App Store Google Play

У Дніпровській міській раді нагородили переможців другого етапу Бюджету участі

17.11.2017 18:30
У Дніпровській міській раді нагородили переможців другого етапу Бюджету участі

Сьогодні, 17 листопада, у приміщені Дніпровської міської ради відбулося нагородження переможців другого етапу Бюджету участі. Після голосування на реалізацію до міськради надійшло вісім великих та 44 малих проектів громадських ініціатив. Нагородити переможців завітали головні дійові особи Громадського проекту -  в.о. заступника міського голови Яніка Мерило, голова експертної комісії Олександр Купрієнко та директор з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дмитро Семенніков, повідомляє Дніпроград.

"Дякую усім вам за громадську активність, адже це найкращий показник розвитку громадянського суспільства в Дніпрі. Якби не ваші зусилля, ми б не змогли так активно вязти на реалізацію ці проекти. У нас є стратегія розвитку та реконструкції міста, але ми не завжди можемо дізнатися про проблеми, які присутні у кожній школі або у кожному подвір'ї. Вітаю всіх вас і сподіваємося, що наступного року активна громадянська позиція ше більше проявить себе у нашому місті, - зазначила Яніка Мерило.

Участь у голосуванні за різноманітні проекти Бюджету участі взяли більше 30 тисяч мешканців Дніпра, що складає приблизно 4%. На реалізацію проектів-переможців з міського бюджету виділено 16 мільйонів гривень. Також куратори згадали і про нюанси, які виникли під час голосування, зокрема про ситуацію із бібліотеками, в яких приймали недостовірні данні громадян та таким чином накручували голоси.

"Дякуємо небайдужим громадянам, які привернули нашу увагу до цієї проблеми. Ми відкликали деякі проблемні проекти і вже почали роботу над оновленням положення про голосування у Бюджеті участі на наступний рік. Сподіваємося, що наступного разу увесь процес пройде набагато прозоріше", - повідомив Олександр Купрієнко.

Мешканцям Дніпра, проекти яких перемогли у другому етапі Бюджету участі, вручили також і пам'ятні грамоти та подяки за їх внесок у розвиток міста.

Нагадаємо, що на прохання мешканців міста у другому етапі «Бюджету участі» суму фінансування для великих розробок збільшили з 600 тисяч до 1 мільйона гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...