App Store Google Play

Інвестиційний та економічний успіх Дніпропетровщини будуємо разом із бізнесом, - Юрій Голик

17 Листопада 11:00
Інвестиційний та економічний успіх Дніпропетровщини будуємо разом із бізнесом, - Юрій Голик

Сотні мільйонів доларів інвестицій на рік. Такі плани ДніпроОДА на майбутнє. Що для цього робиться вже зараз – під час міжнародного економічного форуму розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик, інформує Дніпроград. 

«Дніпропетровщина – економічне серце України. 12% ВВП, майже чверть експорту.Промисловість. Родюча земля. Металу більше, ніж де-небудь ще в Європі, – зазначив Юрій Голик. – Проте десятиліттями ніхто не розвивав інфраструктуру. Соціальна сфера перебувала в стагнації. Екологією ніхто не займався. Ми змінюємо ситуацію, що склалася».

За 25 років регіон залучив 3,5 млрд доларів іноземних інвестицій. Це близько 1,2 тис доларів на одного жителя, що критично мало при такому потенціалі, зауважив Юрій Голик.

«Для економічного прориву нам потрібно залучати сотні мільйонів доларів інвестицій на рік. Зараз до цього ще далеко. Але кожен проект наближає нас до цієї мети. Не треба забувати: навіть інвестиційний успіх Сінгапуру почався з заводу з виробництва радіоприймачів. Але тільки через роки наполегливої роботи вийшов той технологічний гігант, відомий на весь світ, – наголосив Юрій Голик. – Зараз ми підтримуємо навіть дуже невеликі проекти, тому що вони – точка відліку для інвестиційного та економічного успіху».

Дніпропетровщина активно співпрацює з бізнесом. Інвестори зводять котельні на біопаливі у Дніпрі, міні-ГЕС у Васильківці, соняшникову електростанцію у Нікополі, біогазову електростанцію на Дніпровському водоканалі.

«Важливо працювати з кожним, ми підтримуємо всі життєздатні проекти бізнесу, – сказав радник голови ДніпроОДА. – Дуже хочемо, щоб бізнесу було легко і приємно працювати – як під час велосипедної прогулянки. І взаємодія з державою була автоматизована».

За словами Юрія Голика, такий «автоматизатор» на сьогодні – обладміністрація, місцева влада.

«Мета кожного проекту – робочі місця, надходження до місцевих бюджетів, більш якісна інфраструктура, – сказав він. – Серед пріоритетів – енергозберігаючі та екологічні проекти, інвестиції в інфраструктуру, товарне виробництво в АПК, інформаційні технології і машинобудування. Команда Президента в області готова розглянути і підтримати будь-які ініціативи розвитку».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...