App Store Google Play

У Дніпровській міській раді нагородили переможців другого етапу Бюджету участі

17.11.2017 18:30
У Дніпровській міській раді нагородили переможців другого етапу Бюджету участі

Сьогодні, 17 листопада, у приміщені Дніпровської міської ради відбулося нагородження переможців другого етапу Бюджету участі. Після голосування на реалізацію до міськради надійшло вісім великих та 44 малих проектів громадських ініціатив. Нагородити переможців завітали головні дійові особи Громадського проекту -  в.о. заступника міського голови Яніка Мерило, голова експертної комісії Олександр Купрієнко та директор з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дмитро Семенніков, повідомляє Дніпроград.

"Дякую усім вам за громадську активність, адже це найкращий показник розвитку громадянського суспільства в Дніпрі. Якби не ваші зусилля, ми б не змогли так активно вязти на реалізацію ці проекти. У нас є стратегія розвитку та реконструкції міста, але ми не завжди можемо дізнатися про проблеми, які присутні у кожній школі або у кожному подвір'ї. Вітаю всіх вас і сподіваємося, що наступного року активна громадянська позиція ше більше проявить себе у нашому місті, - зазначила Яніка Мерило.

Участь у голосуванні за різноманітні проекти Бюджету участі взяли більше 30 тисяч мешканців Дніпра, що складає приблизно 4%. На реалізацію проектів-переможців з міського бюджету виділено 16 мільйонів гривень. Також куратори згадали і про нюанси, які виникли під час голосування, зокрема про ситуацію із бібліотеками, в яких приймали недостовірні данні громадян та таким чином накручували голоси.

"Дякуємо небайдужим громадянам, які привернули нашу увагу до цієї проблеми. Ми відкликали деякі проблемні проекти і вже почали роботу над оновленням положення про голосування у Бюджеті участі на наступний рік. Сподіваємося, що наступного разу увесь процес пройде набагато прозоріше", - повідомив Олександр Купрієнко.

Мешканцям Дніпра, проекти яких перемогли у другому етапі Бюджету участі, вручили також і пам'ятні грамоти та подяки за їх внесок у розвиток міста.

Нагадаємо, що на прохання мешканців міста у другому етапі «Бюджету участі» суму фінансування для великих розробок збільшили з 600 тисяч до 1 мільйона гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...