App Store Google Play

У Дніпровській міській раді нагородили переможців другого етапу Бюджету участі

17 Листопада 18:30
У Дніпровській міській раді нагородили переможців другого етапу Бюджету участі

Сьогодні, 17 листопада, у приміщені Дніпровської міської ради відбулося нагородження переможців другого етапу Бюджету участі. Після голосування на реалізацію до міськради надійшло вісім великих та 44 малих проектів громадських ініціатив. Нагородити переможців завітали головні дійові особи Громадського проекту -  в.о. заступника міського голови Яніка Мерило, голова експертної комісії Олександр Купрієнко та директор з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дмитро Семенніков, повідомляє Дніпроград.

"Дякую усім вам за громадську активність, адже це найкращий показник розвитку громадянського суспільства в Дніпрі. Якби не ваші зусилля, ми б не змогли так активно вязти на реалізацію ці проекти. У нас є стратегія розвитку та реконструкції міста, але ми не завжди можемо дізнатися про проблеми, які присутні у кожній школі або у кожному подвір'ї. Вітаю всіх вас і сподіваємося, що наступного року активна громадянська позиція ше більше проявить себе у нашому місті, - зазначила Яніка Мерило.

Участь у голосуванні за різноманітні проекти Бюджету участі взяли більше 30 тисяч мешканців Дніпра, що складає приблизно 4%. На реалізацію проектів-переможців з міського бюджету виділено 16 мільйонів гривень. Також куратори згадали і про нюанси, які виникли під час голосування, зокрема про ситуацію із бібліотеками, в яких приймали недостовірні данні громадян та таким чином накручували голоси.

"Дякуємо небайдужим громадянам, які привернули нашу увагу до цієї проблеми. Ми відкликали деякі проблемні проекти і вже почали роботу над оновленням положення про голосування у Бюджеті участі на наступний рік. Сподіваємося, що наступного разу увесь процес пройде набагато прозоріше", - повідомив Олександр Купрієнко.

Мешканцям Дніпра, проекти яких перемогли у другому етапі Бюджету участі, вручили також і пам'ятні грамоти та подяки за їх внесок у розвиток міста.

Нагадаємо, що на прохання мешканців міста у другому етапі «Бюджету участі» суму фінансування для великих розробок збільшили з 600 тисяч до 1 мільйона гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...