App Store Google Play

Інвестиційний та економічний успіх Дніпропетровщини будуємо разом із бізнесом, - Юрій Голик

17.11.2017 11:00
Інвестиційний та економічний успіх Дніпропетровщини будуємо разом із бізнесом, - Юрій Голик

Сотні мільйонів доларів інвестицій на рік. Такі плани ДніпроОДА на майбутнє. Що для цього робиться вже зараз – під час міжнародного економічного форуму розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик, інформує Дніпроград. 

«Дніпропетровщина – економічне серце України. 12% ВВП, майже чверть експорту.Промисловість. Родюча земля. Металу більше, ніж де-небудь ще в Європі, – зазначив Юрій Голик. – Проте десятиліттями ніхто не розвивав інфраструктуру. Соціальна сфера перебувала в стагнації. Екологією ніхто не займався. Ми змінюємо ситуацію, що склалася».

За 25 років регіон залучив 3,5 млрд доларів іноземних інвестицій. Це близько 1,2 тис доларів на одного жителя, що критично мало при такому потенціалі, зауважив Юрій Голик.

«Для економічного прориву нам потрібно залучати сотні мільйонів доларів інвестицій на рік. Зараз до цього ще далеко. Але кожен проект наближає нас до цієї мети. Не треба забувати: навіть інвестиційний успіх Сінгапуру почався з заводу з виробництва радіоприймачів. Але тільки через роки наполегливої роботи вийшов той технологічний гігант, відомий на весь світ, – наголосив Юрій Голик. – Зараз ми підтримуємо навіть дуже невеликі проекти, тому що вони – точка відліку для інвестиційного та економічного успіху».

Дніпропетровщина активно співпрацює з бізнесом. Інвестори зводять котельні на біопаливі у Дніпрі, міні-ГЕС у Васильківці, соняшникову електростанцію у Нікополі, біогазову електростанцію на Дніпровському водоканалі.

«Важливо працювати з кожним, ми підтримуємо всі життєздатні проекти бізнесу, – сказав радник голови ДніпроОДА. – Дуже хочемо, щоб бізнесу було легко і приємно працювати – як під час велосипедної прогулянки. І взаємодія з державою була автоматизована».

За словами Юрія Голика, такий «автоматизатор» на сьогодні – обладміністрація, місцева влада.

«Мета кожного проекту – робочі місця, надходження до місцевих бюджетів, більш якісна інфраструктура, – сказав він. – Серед пріоритетів – енергозберігаючі та екологічні проекти, інвестиції в інфраструктуру, товарне виробництво в АПК, інформаційні технології і машинобудування. Команда Президента в області готова розглянути і підтримати будь-які ініціативи розвитку».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...