App Store Google Play

Інвестиційний та економічний успіх Дніпропетровщини будуємо разом із бізнесом, - Юрій Голик

17.11.2017 11:00
Інвестиційний та економічний успіх Дніпропетровщини будуємо разом із бізнесом, - Юрій Голик

Сотні мільйонів доларів інвестицій на рік. Такі плани ДніпроОДА на майбутнє. Що для цього робиться вже зараз – під час міжнародного економічного форуму розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик, інформує Дніпроград. 

«Дніпропетровщина – економічне серце України. 12% ВВП, майже чверть експорту.Промисловість. Родюча земля. Металу більше, ніж де-небудь ще в Європі, – зазначив Юрій Голик. – Проте десятиліттями ніхто не розвивав інфраструктуру. Соціальна сфера перебувала в стагнації. Екологією ніхто не займався. Ми змінюємо ситуацію, що склалася».

За 25 років регіон залучив 3,5 млрд доларів іноземних інвестицій. Це близько 1,2 тис доларів на одного жителя, що критично мало при такому потенціалі, зауважив Юрій Голик.

«Для економічного прориву нам потрібно залучати сотні мільйонів доларів інвестицій на рік. Зараз до цього ще далеко. Але кожен проект наближає нас до цієї мети. Не треба забувати: навіть інвестиційний успіх Сінгапуру почався з заводу з виробництва радіоприймачів. Але тільки через роки наполегливої роботи вийшов той технологічний гігант, відомий на весь світ, – наголосив Юрій Голик. – Зараз ми підтримуємо навіть дуже невеликі проекти, тому що вони – точка відліку для інвестиційного та економічного успіху».

Дніпропетровщина активно співпрацює з бізнесом. Інвестори зводять котельні на біопаливі у Дніпрі, міні-ГЕС у Васильківці, соняшникову електростанцію у Нікополі, біогазову електростанцію на Дніпровському водоканалі.

«Важливо працювати з кожним, ми підтримуємо всі життєздатні проекти бізнесу, – сказав радник голови ДніпроОДА. – Дуже хочемо, щоб бізнесу було легко і приємно працювати – як під час велосипедної прогулянки. І взаємодія з державою була автоматизована».

За словами Юрія Голика, такий «автоматизатор» на сьогодні – обладміністрація, місцева влада.

«Мета кожного проекту – робочі місця, надходження до місцевих бюджетів, більш якісна інфраструктура, – сказав він. – Серед пріоритетів – енергозберігаючі та екологічні проекти, інвестиції в інфраструктуру, товарне виробництво в АПК, інформаційні технології і машинобудування. Команда Президента в області готова розглянути і підтримати будь-які ініціативи розвитку».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...