровська Андрій Кондрашов пізно ввечері прямував до магазину. По дорозі він побачив невідомих чоловіків, які на ринку по вулиці Роторній встановлювали новий МАФ.

«По дорозі в магазин я побачив, що відбувається незаконна установка МАФу. Я зрозумів, що легальні кіоски мали б встановлювати вдень. Тому відразу зателефонував до поліції та повідомив про порушення. На місці подіє були припарковані три автомобілі», - пояснив Андрій Кондрашов.

Коли робітники помітили, що перехожий викликає поліцію, вони почали збирати речі і їхати. Тоді Андрій Кондрашов намагався перекрити їм дорогу. Один з робітників почав штовхати активіста, аби відтіснити його з ділянки для виїзду.

Після того як чоловіку довелося відступити, правопорушники залишили місце установки ларька. Небайдужий до проблеми місцевий мешканець написав заяву про побиття у Самарському відділенні поліції.

Нагадаємо, що міська влада Дніпра продовжує демонтувати незаконно встановлені МАФи в місті. На черзі під знесення ще 102 незаконних кіоска.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...